Sayfa 162/345 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon
Arama sonucu : 2757 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

1. Hisse yıllardır vasat performans gösterip temel verilerin minimum ederlerinde hareket ediyor,
    Artık bu kısır döngü vasat performans değişip yeni normaller oluşmalı
    SEBEP
    Hisse temel verileri en güçlü olanlardan
    Şu salgında pek çok firma çok kötü darbe yedi, bilançolar açıklandığında bu çok daha net görülecektir.
    bizim maxiumum 2 ayımız kötü geçmiştir ki öyle 0 çekmemiştir.
    O darbe yediğini düşündüğüm firmaların toparlaması minimum 1 yıllarına mal olacaktır
    BİZ ÖYLE DEĞİLİZ
    tekrar edeyim hisse de yeni normaller oluşmalı
    tıpkı teknoloji hisselerinde olduğu gibi
    ederi olmayan yerlere gidenleri kast etmiyorum
    (karel, alcatel, kafein, logo vs vs.)
    Selec yılardır çok düşük işlem hacimleriyle hareket ediyordu
    hacimde yeni normaller oluştu bu normal fiyatta da oluşmalı
    level atlamalı diyorum.

nasip bakalım.
    Son düzenleme : Nikotin-34; 13-05-2020 saat: 04:01.

2. Rtalb 2 tl den 40 tl ye gitti...selec hala 10 tl diyemedi...burasi bist kumarhanesi ne diyelim...rtabl kit satmiyor suan hayal satiyor ve iyi para ediyor...

3.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Rtalb 2 tl den 40 tl ye gitti...selec hala 10 tl diyemedi...burasi bist kumarhanesi ne diyelim...rtabl kit satmiyor suan hayal satiyor ve iyi para ediyor...
    hayır satmıyor değil, ama fiyatı abarttılar.

4. son 5 ayda 3 kere selec hissemizi aldım ve bekledim sonra da sattım. Her 3 ünde de beni mutlu etti.
    Şirket değerinin dolar bazında hayal ettiğimiz yere yaklaşması dolayısıyla biraz önce güzel bir fiyattan ve huzurlu bir şekilde sattım.
    Teşekkürler tekrar Selec.
    bekleyenler daha çok kazanır inşallah.
    Takipte kalacağım

Hedefim olan 9 ile 950 gerçekleşti
    Bundan sonra ayrılık vakti geldi
    Kalanlara bol kazançlar.
    8 e gelirse tekrar alırız.
    Gelmezse canı sağolsun
    Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Nikotin-34 Yazıyı Oku
    hayır satmıyor değil, ama fiyatı abarttılar.
    Hocam ironi yaptim..kit satiyor ama fiyatlama aşiri...

7. Öncelikle Herkese Selamlar
    Uzun zamandır buradayım ilk defa yazma gereği duydum ... Burada yazdığım hiçbirşeyi tartışma kavga etme birilerine üstünlük taslama niyeti ile değil bilgi paylaşmak niyeti ile yazdığımı önceden belirtmek isterim .

Öncelikle Genel Kanı Herkeste oluşan 200 milyon tl'lik kar beklentisi , ben kendi adıma 400 milyonun üzerinde bekliyorum kasadaki para usd'ye çevrildiyse ayrıca kur farkından oluşan kısım benim beklentimin içinde değil....

Pahalı olduğunu Söyleyenlere gelince Ecilc eskisi kadar ilaç işinde değil ancak 24,97 fk ile işlem görüyor deva bilançodan önce 24 küsürlerdeydi an itibari ile 13,40 selec'in f/k oranı 8,49 bu hesaba göre kıyaslanan ecilc selec fiyatında olsa yaklaşık 2 liradan işlem görecek ancak hisse an itibari ile 6 lira ..... sizce kim pahalı kim ucuz ......

rtalab'a girmiyorum bile geçtim 20 f/k ile işlem gören lokman hekimede girmiyorum ........

Arkadaşlar deva beklentinin 3 katı kar açıkladı mart'ın ortasından beri en az 20 tane tanıdık tanımadık eczacı ile görüştüm adamlar 1 yılda yaptığı ciroyu mart 15 mayıs 1 arası yaptı ayrıca şirket genel giderleri ve yakıt giderlerinde çok ciddi düşüş var .....
    usd bazında an itibari ile 1,36 usd ben kendi adıma 1,19a stopumu koydum 2 usdnin altında malımı satmam ...

Herkese bol kazançlar
    ytd..............

8. ne bekletiyon ol işte tavan sende kurtul bizde ))
    ytd deli saçmasıdır

Sayfa 162/345 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •