Sayfa 162/694 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon
Arama sonucu : 5551 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    yok kardeş
    benim çizgiler 28 aralığa denk gelmiş onu söylemiştim
    Yahu baştan öyle desene
    Kusura bakma beni suyuniçine atıp kaçtılar, herşeyden nem kapar oldum

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

2. Kuruluştan yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

Türkiye'nin en büyük entegre endüstri grubu SOCAR Türkiye'nin grup şirketlerinden Petkim, Ege Bölgesi İhracat Şampiyonu oldu. Ege İhracatçı Birlikleri'nin (EİB) "2023 İhracatın Yıldızları" listelerine göre Petkim, hem genel kategori hem de kimya kategorisi listesinde ilk sırada yer aldı.
    Ege İhracatçı Birlikleri tarafından düzenlenen İhracatın Yıldızları Ödül Töreni'nde Petkim'in ödülü, SOCAR Türkiye Rafineri ve Petrokimya İş Birimi Başkanı (Vekaleten) Kanan Mirzayev'e takdim edildi.

Petkim'den 557 milyon dolarlık ihracat
    Türkiye'nin ilk ve tek entegre petrokimya tesisi olan Petkim, STAR Rafineri ile entegrasyonu, etkin planlama ve optimizasyon çalışmaları sayesinde başarılı sonuçlar elde etmeye devam ediyor. Petkim, 2023 yılı sonunda dolaylı ve doğrudan toplam 557 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirerek uzun yıllardır olduğu gibi 2023 yılında da Ege Bölgesi'nin ihracat şampiyonu oldu

3. Ege bölgesinde 2023 yılının ihracat şampiyonu olmuşuz, bisttede şampiyon olsak

4. petkm güncel

saatlik peryot u

5. Merhabalar.
    Babam spenc hakkın rahmetine kavuştu. Benden isteği doğrultusunda foruma durumu bildirmemi ve herkese selamlarını iletti. Bir tek kişi hariç, Petkim'in tahtacısi.
    Bu arada tüm portföyü ve hisselerini tek şartla bana bıraktı.
    Şart: Mirası olan Tüm hisseler ve portföy ben 30 yaşına gelene dek satılamaz şehrini koydu!
    Düğün, ev, araba vs almak dahi olsa 30 yaşına kadar hiçbir şekilde satılmayacak.
    Olası verilecek temmettu durumları olursa da portfoyde bulunan hisselere devredilecek...
    Babam 10 gündür yazmamasina rağmen ne yazipta soran ne de merak eden olmasada bu bilgiyi sen yaz tahtacı anlar diyede belirt ve gülümse 😊 dedi. Ytd

6. Allah rahmet eylesin forumun en renkli simalarındandı mekanı cennet olsun

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Yok hc ya ölmedim, bir süredir hastaydım. Sadece tahtaciya ölürsem ne olacağına dair ön bilgi şey ettim.. ytd

8.  Alıntı Originally Posted by özden efe Yazıyı Oku
    Allah rahmet eylesin forumun en renkli simalarındandı mekanı cennet olsun

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Eyvallah ama böyle düşündürduysem renkli sima bakımından. Yanlız hastalık sizin cumlenizle de ölmüş kadar oldum cinstenti. Teşekkürler.

Sayfa 162/694 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •