Onemli Gunler Banner
Sayfa 163/494 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Ortaklıktan çıkarmaya 27.6.2019 tarihinde borsadan pay alınmış bu tarihten önceki son 30 gün çıkar .şu anki borsa fiyatindan çok düşük çıkması lazım boynerin ortaklıktan atmasi

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bunda son 5 yillik cikmiyormu

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    boynr ortakliktan cikarma gundeme gelirse hangi fiyata tekabul eder dostum sana zamet arastirmisin

Boyner de ortaklıktan çıkarma fiyatı 5,3619 TL . Satma hakkı son günü 27.09.2019

Deniz de satma hakkı kullandırımı olacak 1 ay sonra falan, fiyat 21,19 civarı olacak satma hakkının, piyasada 20,30 -20,50 arası verilirse alınabilir satma hakkı kullanımı başlamasını müteakip fiyat yukarılara çıkabilir.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

3.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Boyner de ortaklıktan çıkarma fiyatı 5,3619 TL . Satma hakkı son günü 27.09.2019

Deniz de satma hakkı kullandırımı olacak 1 ay sonra falan, fiyat 21,19 civarı olacak satma hakkının, piyasada 20,30 -20,50 arası verilirse alınabilir satma hakkı kullanımı başlamasını müteakip fiyat yukarılara çıkabilir.
    Aydinlatmaniz icin tesekkurler.bende buyuk ihtimal ortakliktan cikarma karari alicak.bu ona altin tepsiyle verilen firsat.ama boyp yatirimcisini iyi kazandirdi.izocamda bizi inleterek borsadan cikiyor.

SPK amma kistirtdi yatırımcıyı izocam patronlarına vallahi helal olsun.
    Bu fiyatla BIST dışına cikarsak
    Yatiriimciya zorla 20?12 den patrona hisseni verceksin zorlaması yapiliyor
    Terbiyesizligin daniskasi
    Kendine guveniyon hisselerini vermemek için ama baasklari veriyor belkide kendilerinde hisse var 1 yıl sonra pay alımına verip 98 olacaklar
    O zaman borsadan beni 20.12 den atacak yada 20.12 den satma hakkı kullandiracak
    Ne güzel duzen
    Spk tam bir yattirimci soyguncusu ayıp yahu
    Borsa dışındaki şirketler için borsa fiyatları geçerli deil degerelme raporu geçerli
    Bunların çıkaracağı değer en fazla 15 TL olur
    Zorunlu pay alımı 20.12 olduğu için borsa dışında satma hakkıda çıkarma hakkıda 20.12 cikar
    Sirkettede sordum değerleme raporu ile belirlenir dediler borsa dışında
    Dua edelim borsada iken şirket adım atsın

Yada en azından spk bizi ne güzel mağdur ettin Allah'ından bul diye bir geçmiş olsun maili atalım SPK ya cimere yada biste SPK nin yaptığı bu ahlaksizliga dur de bu şirketi bu şekilde bistten çıkarma diye yazalım

Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Aydinlatmaniz icin tesekkurler.bende buyuk ihtimal ortakliktan cikarma karari alicak.bu ona altin tepsiyle verilen firsat.ama boyp yatirimcisini iyi kazandirdi.izocamda bizi inleterek borsadan cikiyor.

Borsa dışında kör karanliga gircez
    Kimse satmasa 3 yıl
    Pay alımı bitince ohh bee derim artık hisse alamaz derim 1 hisse 70 TL derim en az
    Ama 3 yıl ya biri verirse ya 98 bulursa diye korkacan
    Birde bulursa o kadar beklemen paran pul olcak
    Benim arastirmam değerleme raporu yada son ,1 yılda yapılan zorunlu çağrı
    Sonuç 20.12
    Borsa dışında 98 bulursa ayrılma hakkı ve satma hakkı nasıl belirleniyor sayin zor ve balıkadam bunu bize açıklarsa çok iyi olurr
    Lütfen SPK Bist ve cimere bu ahlaksızlığı yazalım burada normal olmayan haksız bir durum var .son 7 iş günü

6. Sayın garip borsacı,
    ORTAKLIKTAN ÇIKARMA VE SATMA HAKLARI TEBLİĞİ (II-27.2) ne göre

(11) Payları borsada işlem görmeyen ortaklıklar; hakim ortağın ortaklıktan çıkarma hakkını kullanacağını, ortaklıktan çıkarma hakkının kullanılması sebebi ile payların iptal edileceğini ve pay sahibi olan ortakların satım bedeli karşılığında sahip oldukları pay senetlerinin imhası için ortaklığa başvurmaları gerektiğini Kurulun özel durumların kamuya açıklanmasına ilişkin düzenlemeleri çerçevesinde kamuya açıklar ve ortaklık merkezinin bulunduğu yerde yayımlanan en yüksek tirajlı yerel süreli yayınlardan birinde veya ulusal bir gazetede ilan eder. Teslim olunan pay senetlerinin bedelleri aynı gün içerisinde tam ve nakden ödenir. Pay senetleri ilgili kuponlarla birlikte noter huzurunda fiziken iptal ve imha edilir ve bu durum noter tarafından düzenlenecek bir tutanakla tespit ettirilir. Söz konusu ortaklıklar; ortaklıktan çıkarma hakkının kullanımına konu olan ve iptal edilmiş sayılan önceki payları, herhangi bir süre sınırı olmaksızın sahiplerinin yapacakları başvuru üzerine satın almakla yükümlüdür.

Hakların kullanım bedeli

MADDE 6 –b) Payları borsada işlem görmeyen ortaklıklar için, her bir pay grubuna ilişkin fiyatın tespiti amacıyla hazırlanan değerleme raporunda belirlenen bedel dikkate alınır diyor

Ben borsa dışı bir şirkete ortak olmadım ve şartlarını bilmiyorum. Ama tebliğ de yazanlar üstteki koyduğum yazılar
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku

Sayın zor denizde ki bedeli nerden çıkardınız
    Normal degerlemeler 10 TL yi aşmaz denizde
    Son 1 aylık 1 yıl 5 yıl ortalamasında o dediğiniz fiyatı cikacagini sanmam
    Önemli olan o başvuruyu yapan kişi kaçtan verdi hissesini o yazmıyor o kaça verdi acaba .dediğiniz fiyatami.21.19 a sattiysa bankaya eyvallah
    Ama fiyat yazmıyor siz o fiyatı nerden buldunuz acaba

Pardon son 1 aylık 21.19 çıkıyormuş kapta detaylı açıklama varmış
    İnvesting yanlismi gösteriyor son 1 aylık fiyatı hayret

Sayfa 163/494 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •