Sayfa 163/407 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon
Arama sonucu : 3254 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: EndeksS

1. Rus-Ukrayna gerilimi 21 marttan itibaren yumuşamaya başlayacaktır, tabi bunu bildiğimden değil, zaman analizine göre düşünerek söylüyorum,
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

2. bu sürede Rusya Dinyeper nehrinde, güneyde herson şehrinden, kuzeyde çernobil şehrine kadar nehir boyunca silahlı hakimiyet kurup doğu Ukrayna ve batı Ukrayna olarak Ukraynayı ikiye bölerek biri diğerinden ayırıp, Natoya karşı güvenlik tamponunu oluşturmuş olacaktır,..

Rusyanın bu planının işlememesi halinde Ukrayna çok yerden gelen paralı savaşçılar ile Rus düzenli ordusuna karşı İkinci bir Suriye olacaktır.
    işte karşılıksız para basan ABD nin oynadığı senaryo daha ziyade bu ikincisidir.
    ABD Rusyanın planının işlememesi halinde ikinci bir Suriye olacak olan Ukrayna_Rus çatışmasını uzun vadeye yayıp amborgolarla birlikte Rusyaya karşı sonuç almak isteyecektir,..

3.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    grafiklerinizde 29012018 e gidiniz, yakın vade grafik hhv de 1504.75 ile temsildir,

bizim burada ne yazıkki çok sonra bulduğumuz ve yukarıda az önce alıntılarla tekrarını yaptığımız kırmızı x iz düşüm hedefleri budur,

yani 2018 deki hareket realizede geçen süre sonrasında eşine az rastlanır ve tammen bir kalpazanlık şaheseri olan bu örgütlü pşyasada 17 12 2021le tepe yapmıştır,...

bundan sonraki hareketler artık en fazla c>2815.33 tür,..artık bu değeri tepe diyebiliriz, cuma günü gelen realize sonrası tepki hareketleri olsa da bu tepkiler bana göre c>2815.33 te eriyecektir,..

bundan sonra TR nin hikayesi eğer badirelerini atlatabilir ve sağlıklı bir siyasi yapıya kavuşabilirse USD grafiğe karşı değer kazanımı olacaktır, tabiki bunun için önümüzde siyasi süreçler 2023 e doğru sıralanmaktadır,..
    mesaj 1199 dan devamla

4.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

mesaj 1261 den devamla (düz yelpaze)
     Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

mesaj 1262 den devamla (ters yelpaze)
    mesaj 1266 dan devamla

bir yöne hareket için hem ters yelpazenin, hem düz yelpazenin aynı yöne geçilmesi gerekiyordu,...bu olmadı ve bir süredir devam eden yatay hareket Rus Ukrayna gerilimi ile shorta karar kıldı

5.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

mesaj 1261 den devamla (düz yelpaze)
     Alıntı Originally Posted by osmantt Yazıyı Oku
    üstat iyi akşamlar ters yelpazeyi geçme şansı var gibi
     Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    evet olabilir, olursa hedef belli,..

ben pozsuz izlemeye devam ediyorum şimdilik, 2481.52 üstünde short niyetim var, 1813.9 altında long niyetim var,

her ne kadar zaman zaman güzel puan verse de bu iki değer arasına girmeyeceğimi ve herhangi bir yöne poz almayacağımı daha önce burada belirtmiştim,

o nedenle bu değerlerden birini geçmesini bende çok istiyorum, şimdi ters yelpazeyi geçerse şayet 2481.52 değerine daha yakın olur, epeycedir bekliyorum isterim ki o değeri geçsin,

daha önceki short atışlarım 1995 ve 2226 dan olmuştu,...
    demiştim, araya girmedim ve poz almadım,..c<1813.9 altı olursa long olurum

6. ters yelpaze güncel ve tüm alt/üst değerler,..

7. düz yelpaze güncel ve alt / üst değerler

8.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

genel bakış, mesaj 1276 dan devamla

genel bakış, mesaj 1292 den devamla

Sayfa 163/407 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon

Yer İmleri