Sayfa 163/654 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. Hayırlı kandiller

2.  Alıntı Originally Posted by No1gozluk Yazıyı Oku
    tahminim 5.80 çarpacak sonra yön geri gelmemek üzere tamamen yön yukarı olacak.firma sahibinin hisse satısı yapmış tüm kagıtlar genelde bu şekilde aşagı geliyor bir noktada 2 gün duruyor sonra yukarı .örnek eregli akbank ülker
    Vallahi bravo. Helal olsun. Bir siz bir de ismi bende kalsın forumda yazan başka bir arkadaş bildi

3. Burada yapamadim ama twitterde aalgun adinda bir arkadas paylasmis. Cok guzel bir goruntusu var Allah mahcup etmesin!

Sent from my iPhone using hisse.net

4. Tekkeyi bekleyen çorbayı içer diyorlar ama bizim çorbanın açısı biraz fazla oldu gibi..
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

5.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    o kedi buraya gelecekkkkkk
    bu arada keko oce çıkmış telefonda yazarken doce olacaktı aracı kurum diğeri sektör fk larını heryerde buabilirsin herkese bol kazançlar
    gel pisi pisi gel
    ytd deli saçmasıdır

6.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    6,98 te yazmıştım hatırayanlar bilir günlük haftalık aylık hepsi riskli diye ve yanıltmadı şükür her nekadar bazılarımız tekniğe çok inanmasakta borsada 3 işi iyi yapacan bir temeli iyi hisseler bulacan 2 tekniğin iyi olacak 3 takasları iyi okuyacan ve bunları harmanlayın heyacandan ziyade mantık çerçevesinde yani duysuz davranırsan para kazanırsın aksi taktirde kaybetmeye mahkumsun nokta
    gelelim bilançoya bilanço güzel ama bunun gibi gerçekten güzel bilanço gönderen çok olmasa bile 20-30 tane şirket var ve en önemli kısım bunda kimse gözardı etmesin ama döviz borcu bu çok ama çok önemlidir arkadaşlar ve ben şahsen seçimlerden sonra dövizin burda kalmayacağını düşünüyorum bu yüzden döviz borçlu şirketlere çok ama çok dikkat edin sobra gerçekten canınız acır bunun en yakını odas bence herşeyi ile çok ii şirket ma döviz borcundan dolayı şirketin geldiği durum ortada gelelim diğer boyuta faizlerin de seçimde artacağını düşünüyorum o aman da fk ve temettünün önemi ortaya çıkarki fk bana göre artık 5 ten yüksek şirketler pahalı olur herkese bol kazançlar allaha emanet olun
    tarih 20/02/2019 beklediğimiz rakamlarda geliyor değilmi yok bilanço yok temel yok bilmem ne yok ihracat yok kesim makinesi yok 3 tane tek olan makine eee sonuç
    ama şahsım adına durdo ya güveniyorum
    hisse 7 lerde iken herkes 10 derken bir deli çıktı 5,50 beklediğini söyledi ))
    ama şimdi haftalığa baktıkça işin daha çok süreceği görünüyor ve şahsen ek alım yerimi 5 ten aşağı olacak şekilde planlamaya başladım herkese hayırlı kazançlar
    ytd deli saçmasıdır

7. Geliyor, geliyor. Kekonun kafasınıda sen karıştırdın. Bir sürü temel analiz bilgisi yazarak. Her şey kitap üstündeki gibi olsaydı. Akademisyenler warren buffet gibi olurdu.

8. nihayete bi tepki geldi. bugün yeşil kapatabilirse yarın daha güzel olur inşallah.

Sayfa 163/654 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •