Onemli Gunler Banner
Sayfa 163/327 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon
Arama sonucu : 2612 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: EMNIS - Eminiş Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Dun aksam internette gezerken soyle habere rastladim
    emlakkulisi.com sitesinde

find.com sitesinde

Yine find.com sitesinde

Find.com da 2 farklı haber gördüm.

Bu haberlerin doğruluk payını bilemem. Ama tarıh1 Ağustos.
    Garip şeyler diyoruz ya. Bu haberler eski haber mi yalan haber mi doğru haber mi bilmem.
    Ama internette yeni kurulan şirketler diye taratinca emlakkulisi sitesinde 100 lerce yeni kurulan şirketi sermayesi ve kuran kişinin adıyla yazıyor.
    Zaten uzunyol iş geliştirme diye şirket var 1998 de kurulmuş.Ama gebzede
    Haber doğruysa iş kolu değişmiş Turizme kaymış.Atasehirde. Sermaye 40 trilyon. Bomba haber kuran kişi Feridun bey görünüyor Ne oldu haciz? Bu nasıl batma. Eminise de 5 trilyon verse tamam
    Elinde eminis hissesi olanlar fikirlerini yazarsa sevinirim.
    Tekrar yaziyorum Ben haberin eski olup olmadığınıdogruluk payini araştıracağım. Lutfen sizlerde arastirin.Haber dogruysa Çakallara yem olmayalim.Ama 1998 de 40 trilyon olmaz.
    İto ya baktım orada 31 agustostan itibaren yeni kurulan şirketler var. 1/31 ağustos arası bulan olursa yazarsa sevinirim
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dostum her zamanki gibi birşeyleri sorgulatır haberler ve yine normal olmayan zamanlarda... Bilir bunlar bu işi..
    Bol kazançlar
    hakuna matara....memento mori.

2. Istanbul ito yu aradım
    Aslında kuruluş tarihi 1998 ama bazı işlemleri yapabilmeleri için bazı belgeleri alabilmeleri için ito ya kayıt olmaları gerekiyormuş
    1 ağustosta kayıt olmuşlar.
    Telefonla aldığım bilgidir

3. Thejackalavüstadım
    Yazilarınızdan anladığım kadariyla trakyada bir şirketiniz var ticaret yapıyorsunuz.
    Bizi biraz aydinlatmanizi rica ediyorum (mumkunse tabii)
    Uzunyol iş geliştirme Feridun bey üstün e
    Neden gebzeden atasehire taşınmış olabilir. Faaliyet alanı insaattan turizme kaydığı için midir sizce
    Çevremde ticaret yapan birkaç kişi yüklü borca girince şirketin ismini değiştirdi aynı işe devam ettiler.
    Feridun bey aynı isimle devam ettiğine göre orada bir sıkıntı yok mudur yani borc haciz anlaminda
    Gedza burce de dolar topiginde bilgiler veriyorsunuz öngörülerde bulunuyorsunuz.Biraz da burada bilgi verin Ayrica
    Gedza burce de aldığınızda 300 500 topladığınız yazıyorsunuz Emin iste de topluyormusunuz yoksa elinizdeki yeterli daha fazla riske girmiyormusunuz.Bunlar biliyorum özel ama diğerlerinde yazdığınız için soruyorum.
    Teşekkürler.

4.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Thejackalavüstadım
    Yazilarınızdan anladığım kadariyla trakyada bir şirketiniz var ticaret yapıyorsunuz.
    Bizi biraz aydinlatmanizi rica ediyorum (mumkunse tabii)
    Uzunyol iş geliştirme Feridun bey üstün e
    Neden gebzeden atasehire taşınmış olabilir. Faaliyet alanı insaattan turizme kaydığı için midir sizce
    Çevremde ticaret yapan birkaç kişi yüklü borca girince şirketin ismini değiştirdi aynı işe devam ettiler.
    Feridun bey aynı isimle devam ettiğine göre orada bir sıkıntı yok mudur yani borc haciz anlaminda
    Gedza burce de dolar topiginde bilgiler veriyorsunuz öngörülerde bulunuyorsunuz.Biraz da burada bilgi verin Ayrica
    Gedza burce de aldığınızda 300 500 topladığınız yazıyorsunuz Emin iste de topluyormusunuz yoksa elinizdeki yeterli daha fazla riske girmiyormusunuz.Bunlar biliyorum özel ama diğerlerinde yazdığınız için soruyorum.
    Teşekkürler.

Merhaba dostum. Hayırlı pazarla r.. Samimi bir şekilde cevaplamaya çalışacağım.
    Doğru tahmin etmişsin, Trakya da toprağa dayalı üretim, alım, satım üzerine bir şirket %51ortağıyım.
    Yukarıda bahsettiğin dalavereli işleri zaman zaman bende duyuyorum ancak bir bilgi sahibi değilim. Biz her şartta şeffaf ve dikkatli özellik ile bu dönemde para kazanmak için değil kaybetmemek için işimizi yapmaya çalışıyoruz.
    Bildiğim şuki bu şirket halka arz tarihinden sonra büyük yenilikler ve gelişme ile Marshall ı yarattı Türkiye'de aynı bahçede üretime devam etmekte ve shell, Ülker, Marshall gibi kurumsal firmalar ile çalışıyor.. Ancak son 10 sene içerisinde içini boşaltma yoluna gidildi... Bu gerçekten işlerin sektörün kötülüğünden mi yoksa bilinçli yapılan bir süreç mi kestiremiyorum. Anladığım son noktaya gelindiğidir....
    Evet birkaç orta ölçek kobi sanayi tahtasında yazıyorum... Eminişte farkettiğin üzere paylaşımım azaldı. Sebebi riskler!
    Pozisyonum devam etmekte daha fazla arttırmayı düşünmüyorum, gelişmeleri takip ederek azaltabilir yada doğru zamanda doğru çapraz olarak iş C ye veya burçeliğe çevirip uzun vadeli toprağa gömmeyi düşünüyorum.
    Sizi yanıltmak istemem. Şimdiki düşüncelerim bunlar. Saygılar
    Son düzenleme : thejackalav.; 16-09-2018 saat: 09:42.

5. Teşekkürler üstad

6. Benim gibi Emin iste ve benzer kagitlarda kendi kendine beklenti olusturanlara çok uyan bir pazar fıkrası..
    Şehirde ve köy de yaşayan 2 eşek arkadasmis. Şehirdeki eşek arkadaşını ziyarete gelmis .Bakmış arkadaşının durumu kötü sahibi de sıkıntılı "Gel seni şehre götüreyim.Bak beni goruyosun. Şartlarim iyi sahibimde çok iyi birisi demiş. Bizim köydeki esek" yok sağol benim BEKLENTİM var" demiş.Peki deyip arkadaşı şehre dönmüş. 2 3 ay sonra şehirdeki eşek tekrar ziyarete gelmiş.Bakmıs durumu daha kotulesmis ve zayıflamış.Yine " gel seni şehre götüreyim bak durumun kotulesiyor" demiş.Bizimkisi tekrar " sağol benim BEKLENTİM var demiş.Arkadasi tamam deyip şehre dönmüş. 3/ 4 ay sonra şehirdeki eşek arkadaşını ziyarete bir daha gelmiş.Bakmis ki iyice zayıflamış öldü ölecek " Inat etme bak ölüyorsun gidelim işte demis" . Bizimkisi yine BEKLENTİM var deyince "ulan nedir bu beklentin bir şöyle de biz de bilelim" deyince
    Köydeki esek "1 sene önce sahibim karısıyla kavga ediyordu. Bir ara öyle bir kızdı ki seni bizim eşeğe s..........cem dedi.Iste onu bekliyorum" demis

7.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Benim gibi Emin iste ve benzer kagitlarda kendi kendine beklenti olusturanlara çok uyan bir pazar fıkrası..
    Şehirde ve köy de yaşayan 2 eşek arkadasmis. Şehirdeki eşek arkadaşını ziyarete gelmis .Bakmış arkadaşının durumu kötü sahibi de sıkıntılı "Gel seni şehre götüreyim.Bak beni goruyosun. Şartlarim iyi sahibimde çok iyi birisi demiş. Bizim köydeki esek" yok sağol benim BEKLENTİM var" demiş.Peki deyip arkadaşı şehre dönmüş. 2 3 ay sonra şehirdeki eşek tekrar ziyarete gelmiş.Bakmıs durumu daha kotulesmis ve zayıflamış.Yine " gel seni şehre götüreyim bak durumun kotulesiyor" demiş.Bizimkisi tekrar " sağol benim BEKLENTİM var demiş.Arkadasi tamam deyip şehre dönmüş. 3/ 4 ay sonra şehirdeki eşek arkadaşını ziyarete bir daha gelmiş.Bakmis ki iyice zayıflamış öldü ölecek " Inat etme bak ölüyorsun gidelim işte demis" . Bizimkisi yine BEKLENTİM var deyince "ulan nedir bu beklentin bir şöyle de biz de bilelim" deyince
    Köydeki esek "1 sene önce sahibim karısıyla kavga ediyordu. Bir ara öyle bir kızdı ki seni bizim eşeğe s..........cem dedi.Iste onu bekliyorum" demis

:kahkahkahh: durumumuzu güzel özetleyen bir fıkra. Koptum.

8.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Benim gibi Emin iste ve benzer kagitlarda kendi kendine beklenti olusturanlara çok uyan bir pazar fıkrası..

Ya mükemmelsiniz

Sayfa 163/327 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •