Onemli Gunler Banner
Sayfa 164/690 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264664 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. yazdım sildim tekrar yazıyorum... özürlüler veya özürlü yakını olanlar alınmasın, vurguyu artırmak için yazıyorum : isimleri lazım değil, nice hisselerde traderların yaptıkları anlaşmaları sağırlar duydu, körler gördü... ha ben topa girer miyim ? asla! ben sıramı çook önceleri savdım...ister inanın ister inanmayın,geçmişte onlarca şirketin doğru patikaya girmesinde katkım olmuştur...

bu şirket içinde katkı da bulunsanız seviniriz
     Alıntı Originally Posted by ellocu Yazıyı Oku
    onlarca şirketin düzgün patikaya girmesinde katkım olmuştur...

3. olur da yakalandıysan durumundayız. becerebilirsek trade yapacağız zamanı ve zemininde ...

4. şu da bir gerçek : şirketin rasyoları gerçekten iyi ...niyet değişirse akıbet de değişir ...

5.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Yıl 2011 yıl 2021.
    Binlerce hissedar geldi geçti.
    Neler neler yazıldı konuşuldu.
    Herhangi bir yatırımcı bir kuruş temettü aldımı?
    #AKSEN #matriks http://share.matriksdata.com/share.a...02132140414064

2010 yılında halka arz edilmiş ve bugüne kadar bir kuruş temettü vermemiş... Bu işlerin temettü ile ilgisi yok. Nahit abimiz "haydin gençler vakit tamam" desin...Yeter. Ben o mesajı gayet olumlu buldum açıkçası.

Değer katmak, Paylaşmak.

Daha ne olsun...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

6. Güzelde Sn. Hissedarxd lafa değilde icraata bakmak lazım. Bunları okuyunca aklıma GLRYH genel kurula katılan yatırımcıların, genel kurul sırasında patronun söylediği şeyleri paylaşmaları geldi. Adam dedimi demedimi bilemem ama hala bir icraat yok. Söz uçar yazı kalır, yazılı bir şey yoksa konuşmak bedava. Nasıl olsa şu sıralar sanki keçi bayramı var, hesap veren yok. Umarım her şey gönlünüzce olur.

dedi ! ses kaydı var sn. finaktif

ama yazılı taahhüt etti mi hayır ?
     Alıntı Originally Posted by Finaktif Yazıyı Oku
    Bunları okuyunca aklıma GLRYH genel kurula katılan yatırımcıların, genel kurul sırasında patronun söylediği şeyleri paylaşmaları geldi. Adam dedimi demedimi bilemem ama hala bir icraat yok. Söz uçar yazı kalır, yazılı bir şey yoksa konuşmak bedava.

8. Sizi beğeni ile takip ediyorum Sn. Hayek, farklı hisselerdeki kaliteli paylaşımlarınız için ayrıca teşekkür ederim. Orada olmadığım için o şekilde yazmam daha doğru olur diye düşündüm, yoksa fiilen sizi tanımam ancak size inanıyorum. Sadece yazılı olmadan gerisi boş demek istedim.

Sayfa 164/690 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •