Sayfa 165/1003 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265665 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

1. Bu seçimlerde hazine yardımları kalkmazsa kimse koltuğundan kalkmaz

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Halk ekonomik krize ,milyonlarca Afgan ve Arap' a , afetlerdeki ölümlere onay vermiş oldu. Tüm bunları onaylıyor, takdir ediyor ve devamını istiyormuş. Saygı duymak lazım.

Seçim bittiğine göre şimdi gelelim Kılıçdaroğlu 'na .

Davutoglu , yeni CB bizden habersiz iş yapamaz deyince sahip çıkmıştı. Masada kendini seçtirmek için yarım oyu olmayan adamlara 40 tane vekillik verdi. Böylece meclisteki anti-laik vekil sayısı 360 oldu. Hayırlı olsun .

Ben ve benim gibi süper elitist laikler oy vererek Sadullah Ergin 'i vekil yaptı. Kendimi tebrik ediyorum, çok zekiyim.

AKP artıkları alacağımı aldım diyip seçimi sahiplenmedi. Meral haklı çıkmak için sahiplenmedi.

CHP yönetimi 20 yılda oy sayılarını toplayacak bir sistem kuramamiş. Bugün de CHP sistemi çöktü, seçim bitti.

1. Turda halk bulup çıkarıncaya kadar bir tane sandığa itiraz etmeyen CHP, sosyal medyadaki baskıyla sandıklara itiraz edebildi. Demek istediğim CHP ye de güvenmiyorum. Kaç muhalif geçinenin aslında satın alındığını zamanla anladık. Hala anlamadıklarımızın da sayısı az değildir. Kendi adıma ,bundan sonra sandığa gitmem. Ama siz gidin ,ben gitmem.

Peki ne oldu? Çok iyi oldu. İstemeseler dahi zorla CHP ye seçim kazandırsak bu enkazın altından kalkamaz ve sıradaki seçimle beraber siyasal İslam çok daha güçlü geri dönerdi. Bırakın kendi enkazlarinın altında kendileri kalsın. Ecevit'in ahı çıksın.

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Kaftancı kesmez seni Selo geçsin xehap'ın başına
    Sen nasıl bir yaratıksın
    Yüzüne tükürdükçe yarabbi şükür diyorsun
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. sınav iki seçnekliydi..
    reis senelerdir 52 lerde..
    kalanı otomatik ona verince/pass geçince, 48 olması matematiksel zorunluluk..
    imkan olsa 35 çıkaracak hareket yaparlardı.
    Memento mori

5.  Alıntı Originally Posted by slamdunk393 Yazıyı Oku
    Dolar yükselse de ekonomi batsa da farketmez. RTE dış güçler, teröristler ülkeyi bölmek istiyor gibi kendi beceriksizliğini dışarıya yüklediği anda oyları yine artar. İnsanlar adama tapıyor. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın.
    I. dünya savaşında mağlup çıkan almanya hitler gibi bir bastı bacağa 10 yıllarca katlandı, çünkü aşağılanma o kadar içlerine işlemişti ki kant, hegel, weber, schopenhauer gibi insanlar yetiştirmiş olmaları dahi bu duygunun üstesinden gelmelerine yetmiyordu. bizde de uçak yapıyoruz, araba uçuruyoruz, insansız teyyareler benzer kompleksin dışa vurumları..

6. Bu hisseneti bırakma vakti geldi
    Son düzenleme : temel analizci; 28-05-2023 saat: 23:32.

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Sen nasıl bir yaratıksın
    Yüzüne tükürdükçe yarabbi şükür diyorsun
    Senin avatarında niye Atatürk var? Kaftancı'nın xehap'ın başına geçmesinden rahatsız olmadın da benim mesajıma mı taktın?

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Darwin 'in doğal seçilim yasasına göre yeni şartlara uyum sağlayanlar hayatta kalabilir. Yarın gidip bi tarikata yazılacam, çember sakal , 3 eş daha . Siz de ne haliniz varsa görün beynamazlar...

Sayfa 165/1003 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265665 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •