Sayfa 165/1003 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265665 ... SonSon
Arama sonucu : 8024 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: Viop XLII

pgs-thy ikilisi de nöbeti bırakmış..

2. Sosyal medyayı ve TV leri izlediğinizde çok güzel insanları hazırladıklarını göreceksiniz. Gözlemin İnsan hayatı uzerinden prim yapmak değil ve piyasanın tedirginliğinden kaynaklanmaktadir. Yoksa bir insan bir dünya demektir. Belki yanlış anlaşıldım. Kısa sureli anlaşmazlıkları bitirecek bir sürtüşme olacak gibi gördüğüm.
     Alıntı Originally Posted by northernforever Yazıyı Oku
    Yükseliş veya düşüş beklenebilir sorun yok ama savaş beklentisini bu kadar basite indirgenip paylaşılmasını şok içinde okudum.

Savaş anında piyasadan daha büyük dertlerimiz olur.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    olaya yanlış bakıyorsun

sana en basit örnekle verdim

teb yatırım 160 bin dene jeton ile yüzde 4 terste diyelim boşalıyor mu

ben amerikaya gitmeden de bu adam löng idi darbede long idi misal uzun vadede borsa longtur

ytd
    Amerika'da olduğunuz süre buranın vahşi batı oldugunu unutturmus. Tamam teb devamlı long ama o sadece bunların iyi polis tabelası. Adamlar bin tane dalavere ceviriyorlar 30 kurumla.

Hissede orta vade falan anlarim ama endeks sadece trade ya da sigorta olarak kullanılmalı hatta viop bile değil opsiyon bu iş icin biçilmiş kaftan burası sadece trade yeri.

Viop endeks- kumarhanedeki rulet çarkı.kazaninca kalmayı bileceksin aynı kaybedince kalkmayı bilmen gerektigi gibi
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

4. Ne kadar çok Bigşort abi ye nasihat çeken var, enteresan
    Bigşort abi lönklerine sahip çık altın değerinde olmalı

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

5. nato işine onay verdiğimize göre, bi havuç olmalı.. en muhtemeli f16- caatsa gibi askeri bi şey
    caatsa kalkarsa tek bi hisseye çok yarıyor, savunma sanayii

6. Kışlık polar sweatshirt vs şimdiden almak lazım. Geçen sene 90 TL idi, bu sene 150 TL oldu, seneye 300 TL'den başlar fiyatlar.

Stokta kalan yerli ürünler 100-200 arasında ama her beden, her renk yok.

Markalılar 1000 TL demişler Hepsiburada'da.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. kemal 100 milyar doları dien senmiydin swap felan

nerede paracıklar haber ne zaman geliyor
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

8.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Eskinin pek makbül dini bütün bir bisküvici patronu, ülkede malına çökecekler diye şirketini sözde ingiltere şirketine satarak parasını dışarı kaçırmıştı. %51 i o şirkette hisselerin kalan %49 da halka açık. Yıllardır finansal gider yaza yaza şirketi zararda gösteriyor, arada kar gösterdiği de oluyor ama hisse değeri de 2018 fiyatlarından bile düşüktür sanırım. Üzerine enflasyonu da koyarsak oradaki uzun vadeli yatırımcının zararı müthiştir.
    Evet, bu muhafazakar patron da Londra'yı seçmişti. Muhafazarlardaki hristiyan ülke (özellikle Londra) aşkını anlayamıyorum.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 165/1003 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265665 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •