Sayfa 165/257 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215 ... SonSon
Arama sonucu : 2054 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: ORGE - Orge Enerji Elektrik

1. [IMG][/IMG]

5 ve 22 Günlük ortalama aynı seviyeye geldi..Hatta 50 günlük ortalama ile aynı sayılır...Bakalım hangi yöne kırılıacak.

Umarım 5 günlük ortalama yukarı yönde devam eder......
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

2. [IMG][/IMG]
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

Duhul
    Mar 2020
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    632
    Evet Orge uzunca zamandır çok bir hareket yapmadı artık bir toparlanması lazım yavaştan..
    Temmuzdan beri dar alanda yukarı aşağı takılıyor, kalıcı bir yükseliş yapamadı,
    yavaştan başlasa iyi olur aslında

4. [IMG][/IMG]

5. Endekse göre düşecek çok yeri yok gibi. Kapısına icra gelmiş gibi ayrıştı adi hisse.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

6. Herşey güzel olacak inşallah. Endekse göre ucuzladikca ucuzladı. Bu sürdürülebilir değil.
     Alıntı Originally Posted by AhiOsman54 Yazıyı Oku
    grafik biraz ilk hedef desteğe kadar daha düşebilir mi diyor, grafiğe bakınca öyle bir hava var gibi,
    teknikle çok uğraştım ama aramız hiç iyi olmadı, hiç bir yere varamadım teknikle bende bıraktım teknik işlerini
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

7. Bunlar kadar ...... Ayrıca ........ Görmedim. Nedir bu ky düşmanlığı, kini.

8. İstediğini alamayan bankofAmerica sürekli pislik peşinde. Patron ölü taklidi yapıyor. Şirket bilinçli uyku halinde. Yatırımcı mağdur 1500 endekste. Tahtada dönen pisliğe ses çıkartmayan şirket, yatırımcının en büyük düşmanıdır. Bırakın masal okumayı.

Sayfa 165/257 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •