Onemli Gunler Banner
Sayfa 166/1001 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266666 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,321 - 1,328 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,894
    British alemsin bir telefona 9 kişi giriyor,kelepir 220 milyoncuk fiyatla başlıyan yalı haberi veriyorsun Sitenin tüm üyeleri bir araya gelse çıkmaz o para.

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    British alemsin bir telefona 9 kişi giriyor,kelepir 220 milyoncuk fiyatla başlıyan yalı haberi veriyorsun Sitenin tüm üyeleri bir araya gelse çıkmaz o para.
    Birer trilyoncuk atsalar yeter yahu, yoksa burada ne işleri var.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Ünal Aysal'ın ismi geçiyor diye paylaşmıştım,
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,894
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Ünal Aysal'ın ismi geçiyor diye paylaşmıştım,
    Sömürecek GS kalmayınca,enerjiye de devlet 2 katı para ödemeyince erteleği batıklık işte.

5.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Sömürecek GS kalmayınca,enerjiye de devlet 2 katı para ödemeyince erteleği batıklık işte.
    TC'deki tüm futbol klüplerinin başkanları o makamı atlama taşı olarak kullanır.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6. En son portakal bıçaklıyorduk

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Muharrem İnce 2023 yılında yapılacak cumhurbaşkanlığı seçiminde aday olacağını açıkladı .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 166/1001 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •