Sayfa 166/504 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266 ... SonSon
Arama sonucu : 4026 madde; 1,321 - 1,328 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

Kazandığımın birazını vermişim umrumda değil. Yatırımcı korunmuyor. Erken duy boşalt malı oh ne alaka memleket ytd

EML-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

2. Bu miktarda bir satış talebi bence kabul edilmez. Neredeyse ikinci halka arz gibi bir miktar. 4 milyon lot çok büyük rakam. Oluşan fiyat hareketi hissedarları zarara uğratmıştır.
    YTD

3. Bizde yatırım yapıyoruz diye kendimizi kandıralım. Kumarmasasından farkı yok, hemde hileli kumar masası

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Günlük pastasını verebilecek varmı? Teşekkürler

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Trendman Yazıyı Oku
    Bu miktarda bir satış talebi bence kabul edilmez. Neredeyse ikinci halka arz gibi bir miktar. 4 milyon lot çok büyük rakam. Oluşan fiyat hareketi hissedarları zarara uğratmıştır.
    YTD
    4 milyon lot mu yoksa 4 milyon tl tutarlı hisse senedi mi? Ben mi yanlış okuyorum yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.

6.  Alıntı Originally Posted by sinanmihci Yazıyı Oku
    4 milyon lot mu yoksa 4 milyon tl tutarlı hisse senedi mi? Ben mi yanlış okuyorum yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.
    Nominal tutarlı yazıyor, nominal değer 1 tl olatak alınır. 4 milyon adetten bahsediyor

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by sinanmihci Yazıyı Oku
    4 mlyn lot
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

8. Pasta atabilir misiniz acaba teşekkür ederim şimdiden yada yazabilirmisiniz

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 166/504 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •