Sayfa 167/327 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon
Arama sonucu : 2612 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: EMNIS - Eminiş Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Dürtmedim ki... Rakı içmek için bir sebebimiz daha olacak gibi.
    Bol kazançlar
    Ya mahkeme konkordato yu onaylamazsa

2. Batacak olsa uzunyollar elindekileri bir spekle anlaşıp satmazlar mıydı? Komik ya😀😀😀 adamı salak yerine koyuyorlar. 2008 den beri denemedikleri oyun kalmadı. Matruşka bunlar

3.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Dürtmedim ki... Rakı içmek için bir sebebimiz daha olacak gibi.
    Bol kazançlar
    Üstad
    Bu yazıdan bu 3 ayda borçlarına karşılık alacaklilarin haciz uygulatamayacagi
    Ve yine bu 3 ayda birşey yaptı yaptı yoksa durum sakat diye anladım ben dogrumudur tesekkurler
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Üstad
    Bu yazıdan bu 3 ayda borçlarına karşılık alacaklilarin haciz uygulatamayacagi
    Ve yine bu 3 ayda birşey yaptı yaptı yoksa durum sakat diye anladım ben dogrumudur tesekkurler
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Herhangi bir sebepten dolayı işleri bozulmuş, ödeme gücünü belli ölçüde kaybedip mali durumu bozulmuş iyi niyetli ve dürüst borçluları korumak amacını taşıyan müessesedir.
    Konkordato, borçlunun alacaklılarının2/3’ü ile (bu orana denk gelen alacaklıların alacak tutarının da borçlunun borçlarının 2/3’ü oranında olması gerekir) yaptığı, ticaret mahkemesinin de tasdiki ile geçerlilik kazanan bir anlaşmadır. İmtiyazsız alacaklılar borçlunun borçlarının belirli bir yüzdesinden feragat eder ve borçlu da, borçlarının konkordatoda kabul edilen kısmını ödeyerek borçlarının tamamından kurtulabilir.
    Benim bildiğim 2 ay süre dostum. Yanılabilirim.
    hakuna matara....memento mori.

5. Vakti zamanında hisseleri belirli bir fiyattan teminat karşılığı verdiyse ki verdi o tutar üzerinden birileri hissedar ve mali açıdan şirketten alacaklı. İflas değil de konkordato istediğine göre alacaklarım var alamıyorum, elimdeki para da bu durumda borcumu ödemiyor ben umutluyum işleri toparlayabilirim demiş.
    O borç verenler ve patron hissenin taban taban gitmesini istemez bence. Şirketten vazgeçmiş olsa spek denen bir it ile anlaşır yukarı çeker oradan ele ve kucağa verir sıyrılırdı düşüncesindeyim. Ytd, yazarak iyi niyetli düşündüm.

VKY-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. *bıst: Emnıs.e geçici olarak işleme kapatılmıştır
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

Kap : Borsa İstanbul : EMNIS.E geçici olarak işleme kapatılmıştır. Konuya ilişkin detaylı açıklama yapılacaktır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8.  Alıntı Originally Posted by xanax27 Yazıyı Oku
    Vakti zamanında hisseleri belirli bir fiyattan teminat karşılığı verdiyse ki verdi o tutar üzerinden birileri hissedar ve mali açıdan şirketten alacaklı. İflas değil de konkordato istediğine göre alacaklarım var alamıyorum, elimdeki para da bu durumda borcumu ödemiyor ben umutluyum işleri toparlayabilirim demiş.
    O borç verenler ve patron hissenin taban taban gitmesini istemez bence. Şirketten vazgeçmiş olsa spek denen bir it ile anlaşır yukarı çeker oradan ele ve kucağa verir sıyrılırdı düşüncesindeyim. Ytd, yazarak iyi niyetli düşündüm.

VKY-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ne güzel bir cümle
    ellerinize sağlık

Sayfa 167/327 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •