Sayfa 167/349 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon
Arama sonucu : 2785 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 3

1. Hep biriktir hep biriktir olmaz... Biraz da yemek, ezmek, harcamak lazım...

Bak dünya orada... Çık gez toz teron dolaş...

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. şimdiden tatillere bakayım dedim...

belekte 1 hafta tatil 2 çocuk 2 yetişkin 10,000 eurolara çıkmış...

artık yurt dışı farz oldu...

10,000 euro cruise gemisiyle 10 tur dönerim...

Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    bence bu söyleminiz bizim gibi 3. dünya ülkelerinde geçerlidir...

bir almanın bir isviçrelinin böyle bir gayesi yok...

çünkü mal ulaşılmaz değil...

istediği zaman evini arabasını alıyor...

bizde yüksek enflasyon oldugu için hedge mekanizması gibi kullanılıyor...

Mesela amerikada hane halkının yarısından fazlasının hisse senedi yatırımı vardır...

Artık dünya değişti söylemler eylemlerde değişiyor...

umarım bizdede değişir...

adamlar artık bir flash bellekte crypto ile milyar dolar taşıyor...

finansal bilginin afrikası olan Türkiye gibi ülkelerde ev gerçeği hep üst sırada...
    Türkiyede ev almak ve zengin olmak avrupadan daha kolay.

Sent from my SM-S908E using Tapatalk

4. Herkes kendisinin en iyisini hak ettiğini düşünüyor ama dünya kimseye birşey borçlu değil

Sent from my SM-S908E using Tapatalk

5. Antalya'da balon patlamış, ben demiyorum emlakçılar diyor. Ruslar da pahalı kiralar karşısında pes edip dönmeye başlamış.

Antalya emlakçılar, Oto Galerici ve İş Takipçileri Odası Başkanı İsmail Çağlar konut alımı karşılığı vatandaşlık verilmesinde fiyatların yükseltilmesi ve ikamet izninin zorlaştırılması gibi nedenlerden dolayı Rusya'dan göç furyasının şimdilik durduğunu söyledi. Antalya'da yüksek kira ve konut satışındaki balonun patladığını ifade eden Çağlar, şunları kaydetti: Savaşın başladığı dönemdeki gibi aşırı göç yok. Artık gelmiyorlar. Gelişler ağırlaştı. Konut kira ve satışları gerçek rakamlara dönmeye başladı. Rus vatandaşlarının ağırlıklı yaşadığı Konyaaltı ilçesinde savaşla birlikte yaklaşık 25 bin liraya çıkan kiralar şu anda 17 bin lira civarında

https://www.ekonomim.com/gundem/anta...-haberi-715008
    Yazdıklarım kendi görüşümdür, Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Tek becerisi ''karaborsacılık'' olan bir toplum bunu anlamaz!

Tek becerisi sınırsız para basmak olan birisi hiç anlamaz. Adamın mallarını tüketme bakalım ne oluyor?

Daha 3-5 gün boykot yapıldı, Starbucks McDonalds Burger, ciroları %35 azalmış.

İnsanlarda azıcık kafa olsa düşünür. Azıcık ahlak olsa düşünür. Adam sınırsız para basıyor. Bastığı parayla gelip sana kendi ürünlerini satıyor, sen de borç para alıp adamın ürünlerini alıyorsun, tekrar batağa giriyorsun.

Suçlu bizim ahlaksız tüketim tercihlerimiz. Fakirliğimizin sebebi tüketim ahlakımız.

Yoksa ABD ekonomisi batmış durumda, sela okuyanı yok. Ödemesi gereken borcun "sadece faizi" 1.1 Trilyon $ a ulaştı ve dikey çıkıyor.

Dolar bir çöplüktür. Dolar senin olsun, ben malımı alayım. Malı olmayan maldan anlamaz. Malda kal hayatta kal.

7. Hocam! sen uyanık birine benziyon.

Gaye ile Şimşek batık birinden niye para dilenmeye gidiyorlar??
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8. Hocam , sende bu boykota katıldın mı?

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 167/349 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •