Sayfa 167/579 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon
Arama sonucu : 4631 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: HALK Cafe - III

oyunu güncel verilerden oynamak lazım.eğer yeniden kısa vade de yabancı gelmeyecek ise
    hisse tamamı yerli kontroluna geçmeden yerli hisseleri çok yukarı taşımaz,taşıyamaz.
    hatta hisseyi boğar
    ve yukarıdan kafasına yabancı malı yemek istemez.
    yerli hisse de çok büyük oranda malı ele geçirdiğinde hisseden kolay kolay çıkamaz.
    en az 4-5 katı takla attırarak çıkarmalı ve yıl boyunca buradan malı çıkartmalı.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

bir de arkadaşın dediği masai maraya birçok antilop salındı.
    bunlar aslanlar için besleniyor.
    biraz etlenmelerine müsade edilmeleri hayat haklarına saygıdan değil aslanların karnını kolay doyurmaları için
    şu andaki durum bana 2000 yılını hatırlatıyor

Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    oyunu güncel verilerden oynamak lazım.eğer yeniden kısa vade de yabancı gelmeyecek ise
    hisse tamamı yerli kontroluna geçmeden yerli hisseleri çok yukarı taşımaz,taşıyamaz.
    hatta hisseyi boğar
    ve yukarıdan kafasına yabancı malı yemek istemez.
    yerli hisse de çok büyük oranda malı ele geçirdiğinde hisseden kolay kolay çıkamaz.
    en az 4-5 katı takla attırarak çıkarmalı ve yıl boyunca buradan malı çıkartmalı.
    Bu da mantikli teori. Havacilarda bu sekilde olacagini hic mi hic zannetmiyorum. Neye gore 5 kati artiracaksin, durum ortada. Kac tane bilanco gitti.

KD'in TAV goruslerine de katilmiyorum. TAV'in disarda havalimanlari var, karmakarisik bir is. Medine mesela Eylule kadar acilmiyor. Pegi en avantajlisi arada, sadece bizim ulkemizden cikan kararlar onu bagliyor.

Bu arada bu sey sayesinde de bu hisselere nur yagdi. Her ne kadar fiyatlarin icine edildiyse de piyasa yuzlerine bakmiyordu. Simdi geliyorlar.

Bu arda 90 sezlongluk yere 18 sezlong koyabiliyorlar demistim... O da yanlis...

Mesafe birakiyorlar ama adamlar kayaliklara kadar her yeri doldurmus. Dusun icine bile sokmuslar nerdeyse sezlonglari! Inek meraya salinsin, kapitalist sistem yolunu buluyor sagmak icin demek.

https://paraajansi.com.tr/hazineden-...-aciyor/15371/
    neyse hökümet doları piyasada harcamazsa iyi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,802
    Blog Entries
    1
    Düşük hala.. Kendisi yurt dışına sorunca daha fazla faiz veriyor. Bırak kendi halkın zenginlessin bence.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

7.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    https://paraajansi.com.tr/hazineden-...-aciyor/15371/
    neyse hökümet doları piyasada harcamazsa iyi
    Son 20 yıldır swap kelimesini kimse bilmiyordu. Şu an herkes öğrendi. Ve Katar’dan alınan yerli paranın bilançonun aktif kalemine yazıldığını ama borç kalemline yazılmadığını da herkes internet üzerinden gördü. Maalesef ihtiyaç olan rakam çok yüksek. Paralel zamanda eskiye oranla azda olsa swap yapılamaması ise büyük bir infial. Pandemi olmasaydı turizm ticaret falan az az yüzdürülebilirdi. Son 4,5 ayda azalan rezervlerin neden azaldığını tam olarak göremiyoruz. Bunu swap arayanlar biliyor. Be biz tam 45 gün önce faiz ve borçlanmaya yönelik yapılması gerekenleri yazdık. Bu yönde adım atılmıyor. Bu iş milli piyangodan gelen para ile WC yapan adamın filmine benziyor. Merkez bankası beyin ölümü gerçekleşmeden çözüm bulunmalı, o çözüm bulunamazsa seçime gidilmeli. Swap gelmediği her gün merkezden 1 milyar gidiyor. Haftalık bültenler dikkatle izlenmeli.

her yol denendi
    veren yok
    abd fedinden biri dedi
    abd bu hükümetle swap türü anlaşma yapmak istemiyor.
    6 ay önce kraliçe hazretlerine gidildi
    ordan da bir şey çıkmadı.
    sakura-çam yapıldı
    ne olur ordan bilinmez.
    çine yanaşılsa çin tüm yerli varlığına konmak istiyor borç karşılğında
    kala kala yerlinin biriktirdiği döviz kaldı

Sayfa 167/579 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •