Onemli Gunler Banner
Sayfa 167/492 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon
Arama sonucu : 3934 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1. Şimdi EFK iyi olup da ertelenmiş vergi giderini ödeyip düşük kar gösterseydi yine aynısını yapmaz mıydı, normalde net kara bakar piyasa ama işine nasıl gelirse öyle hareket ediyor bu rezil tahtacı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Şimdi EFK iyi olup da ertelenmiş vergi giderini ödeyip düşük kar gösterseydi yine aynısını yapmaz mıydı, normalde net kara bakar piyasa ama işine nasıl gelirse öyle hareket ediyor bu rezil tahtacı.
    Direk eksi 4 açması manipilasyo olasılığını getiriyor.işlemler hiç normal değil.kimse bu bilançoyla 4 puan aşşağı mal satmaz.ben bunları son çırpınışlar olarak görüyoru.hatta bugün 10 üzeri kapatırsa hiç şaşırmam..
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

3.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    Direk eksi 4 açması manipilasyo olasılığını getiriyor.işlemler hiç normal değil.kimse bu bilançoyla 4 puan aşşağı mal satmaz.ben bunları son çırpınışlar olarak görüyoru.hatta bugün 10 üzeri kapatırsa hiç şaşırmam..
    Aynen...
    Bir ara açığa satış yapmışlardı, bunu bahane edip mallarını almaya çalışıyorlardır belki, böyle rezillik görmedim daha.

4. Zaten pek yüzüne bakan yoktu, bu rezillikten sonra kendileri çalar kendileri oynarlar, üç kuruş çarpmak için koca şirketi ne hale getirdiler bu tahtacılar.

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Zaten pek yüzüne bakan yoktu, bu rezillikten sonra kendileri çalar kendileri oynarlar, üç kuruş çarpmak için koca şirketi ne hale getirdiler bu tahtacılar.
    Bu tahtacı on hareketlerini ezberledim artık.böyle sert çaktıysa birkaç saat yavaş yavaş yukarı doğru toplar.bugün 10 üzeri kapatacağını düşünüyorum.benimki 2 yıllık tecrübe.sonuçta fiyatı tahtacı belirliyor....
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

6.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    Bu tahtacı on hareketlerini ezberledim artık.böyle sert çaktıysa birkaç saat yavaş yavaş yukarı doğru toplar.bugün 10 üzeri kapatacağını düşünüyorum.benimki 2 yıllık tecrübe.sonuçta fiyatı tahtacı belirliyor....
    Yaptığı kıyım tatmin ettiyse eğer her şeyi yapar, aşağı veya yukarı fark etmez.

7.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    Malesef daha dökecekleri çok ky var
    Fiyat vermek zor..
    Ama milyar TL lik operasyon . Böyle kısa süreli bir panikletme için olmaz

8. Bunun başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmemiş, bu enflasyonist ortamında ana para olarak yerin dibine girmiş, kötü olan her şeyi fiyatlamış olmalıydı bu tabloya göre ama birileri hisseyi düşürerek para kazanıyor, hem de devletin en büyük kurumunda. Tam operasyon hissesi olmuş gerçekten de.

Sayfa 167/492 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •