Sayfa 167/186 İlkİlk ... 67117157165166167168169177 ... SonSon
Arama sonucu : 1486 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: ASTOR - Astor Enerji A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by uncertainty principl Yazıyı Oku
    Ben de uzunyayla. Adige wey wey ))
    Selam nibjoğ🙂Anne tarafı Develi🙂

2.  Alıntı Originally Posted by Adige65 Yazıyı Oku
    Selam nibjoğ🙂Anne tarafı Develi🙂
    Aleyküm selam sigoş))

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,953
    #ASTOR

KAP

bana zorla Astoru sattiran dijj guclerin taaa

Şirketimiz,

24.08.2023 tarihinde ALDO Enerji San. ve Tic. A.Ş. ile muhtelif GES yatırımlarında kullanılmak üzere Orta Gerilim Dağıtım Transformatörleri ve Anahtarlama ürünleri alımı konusunda toplamda 5.000.000 USD (Beşmilyon USD, 132.268.000.- TürkLirası TCMB Satış Kuru alınmıştır.) tutarında sözleşme imzalamıştır.

Yapılan sözleşmenin 2022 yılı hasılata oranı % 1,79' dur.

Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.

Saygılarımızla
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    #ASTOR

KAP

bana zorla Astoru sattiran dijj guclerin taaa

Ben de sattım ama hepsine kıyamadım, bi miktar evladiyelik bıraktım

bu şirket elektirik üretimi yapan bir şirket değil.. adam çıkıyor elektirik şirketi....diye bas bas bağırıyor....Bu şirketin müşteri hizmetlerini arayın adamlar telefonu bile anında meşgul çalıyor....aılllı yatırımcı buradan bile durumu anlayabilir......spk ne yapıyor bir türlü anlamış değilim....meycut fiyatı ile şuan 10 astor çok rahat kurulur.. ederinin çok çok üstünde.........birileri küçükleri tırtıklayacakya ilgili kurumlar.....bu tahtayı yapan bir kaç çakala göz yumuyor.....patinaj da yapıyor.... fiyat olarak Türkiyeeeeenin en büyük holdingini geçmiş...güler misin ağlar mısın....?bir sürü küçük yatırımcıyı bu hisseye sokmuşlar.....hisseyi aynı sasa da ki gibi bedevadan küçük yatırımcılara taşıtma peşindeler.....yazık yahu....az bir şey gözlerini açsalar gerçek gözükecek ama .....

6.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    bu şirket elektirik üretimi yapan bir şirket değil.. adam çıkıyor elektirik şirketi....diye bas bas bağırıyor....Bu şirketin müşteri hizmetlerini arayın adamlar telefonu bile anında meşgul çalıyor....aılllı yatırımcı buradan bile durumu anlayabilir......spk ne yapıyor bir türlü anlamış değilim....meycut fiyatı ile şuan 10 astor çok rahat kurulur.. ederinin çok çok üstünde.........birileri küçükleri tırtıklayacakya ilgili kurumlar.....bu tahtayı yapan bir kaç çakala göz yumuyor.....patinaj da yapıyor.... fiyat olarak Türkiyeeeeenin en büyük holdingini geçmiş...güler misin ağlar mısın....?bir sürü küçük yatırımcıyı bu hisseye sokmuşlar.....hisseyi aynı sasa da ki gibi bedevadan küçük yatırımcılara taşıtma peşindeler.....yazık yahu....az bir şey gözlerini açsalar gerçek gözükecek ama .....
    Yakin zaman icinde 200 leri gorurse sasirmayin. Ytd.

Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Yakin zaman icinde 200 leri gorurse sasirmayin. Ytd.
    haklı olabilirsin bu hissenin çok şakşakçısı var.....13,5 TL den hareket etmiş neredeyse 10-11 kat hemde 6 aylık sürede....

Bu hisseyi yapanlar imkb30 neden soktu sahte işlem hacimleri ile bu hisseyi fonlara yabancılara ve yerlilere kakalama amaçları var....taabi yabancı yada fonlar bu tuzağa düşer mi sanmıyorum....ama küçük yatırımcı çok kolay düşer....bunun için gruplar da çok hummalı çalışıyorlar...

Sayfa 167/186 İlkİlk ... 67117157165166167168169177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •