Sayfa 168/350 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

1.  Alıntı Originally Posted by alekss Yazıyı Oku
    erhan bey bu piyasada ilk öğrenilmesi gereken şey stop koymak zararı kısa kesmek

yaklaşık 2 senedir avazımın çıktığı kadar bağırıyorum forumda ideal yetkilileri duysun stop emir kolayca girilebilsin girilen stop emirler grafikte görülsün ve grafik üzerinden kolayca kaydırarak değiştirebilsin diye
    ama nafile
    köpek havladığı ile kalıyor
    burada köpek ben oluyom
    anladım yolunda gitmeyen şey neydide vazgeçmek istediğiniz merak ettim.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

2.  Alıntı Originally Posted by alekss Yazıyı Oku
    teşekkür ederim başarı dilekleriniz için
    sıfır haber
    sıfır twitter
    bolca teknik analiz trendline kırılımları ile işlem yapmak
    ama gecen hafta gördümki viop veya borsa işleri bana göre değil
    galiba aralık sonu itibariyle jübilemi yapar bırakırım bu işleri
    benim aktif olarak işlem yapan robotlardan kasım başından beri %40 zarar edeni de var .
    ama yarın seans açıldığında zerre stres yapmadan hiçbişey olmamış gibi , "hayatın anlamı nedir " , "acaba ben bu işi yapmasammı " falan düşüncelerine girmeden, evde sağda solda arkadaşlarıyla aileyle bozuşmadan hesabını kitabını yapıp tıkır tıkır işine devam edecek.
    Robotun güzelliği orada

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    afyonkarahisar
    Gönderi
    791
     Alıntı Originally Posted by kenten Yazıyı Oku
    benim aktif olarak işlem yapan robotlardan kasım başından beri %40 zarar edeni de var .
    ama yarın seans açıldığında zerre stres yapmadan hiçbişey olmamış gibi , "hayatın anlamı nedir " , "acaba ben bu işi yapmasammı " falan düşüncelerine girmeden, evde sağda solda arkadaşlarıyla aileyle bozuşmadan hesabını kitabını yapıp tıkır tıkır işine devam edecek.
    Robotun güzelliği orada
    aslolan para kazanabilmektir
    para kazanma işini ister robotla yap ister manuel işlemle
    para kazanılmıyorsa para ya yazık vakte yazık emeğe yazık
    pasra kazanamıyorsam ben orda yokum olmamlıyım
    % 40 zararlar falan benim kabul edebileceğim sineye çekibileceğim rakamlar değil
    herkese bol şans ve iyi para kazanmalar

aralık sonuna kadar yapabilirsem yapacam

yapamazsam bırakacam bu işi

5,000 tl ye ayda 2000 tl almak lazım gerisi vakit kaybı

4. benim bu söylediğim çok sayıda sistemden bir tanesi,
    ayda 5000 e 2000 (%40) bekleme konusunun mantıklılığını kavradığınızda risk dağıtma konusunu ayrıca konuşuruz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    afyonkarahisar
    Gönderi
    791
     Alıntı Originally Posted by kenten Yazıyı Oku
    benim bu söylediğim çok sayıda sistemden bir tanesi,
    ayda 5000 e 2000 (%40) bekleme konusunun mantıklılığını kavradığınızda risk dağıtma konusunu ayrıca konuşuruz
    sayın kenten
    5,000 e ayda 2,000 kazanma beklentisi
    benim düşüncem belki size mantıksız uçuk kaçık kar oranı gelebilir
    hedef 2,000 olur ama en az 1,000 tl yapması şart , hele zarar yaparsa hiç durmamak gerek buralarda
    aralık sonuna kadar deneyecem , olmazsa yapamıyorum yapamadım ben bu işten anlamıyom deyip kenara çekilecem

6. iyi şanslar dilerim o durumda

7. benim portfoyum 10/1 boyutuna indikten sonra yaklasık o sevıyeden 14 kat arttı.

beklentıler hedefler elbetteki değişir eywallahda

5000 TL ile en az hadi 1000 TL kazandıgınızı varsayalım %20 demek. 12 ay boyunca bıleske yapmadan bunu basarsanız

12,000 TL kar elde etmelısınız buda portfoyunuz 17,000 TL olması demek. yani portfoy %240 oranında artıyor.

bu hedef ancak sermaye bırlestırerek belkı mumkun olabılır diğer turlu portfoyun toplamının 17,000 olması bana göre asırı uc bır hedef olarak goruyorum hadı oldugunu varsaysak bıle ıstıkrarla gerçekleşmeyecegını düşünüyorum.

bana yıllık ortalamada %50 getiri saglasın bır sıstem nette yeter taş attımda kolummu yoruldu ugrasamam gunluk analızlerle trendlerle koyarım robota alsın satsın ıslerıme bakarım arada bır sorun varmı dıye 5 10 sanıye baglanıp kontrol ederım bitti.

bence en iyi seçenek bu
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    afyonkarahisar
    Gönderi
    791
     Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    benim portfoyum 10/1 boyutuna indikten sonra yaklasık o sevıyeden 14 kat arttı.

beklentıler hedefler elbetteki değişir eywallahda

5000 TL ile en az hadi 1000 TL kazandıgınızı varsayalım %20 demek. 12 ay boyunca bıleske yapmadan bunu basarsanız

12,000 TL kar elde etmelısınız buda portfoyunuz 17,000 TL olması demek. yani portfoy %240 oranında artıyor.

bu hedef ancak sermaye bırlestırerek belkı mumkun olabılır diğer turlu portfoyun toplamının 17,000 olması bana göre asırı uc bır hedef olarak goruyorum hadı oldugunu varsaysak bıle ıstıkrarla gerçekleşmeyecegını düşünüyorum.

bana yıllık ortalamada %50 getiri saglasın bır sıstem nette yeter taş attımda kolummu yoruldu ugrasamam gunluk analızlerle trendlerle koyarım robota alsın satsın ıslerıme bakarım arada bır sorun varmı dıye 5 10 sanıye baglanıp kontrol ederım bitti.

bence en iyi seçenek bu
    erhan bey hemşerim 10 liranız 1 liraya düştü şimdi toplam 14 liranız mı var
    yoksa portföy 140 lira mı oldu , 140 tl olduysa tebrik etmek lazım
    valla bravo 10 liranızı 1 e düşürüp hala piyasadasınız , sağlam psikolojik durumunuzu tebrik etmek isterim

dediğim gibi 5,000 e 1,000 tl uçuk kaçık bir kar rakamı gibi gelebilir ama deneyeceğim

Sayfa 168/350 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •