Sayfa 168/819 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268668 ... SonSon
Arama sonucu : 6550 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by ColeTrickle Yazıyı Oku
    Dayanamadım sattım, biraz uzaktan seyredeyim uyuz kağıdı...
    Sanirim doğru yaptın 2.51 i gördüğü an kafasına vuruyorlar birileri ip cekicekmis gibi hareket ediyor akşama eksi kapaması için elinden geleni yapıyorlar bakalım basarabileceklermi

Ytd

2. 25 haziran günü bankaların gördüğü en yüksek değerin üstünde seyreden tek büyük banka bu..
    bir diğeride halkb ama onu hesaba katmıyoruz şimdilik..
    skbnk ile deniz ide hesaba katmıyorum..

bu yüzden alım gelmiyor daha..

bıkmışbroker da diğer bankalardaki bedelli ihtimalinden bahsetmiş ki benim düşüncem de bu yönde..

işte o zaman öncü olmamızın meyvesini alır mıyız ???

yada HALKB üzerindeki OFAC nasıl sonuçlanacak..????

Bunlara göre hareket edeceğiz..

Malın tümünü güm diye alıp satmayın..Yarı yarı trade denemesi yapın..

Endeks üzerindeki etkisi garanti kadar olmadığından bir günde yüzde 8-10 yapma potansiyeli de mevcut..

3. Ky nın ileriyi görememesi, açıkçılar üzerinden veya kademe takas analizi ile yön tayini yapması değişmeyen bir kavram olarak devam edecek.

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    200
    Blog Entries
    5
     Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Ky nın ileriyi görememesi, açıkçılar üzerinden veya kademe takas analizi ile yön tayini yapması değişmeyen bir kavram olarak devam edecek.
    Selam Sn. Kızıldağ Eski Kızıldağ iseniz sizi ve yorumlarınızı biliyorum. Yorumunuz da değerli olur.Siz ne diyorsunuz peki?
    Eldekilerin kıymetini eldeyken bil, yittikten ve bittikten sonra zaten anlayacaksın. M.S 2001-Karya

5.  Alıntı Originally Posted by Karya Yazıyı Oku
    Selam Sn. Kızıldağ Eski Kızıldağ iseniz sizi ve yorumlarınızı biliyorum. Yorumunuz da değerli olur.Siz ne diyorsunuz peki?
    Sayın karya sizin kadar olmasada eskiyim. Bilmukabele bende sizi bilir değer veririm. Sayın hocam enflasyon var, enflasyon olmasa yatırım yapmak çok kolay. Alırsın tl beklersin . Fakat uygun yerde alınamayan ve satılamayan hiç bir meta fayda vermez. Borsa uygun yerde olabilir ama sanki 106 binden sonra bir dalış daha gelebilir. Borsada enflasyona karşı kendini korumak istiyorsan önce yatırım yapılamayacak senetleri seçmek gerekir. Yüksek faiz bankalara para kazandırır, bu kesin. Ama bankalar bize uyguladığı bürakrasiyi diğerlerine aynı oranda uygulamıyor. Ülker sadece adını kullanarak kredi alıp yapılandırmaya gidebiliyor. Yada Akbank Telekom’u borçları nedeni ile alabiliyor . Garanti bankası yeni Sahibi nedeni ile güven vermiyor, çalışanlarına dahi itici bir yol izliyor. İşbank kar güdüsü Yok, milliyetçilik daha fazla, diğerleri hacze gider işbank firmayı korur. Halk ve devlet bankaları cezayı bekliyor , belki bir banka birleşmesi olabilir. Bu büyükler yanında en büyük özel banka olmaya aday ise yapı. Alınan bedelli kararı ile bir çok güvenli alanda sös sahibi olacaktır. Ayrıca, bizlerin en çok aradığı temettüyü yapı bir günde yüzde yüz oranında vermiş oldu, parasını bizden alsın almasın 4 liradan buraya gelen fiyatı bedelli artışı gibi görmeyelim, bir nevi iki katı temettü vermiş gibi görelim. Bu nedenle enflasyona karşı güvenli bölge burayı görüyorum. Kendisini koruyan bizide korur.

6. Heyecan yapmamak lazım..
    Bir posta daha daldıracaklar belli oldu..
    Bir KHK ile dolar 10 kuruş zıplıyor..
    Daha bunu konuşmaları açıklamaları şusu busu var..

1.90 2 tl civarlarından mal verecekler gibi gözüküyor..

Artık sonrasında ne olur bilinmez..

Bu yeni başkanlık yarı başkanlık garabet sistemini yabancıya anlatmamız zor..

Portföyün yüzde 10 20 sinden fazlası hazımsızlık yapabilir..
    Son düzenleme : gundwane; 09-07-2018 saat: 17:18.

7. Sonunda oldu bakalım işlemi 2.30 rakkamlara kadar bu kansizlar çekicek gibi işlemlere devam ediyorlar pes doğrusu

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    200
    Blog Entries
    5
     Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Sayın karya sizin kadar olmasa da eskiyim. Bilmukabele bende sizi bilir değer veririm.
    Çok sağolun teveccühünüz...evet çok güzel tespitleriniz var her zamanki gibi forum çökmeden 2-3000 gönderiniz vardı hatırlıyorum onlarda da güzel analiz ve tespitleriniz vardı.. Bu tespitiniz de çok anlamlı. Baboyu da buralara getirsek, Sn Gundwane nin ismini andığı kişiyi tam olacak..Hele bir de klasik "ALTIN VURUŞ" topiği açsa tadından yenmez.
    Eldekilerin kıymetini eldeyken bil, yittikten ve bittikten sonra zaten anlayacaksın. M.S 2001-Karya

Sayfa 168/819 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •