Sayfa 168/485 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon
Arama sonucu : 3880 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

Arkadaşlar kimseye giydirme merakım yok, mesnedsiz akıl dışı verilerle buraya yazmayın yeter, burası özgür ama iyi niyetli insanları küstürürsek , karşılıklı tek taş oynarız, amacımız aynı para kazanmak, o halde akılları çalıştıralım duyguları ya da parmakları değil....ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Laykın Yazıyı Oku
    Arkadaşlar kimseye giydirme merakım yok, mesnedsiz akıl dışı verilerle buraya yazmayın yeter, burası özgür ama iyi niyetli insanları küstürürsek , karşılıklı tek taş oynarız, amacımız aynı para kazanmak, o halde akılları çalıştıralım duyguları ya da parmakları değil....ytd
    Cok şaşırıyorum verilen cevaplara her yazdığım kelime anlamsız şekilde başka yere çekiliyor. Finansalları beğendiğimi yazıyorum, jeton geç düşmüş olmasın diyorsunuz. Bu şirket bir kere mi bilanço acıklıyor ? Geçen seneyi baz alıp bu sene de iyi bilanço lar bekleyemez miyim. Birisi diyor duyguları yada parmakları değil akılları da çalıştıralım. Aklımız çalışıyor merak etmeyin ben bu hisse düşse de yükselse de kazanırım.

3. Ben hangi mesnedsiz akıl dışı veri yazdım onu da bir söyle. Hissenin 3 aydır İçinde hareket ettiği rakamı yazmışım. Bu akıl dışı rakam mi oluyor. Sizin akla uygun rakamınız ne ???? Ben başka bir dünya da mı yaşıyorum....

Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Finansalları beğendiğimi yazıyorum, jeton geç düşmüş olmasın diyorsunuz.
    Yok be Hocam. Sen de hep ters anliyorsun herseyi. Ilk sayfaya bakarsan yazdik orda ta 1 sene once eksiden artiya gecmeye basladik, bilancolar iyi gelecek diye. Yani demek istedigim finansallarindaki iyilesme onceden satin alinmistir.

Hemen aliniyorsun sen de.

5. Yok sadece burda ilk defa yazdım diye ilk defa link e bulaşmış biri gibi algılanmam belki değişik yorumlara maruz kalmamak sebep oluyor. Ben link ı 2004 - 2007 yılları arasında ve 2017 Aralık tan bugüne kadar sürekli alıp satan birisiyim. Ne kadar hızlı yükselip düştüğünü beklentileri ne kadar aşabildiğini az çok bilirim. Burda yazmama sebep olan birisinin kolpadan sürekli 4000 lot alacagım deyip sonra sessizleşmesi, adama laf söylemek yerine nedense bana kafası takıldı forumdaki grubun

6. Yok sadece burda ilk defa yazdım diye ilk defa link e bulaşmış biri gibi algılanmam belki değişik yorumlara maruz kalmamak sebep oluyor. Ben link ı 2004 - 2007 yılları arasında ve 2017 Aralık tan bugüne kadar sürekli alıp satan birisiyim. Ne kadar hızlı yükselip düştüğünü beklentileri ne kadar aşabildiğini az çok bilirim. Burda yazmama sebep olan birisinin kolpadan sürekli 4000 lot alacagım deyip sonra sessizleşmesi, adama laf söylemek yerine nedense bana kafası takıldı forumdaki grubun

Yok be Cover13 hocam. Dert etme. Arada saka yapiyoruz iste. O arkadaslarimiz da bizim ortaklarimiz, arada canlari yaniyor, vs.

Forumda uzun suredir anlamli birsey yazilmiyor zaten. Hepimiz kestik yazmayi.

8. Sloganımız neydi

bir logo olmadan asla

bunların var bir karın ağrısı

bekleyip görecez

benim lotların çetelemesini yapmayı bırakında bundan sonra ne olacak onu tartışalım

Sayfa 168/485 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •