Sayfa 168/1019 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268668 ... SonSon
Arama sonucu : 8147 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. İstifalar 4ay önce olmuş çbs nin bayrağı aydın beyde galiba ali beyde onursal başkanmı acaba nedersin yeni kaptan ve yeni yolcular biz bi limana girelimde ikinci turu oğlum düşünürse dalgalı havalarda taktik veririz artık.

2. )) valla Ali bey onursal başkan olup bir kenara çekilirse bende artık hisselerimi oğlana devredeceğim o ilgilensin.bende artık karadeniz eregli ne yerleşip biraz hava değisikliği yapıyım.oğlan çavusogulları ile ilgili bilgi isterse tecrübelerimizden yararlanmak isterse yardımcı olurum.yoksa Al beyden sonra birde Aydın beyle uğraşamam.

3.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    istifalar 4ay önce olmuş çbs nin bayrağı aydın beyde galiba ali beyde onursal başkanmı acaba nedersin yeni kaptan ve yeni yolcular biz bi limana girelimde ikinci turu oğlum düşünürse dalgalı havalarda taktik veririz artık.
    bence sayın k.sami özer şirketlerin yönetim kurullarından İSTİFA ETTİRİLMİŞ

.itoda takyidatsız bir şirket oda 2,5 yaşındaki tosuncuk kıbrısta otlanan çbs satış pazarlama birde dikkatimi çeken 04,07,2017 ticaret siçil gazete bilgileri ulaşılamıyor belki orda ki bilgiler bize net bilgi verir.

bir şeyi fark ettim yazımı düzeltmek zorunda kaldım.

4. çbs boyanın 04/07/2017 yazmayı atlamışım.

5.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    istifa değil bence sayın k.sami özer şirketlerin yönetim kurullarından ayrılmış veya istifa etmiş muhtemelen benim teorim benim zaten çks kimya diye bir şirketim var onu büyütmek daha mantıklı gelmiştir .itoda takyidatsız bir şirket oda 2,5 yaşındaki tosuncuk kıbrısta otlanan çbs satış pazarlama birde dikkatimi çeken 04,07,2017 ticaret siçil gazete bilgileri ulaşılamıyor belki orda ki bilgiler bize net bilgi verir.
    Bana kalırsa bir pazarlık herkes kendi bölümünde çalışsın bir birimize müdahele etmiyelim diye anlaşmış olabilirler. Kıbrıs işi banada karışık geliyor onalt işi öyle erkurt öyle konsolide blançoda bunlar ortak olarak görebiliriz .

6. Takdiyatsız olması acaba bağlı ortaklarında ayrı olarakmı değerlendiriliyor bağlı ortakta olan takdiyat pazarlamadada olması lazım demekki çbs boyanın borcu bitti.

7.  Alıntı Originally Posted by turbulans Yazıyı Oku
    )) valla Ali bey onursal başkan olup bir kenara çekilirse bende artık hisselerimi oğlana devredeceğim o ilgilensin.bende artık karadeniz eregli ne yerleşip biraz hava değisikliği yapıyım.oğlan çavusogulları ile ilgili bilgi isterse tecrübelerimizden yararlanmak isterse yardımcı olurum.yoksa Al beyden sonra birde Aydın beyle uğraşamam.
    Anlaşılan bende havlu atıcam .

8.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Anlaşılan bende havlu atıcam .
    şu gerçek biz ne kadar karıştırsak bir yere varamıyoruz tek çare kafa patlatmadan beklemek.her şey oluruna varır nasipten öte geçiş yok hakkımızda hayırlısı demek düşüyor adıma .

Sayfa 168/1019 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •