Sayfa 169/369 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon
Arama sonucu : 2947 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

1. 6.93 kademesinde ozel emir mi var? Derinlikli ekrani olan bakabilir mi rica etsem?
    Toprağımızın Üstünde Şerefsiz Yaşamaktansa,Toprağın Altında Yatmayı ŞEREF Sayarız...

2.  Alıntı Originally Posted by TURKISHSFORCES Yazıyı Oku
    6.93 kademesinde ozel emir mi var? Derinlikli ekrani olan bakabilir mi rica etsem?
    Gerçekleşen işlemler kademe analizinde 6.93 kademesinde 1.9 milyon satış vardı.özel emir mi geçtiler bilmiyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    Gerçekleşen işlemler kademe analizinde 6.93 kademesinde 1.9 milyon satış vardı.özel emir mi geçtiler bilmiyorum.
    Ozel emir gecmisler kardesim... Bu arada gun sonu pastasi atabilecek olan var mi???

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Toprağımızın Üstünde Şerefsiz Yaşamaktansa,Toprağın Altında Yatmayı ŞEREF Sayarız...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    DİDİM/AFYON
    Gönderi
    1,267

5.  Alıntı Originally Posted by EKOSEL Yazıyı Oku
    6.93 kademesinde 1.9 milyon üzeri satış vardı. pastada görünmüyor. muhtemelen arkadaşın dediği gibi özel emir çekmişler. 2 milyona yakın özel emirle işlem yapmanın ne anlama geldiğini yorumlayacak bir arkadaş var mı? Teşekkürler.

6.  Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    6.93 kademesinde 1.9 milyon üzeri satış vardı. pastada görünmüyor. muhtemelen arkadaşın dediği gibi özel emir çekmişler. 2 milyona yakın özel emirle işlem yapmanın ne anlama geldiğini yorumlayacak bir arkadaş var mı? Teşekkürler.
    Bu pastada görebilirsiniz... Ak yatirim uzerinden islem olmuş

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

8. Ak yatırım hissenin halka arzında yayınlanan dokümanlarda ak yatırımın halka arzdan itibaren 1 ay süre ile hissenin arz fiyatının altına düşürülmesini önlemeye yönelik fiyat istikrarı sağlamaya yönelik işlemler görevi 09.03.2018 günü sona ermiş görünüyor. Ak yatırımın böyle bir yükümlülüğü kalmadığı için hisse sert satış yerse sert düşüşler olabilirmi? özel emirler falan kıllandırdı beni. Neyse haftaya borsada ak kara belli olur.

Sayfa 169/369 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •