Sayfa 169/491 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon
Arama sonucu : 3928 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1. alanlar

satanlar

Son 1 aylık durum
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Yakamozz Yazıyı Oku
    Syn windowsup sabah yazacaktım, (böyle giderse sizde yibitaşı alırsınız diye) sonra vazgeçmiştim. Kalbiniz rahat olsun buradaki yazıları okuyup günlük al sat yapayım diye düşünen olmaz olsada bulunduğu piyasadan dolayı 2 günde hesaba geçiyor, satsanız parada 2 günde hesaba geçer 4 gün yapıyor, bu hisseyi bu nedenle hiçbir al satçı terçih etmez. Uzun vade için bekleyebilen alır ancak, tabi arada bir kaç lot alıp sonra satanlarda çıkacaktır, buda her hisse gibi burası içinde mümkün (ama 4 gün en kısası bile) bende hisseyi almadan önce uzun süre takip ettim, bütün sayfaları okudum, eski forum sayfaları da dahil buna ve tercihimi yaptım tabikide acil gerekli olmayacağını düşündüğüm bir birikimle, bunun yanında bazı hisselerin uzun zaman aynı değerlerde sabit gittikten sonra birden çok katladığını gözlemlemişimdir. Ayrıca bazı araştırmalarım neticesinde biraz almamın yararlı olacağını düşündüğümden tercih ettim, olur olmaz o ayrı nasip meselesi önemli olan gerekli gayreti göstereyim nasipse kazanırım, burası kısa zamanda hemen kazanılacak yer değil zaten ( kısa zamanda kazanmak isteyen "haber belli idi" sabah oyak grubu hisseleri alırdı, gün içinde açılış fiyatının neredeyse hepsi % 10 dan fazla kazanç sağladı zaten, neyse bekleyip göreyim biraz daha ekleme yapmak için bekliyorum bende sizin gibi gözlemlerime ve araştırmaya devam
    2003 den beri bu alemdeyim, ne hisseler görüm, ünal tatırım, şeker piliç,uzel makina, ataç inşaat vs vss.. çok şükür bugüne kadar tahtam kapanmadı ama çok zararlar yaptık.. ama işbir ve yibitaşa yabancı değilim. ben işbirdeyken geçen sene yibitaşı uçurmak için sürekli motor ısıtanların tek derdi elindekini satmak için milleti galeyana getirmek isteyenlerdi, elindekini satıca da buraya kadar dedi çıktılar o gün bugün yoklar.. yukarda da biri var 1 yıl sonra 15 bin diyen ,iyi madem ben şimdi alayım 1 yılsonra benden garanti et alacağını ben sana 7500 satıyım sende 15 bine satarsın olur mu???? alemin uyanıkları adamı sok çuvala sen çık sonra sırra kadem basss.. yok yokk öyle olmaz hafta sonu yazdıklarım doğru şeyler... bakalım,takip edelim yazalım rızık varsa ne ala yoksa yapcak bişey yok..

bugün egeende hareket vardı ama işyatırım bi pislik yaptı bende onu borsa istanbula bildirdim.. asılsız ,teyitsiz bir bilgiyi paylaşmak ciddi kurumlara yakışmaz..

burda da yani bin küsür bedelsiz, sermaye 100 bin filan ,,ya bunların yeri gelince değeri var evet ama şu anda şirket bunları kale alıyor mu ?? bunu söyleyin..

ben işbire yazdım geçen sene size de gönderebilirim. Öyle bi cevap verdilerki aklımız durdu. yani bizim konuştuğumuz şeyler onların umrunda bile değil anlatabildim mi???

ytd değildir

3. birde tahtanın 18.05 saatindeki kapanışına bakınız satıcı var kardeşim ,onları karşılayacak para nerde, hafta sonu yazdıklarıma bakın, kotasyon yapanların 1 lot bile olsa satıp ihtiyacını görüyor kardeşim, bugün 2880 satan adam bir aylık aile geçimini sağlıyor, adama neden satıyorsun hissen çok değerli diyebilirmisin adamın eve götürecek ekmeği yok belki..

ytd değildir

4.  Alıntı Originally Posted by WindowsUp Yazıyı Oku
    2003 den beri bu alemdeyim, ne hisseler görüm, ünal tatırım, şeker piliç,uzel makina, ataç inşaat vs vss.. çok şükür bugüne kadar tahtam kapanmadı ama çok zararlar yaptık.. ama işbir ve yibitaşa yabancı değilim. ben işbirdeyken geçen sene yibitaşı uçurmak için sürekli motor ısıtanların tek derdi elindekini satmak için milleti galeyana getirmek isteyenlerdi, elindekini satıca da buraya kadar dedi çıktılar o gün bugün yoklar.. yukarda da biri var 1 yıl sonra 15 bin diyen ,iyi madem ben şimdi alayım 1 yılsonra benden garanti et alacağını ben sana 7500 satıyım sende 15 bine satarsın olur mu???? alemin uyanıkları adamı sok çuvala sen çık sonra sırra kadem basss.. yok yokk öyle olmaz hafta sonu yazdıklarım doğru şeyler... bakalım,takip edelim yazalım rızık varsa ne ala yoksa yapcak bişey yok..

bugün egeende hareket vardı ama işyatırım bi pislik yaptı bende onu borsa istanbula bildirdim.. asılsız ,teyitsiz bir bilgiyi paylaşmak ciddi kurumlara yakışmaz..

burda da yani bin küsür bedelsiz, sermaye 100 bin filan ,,ya bunların yeri gelince değeri var evet ama şu anda şirket bunları kale alıyor mu ?? bunu söyleyin..

ben işbire yazdım geçen sene size de gönderebilirim. Öyle bi cevap verdilerki aklımız durdu. yani bizim konuştuğumuz şeyler onların umrunda bile değil anlatabildim mi???

ytd değildir
    aynen katılıyorum, şirketin bedelsizi belli olsa zaten bize kalmaz uçar giderdi, yonga bedelsiz yapmadan öncede almak için izlemiştim fakat kısmet olmadı, öyle garanti fiyat verme konusunda sonuna kadar haklısınız, kimse seneye ne olacağını tahmin edemez, dünya ve ülkemiz konjektürü bu tür fiyatlama için her zaman risktir. Normal şartlar altında olarak incelemek lazım seneyede bu fiyatlarda olur belki bilemeyiz, yıllardır aynı fiyatlarda. Ama bir yerde bu bedelsiz olacak, ( belki yine yıllar geçecek) yonga 10 a katlamıştı hissede olanlar sevinmişti, aynı durumda bizde oluruz belki hisse elimizde olursa, az lotun faydası burda tavan tavan girişini gördüğünüz için satmıyorsunuz, lot çok olsa biraz salladılarmı düşüyoruz sonra oradan götürüyorlar, durumlar böyle yani az lotu o yüzden tercih ediyorum, yinede nasip diyorum, saygılar. İyi akşamlar

5. Son aylık takasa baktığınızda alıcıların toplu satıcıların dağınık olduğu sizinde dikkatinizi çekmiştir herhalde özellikle 4000 civarı bir dolaşımı olan bir hissede , bir kısmınında tam lot olmadığı için işlem görmediğini düşünürsek bu fiyatlarda olan bir hissede bu değişim dikkat çekici geldi, sizinde gözlemlerini almak isterim, fikir alışverişi iyi olur.
    Birde alıcı satıcı az veya çok görünmesinin pek bir anlamı olmadığını siz daha iyi bilirsiniz, çok eskilere dayanan tecrübelerinizle, perşembe günüde buna benzerdi alıcı tarafta 4- 5 lot vardı satıcı tarafı 30 lardan fazla idi ama cuma günü 28 lot işlem oldu 2900 üzeride alımlar olmuştu.

6. Birde kardeşim insan var yaklaşık o parayla altına ikinci el bi araba alır, toirüst olalım şurda hangimiz bu hisseden 10 lotu bi kenara atıp sabırla bekleyebiliriz, insan var yaklaşık 30 bin liraya altına 2. el bi araba alır, tokiden evin peşinatını verir vs vs, yani elinde 3-5 lot varsa eğer onu satmak için ortalığı yaygaraya verme sakin ol, 3 ayda, 6 ayda bir 1 lot al, panik yapma böylece hem fiyatı sindirirsin hem zorlanmazsın değilmi? demek istediğim budur... şimdi kendine boğa ,bana da ayı diyen kardeşim 2900 tl ye kadar yaklaşık 18 lotu almak için paran var mı?? yoksa birileri yükseltsede elimdekini satayım mı diyorsun ?? haa eğer satışları karşılayacak paran varsa ne windowsup ne de başkası sana engel olamaz hodri meydan !!! para tekniği bozar derler öyle mi???

ytd değildir
    Son düzenleme : WindowsUp; 16-12-2019 saat: 20:58. Sebep: ilave

7.  Alıntı Originally Posted by WindowsUp Yazıyı Oku
    Birde kardeşim insan var yaklaşık o parayla altına ikinci el bi araba alır, toirüst olalım şurda hangimiz bu hisseden 10 lotu bi kenara atıp sabırla bekleyebiliriz, insan var yaklaşık 30 bin liraya altına 2. el bi araba alır, tokiden evin peşinatını verir vs vs, yani elinde 3-5 lot varsa eğer onu satmak için ortalığı yaygaraya verme sakin ol, 3 ayda, 6 ayda bir 1 lot al, panik yapma böylece hem fiyatı sindirirsin hem zorlanmazsın değilmi? demek istediğim budur... şimdi kendine boğa ,bana da ayı diyen kardeşim 2900 tl ye kadar yaklaşık 18 lotu almak için paran var mı?? yoksa birileri yükseltsede elimdekini satayım mı diyorsun ?? haa eğer satışları karşılayacak paran varsa ne windowsup ne de başkası sana engel olamaz hodri meydan !!! para tekniği bozar derler öyle mi???

ytd değildir
    windowsup arkadaşım, borsayı bilmiyorsunuz, ben borsadan anlarım. bi şey bekliyorum. ondan sonra inşallah sizlere tahtada da bunu göstereceğim, gerek piyasa dinamiğini gerekse beni izleyeceksiniz inşallah. bugüne kadarki sözlerimle ne kadar haklı olduğumu göreceksiniz. artık burada sizinle atışmayı düşünmüyorum. ky tahtasında ky ya büyük düşünmeyi öğretmek gerçekten zor...

8. Ky kardeşim borsada yenilmez diye bişey yok, seni öyle bi mala boğarlar ki sen aldıkça onlar verirler, inatlaşırsan kredi de aldırırlar,köyünü de sattırırlar ky yatırımcısına düşen rol, sessiz sedasız alımlarla beklemek, amiyane bir tabirle çalıların arkasında ,ha şövalyelik yapmayan isteyen varsa, donkişotluk yapmak isteyen onun da başına yeldeğirmenini çevirirler, eczyt 'nin bana yaptığı gibi, ben aldım onlar verdiler,verdilerde verdiler birde baktım elimde onbinlerce lot olmuş, sonuç beni bir avuç suda boğdular.. sen sen ol, borsayla zıtlaşma ky arkadaşım..

ytd değildir

Sayfa 169/491 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •