Sayfa 169/964 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269669 ... SonSon
Arama sonucu : 7711 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. Takas makas boş iş..yabancı cityden( onun paralı köpekleri ubs,MERİLL), deutcheden satar finans yatırım işyatırım diğer yerli kurumlardan toplar..BU HİSSEDE FABRİKALARIN YANMASI,ŞİRKETİN YANMASI DIŞINDA HERŞEY KÖTÜ ANLAMDA FİYATLARDADIR..NİSAN- MAYISA KADAR SİZE TEPEDEN VERDİKLERİ MALLARI GERİ ALMAK İÇİN HER TÜRLÜ OLUMSUZ HABERE, TAKASLARA GÖZÜNÜ KULAĞINIZI KAPAYIN..ŞİRKETİN BİLANÇOSUNDAKİ KAR TRANSFERLERİNE ODAKLANIN. Bilanço hisse dipte kötü gelir fiyat zirvedeyse iyi gelir..ama bu yaşarlar bilançolarda adilik yapabilir..buna odaklanın kar transferine şirketler arası

2. Tera da taşeron HİSSEDEKİ işlemleri ilizyon.satıyosa birilerini dökmeye, alıyorsa malı çıkmaya çalışıyolardır

herkesin farklı düşüncesi vardır. ben ne olursa olsun takasları önemsiyorum. tek başına takas yeterli değil tabiki de .

takas verisine ulaşan arkadaşımız olursa haftalık paylaşabilirse mutlu olacağım.

Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku
    pasta için teşekkürler.

acaba bu global satışları takasta hangi kurumdan virmanlaıyor yada kendi lotlarını mı satıyor. takipteyiz.

.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,504
    2017 yılını kapatmak üzereyiz. Şok ve A101 marketlerde stoğun yetişmeyip Pınar Süt raflarının boş kaldığı günler oluyor. Şok'ta biraz drama yaptım, stoktan varsa çıkartın süt almak istiyorum dedim, bugün sevkiyat gelecekti ama gelmedi yarın gelir dedi.

Yaşar Birleşik Pazarlama ya çok yoğun ya da organizasyonda sıkıntı var

Syg.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Börsianer Yazıyı Oku
    2017 yılını kapatmak üzereyiz. Şok ve A101 marketlerde stoğun yetişmeyip Pınar Süt raflarının boş kaldığı günler oluyor. Şok'ta biraz drama yaptım, stoktan varsa çıkartın süt almak istiyorum dedim, bugün sevkiyat gelecekti ama gelmedi yarın gelir dedi.

Yaşar Birleşik Pazarlama ya çok yoğun ya da organizasyonda sıkıntı var

Syg.
    12.18 den tekrar aranızdayım.

Sayfa 169/964 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269669 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •