Sayfa 17/952 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon
Arama sonucu : 7616 madde; 129 - 136 arası.

Konu: TSKB - T. Sınai Kalkınma Bankası

1. kağıt beni utandırdı bugün
    dün bugünden için 1.37 garanti görür demiştim 1.38 bile göstermedi adam yahu

ama bu endekse görede iyi kapattı 1.39

yarın temettüyü hesapta gören tskb ye yatırır
    belki bugünden iyi bir yarın olur
    ne dersiniz ?
    sabır, sabır, sabır...

2. Urulustan konuya ılıskın yapılan basın acıklaması asagıda bulunuyor:

Sundugu ozel temalı fonlarla turk ozel sektorunun dusuk karbonlu ve daha verımlı bır uretım duzeyıne gecısını destekleyen tskb, uluslararası pıyasalarda surdurulebılırlık alanında bır ılke daha ımza atarak, 'sermaye benzerı surdurulebılır tahvıl' ıhracını gerceklestırdı.
    Cıtıgroup, standard chartered, hsbc, jp morgan ve socıete generale cıb olmak uzere bes bankanın koordınatorlugunde gerceklesen 300 mılyon dolarlık 10 yıl vadelı 'tskb sermaye benzerı surdurulebılır tahvıl' ıhracı, uluslararası pıyasalardan dort kat talep gordu. Dunyadakı ılk surdurulebılırlık temalı ve basel 3 uyumlu 'sermaye benzerı surdurulebılır tahvıl' ıhracı ıcın londra ve frankfurt'ta tanıtım toplantıları gerceklestırıldı.

Toplantıların ardından guclu bır yatırımcı tabanına ulasan tskb'nın 'sermaye benzerı surdurulebılır tahvıl'ıne gelen yaklasık 1.1 mılyar dolarlık talebın 300 mılyon dolarlık kısmı karsılandı. Buna gore tahvıl yatırımcılarının cografı dagılımı, yuzde 63 bırlesık krallık, yuzde 20 avrupa, yuzde 7 asya, yuzde 3 ortadogu ve 7 off-shore amerıkan merkezlı olarak gerceklestı.
    Tahvıl ıhracından saglanan fonla, ıklım degısıklıgıne cozum ureten yenılenebılır enerjı ve kaynak verımlılıgı yatırımları ıle toplumsal faydaya yonelık saglık ve egıtım gıbı alanlardakı projeler desteklenecek. Tskb, bu tahvıl ıhracıyla saglanan fonla fınanse edılen projelerın etkı raporunu da yıllık bazda yatırımcılarının bılgısıne sunacak.

"surdurulebılır yatırımlara ılave kaynak yaratmanın mutlulugunu yasıyoruz"
    sermaye benzerı surdurulebılır tahvıl ıhracı hakkında bılgı veren tskb genel muduru suat ınce, "sermaye benzerı tahvıl ıhracları fınans dunyasının kullandıgı onemlı borclanma aracları arasında yer alıyor. Ancak bız konvansıyonel tahvıl ozellıklerıne surdurulebılırlık boyutunu da ekleyerek yenılıkcı bır urun tasarladık. Dunyada bır ılk olma ozellıgını tasıyan ıhracımız, pıyasalarda dort kat taleple karsılandı. Sagladıgımız bu fon sayesınde, oz varlıgımızı guclendırırken surdurulebılır yatırımlara ılave kaynak yaratmanın mutlulugunu yasıyoruz" dedı.

"ulkemıze kazandırdıgımız her yenı uygulama surdurulebılır kalkınma yolculugumuzu bır adım oteye tasıyor"
    tskb olarak surdurulebılırlık uygulamalarını erken donemde gundeme aldıkları ıcın cok yol kat ettıklerıne vurgu yapan suat ınce, "gecen yılın mayıs ayında turkıye'nın ılk yesıl tahvılını ıhrac ettık. Uluslararası pıyasalarda yaklasık 14 kat talep goren ıhracımız global capıtal, bonds & loans ve ıfr gıbı oldukca ıtıbarlı platformlarda odullere layık goruldu. Gectıgımız haftalarda ıse turk fınans sektorunun ılk entegre raporunu yayınladık. Tum sermaye ogelerımızle ekonomı ve toplum ıcın yarattıgımız degere odaklandıgımız bu raporda gelecek hedeflerımızı de paydaslarımızın dıkkatıne sunduk. Bugun de 'sermaye benzerı surdurulebılır tahvıl' ıhracımızla yenı bır ılke ımza atıyoruz. Ulkemıze kazandırdıgımız her yenı uygulama surdurulebılır kalkınma yolculugumuzu bır adım oteye tasırken bızlere de yenı ılkler basarmak yonunde buyuk bır motıvasyon saglıyor. Tum calısma arkadaslarıma ozverılı calısmaları ve yuksek motıvasyonları ıcın tesekkur edıyorum" dedı.

Tskb'nın portfoyunun yuzde 57'sı surdurulebılır yatırım projelerınden olusuyor
    tskb'nın portfoyunun yuzde 57'sı yenılenebılır enerjı, enerjı ve kaynak verımlılıgı ıle cevre projelerını ıcıne alan surdurulebılır yatırım projelerınden olusuyor. 2002'den bu yana toplam yatırım tutarı 9 mılyar abd doları'na ulasan 211 yenılenebılır enerjı projesı ıcın toplam 3,4 mılyar abd doları taahhutte bulunan banka, enerjı verımlılıgı projelerınde agırlıklı olarak demır celık, cımento, ınsaat, otomotıv, kımya ve plastık sektorlerıne odaklanıyor. Bugun ıtıbarıyle tskb'nın fınanse ettıgı 100'u askın enerjı verımlılıgı projesıyle tasarruf edılen yıllık enerjı, 1,5 mılyon kısılık bır kentın bır yıllık ısınmasına karsılık gelıyor.

Tskb, danısmanlık faalıyetlerıyle de ulke kalkınması ıcın deger katıyor
    kuruldugu gunden bu yana, uluslarustu fınans kurumları, uluslararası kalkınma ajansları, cokuluslu bankalar ve fınans kurulusları ıle gelıstırdıgı ıs ortaklıkları kapsamında temın ettıgı temalı global fonları yatırımcılar ıle bulusturan tskb, yatırım bankacılıgı, proje degerlendırme ve surdurulebılır bankacılık alanındakı uzmanlıklarından guc alan danısmanlık cozumlerıyle de ulke kalkınması yonunde deger yaratıyor.
    sabır, sabır, sabır...

3. "TSKB DÜNYADA BİR İLKE İMZA ATTI BASIN AÇIKLAMASI"

Her şey olumlu şirket güzel okuyunca malı mülkü satıp tskb almak geçiyor insanın içinden

ama nedendir bilinmez pay senetleri 2 aydır kafasını aşağıya çevirmiş
    zarar yazdırıyor hissedarlarına
    sabır, sabır, sabır...

4. temettüler hesaplara geçmeye başladı
    ufak ufak alımlar olmaya devam edecek gibi görünüyor
    sabır, sabır, sabır...

5. merhaba parası yatan var mı hesabına
    bundan bir ay önce bir çok yatırım şirketleri tskb 1,70 ve 2,0 çıkacak dediler
    hiç birinin istatikleri tutmadı sağık olsun bir çok kağıda göre iyiyiz yine hayırlısı

6.  Alıntı Originally Posted by CAN İZMİRİM Yazıyı Oku
    merhaba parası yatan var mı hesabına
    bundan bir ay önce bir çok yatırım şirketleri tskb 1,70 ve 2,0 çıkacak dediler
    hiç birinin istatikleri tutmadı sağık olsun bir çok kağıda göre iyiyiz yine hayırlısı
    Nerden bakacağız buna ben göremiyorum yatan yada yatacak diye

SM-E700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. sabah 10.30 giibi hesabıma yatırdılar

ben harcadım bile :9
    sabır, sabır, sabır...

8. Daha yatmadı benim hesaba.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Sayfa 17/952 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz