Sayfa 17/1001 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon
Arama sonucu : 8008 madde; 129 - 136 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXI

1. İki yakın çocukluk arkadaşımın çocukları evleniyordu düğüne gittim. En son seçimde akp ye oy verenlerin yarısına yakını genç olanlar akp ye gömüyorlardi. Rte yi iktidardan biz indireceğiz biz bunun böyle olduğunu bilmiyorduk dediler. Geç de olsa anladıklarını umuyorum. Bunlar doğrultusunda eğer muhalefet toparlanırsa akp den en az %10 daha düşüş bekliyorum %25 i geçemez diyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    İki yakın çocukluk arkadaşımın çocukları evleniyordu düğüne gittim. En son seçimde akp ye oy verenlerin yarısına yakını genç olanlar akp ye gömüyorlardi. Rte yi iktidardan biz indireceğiz biz bunun böyle olduğunu bilmiyorduk dediler. Geç de olsa anladıklarını umuyorum. Bunlar doğrultusunda eğer muhalefet toparlanırsa akp den en az %10 daha düşüş bekliyorum %25 i geçemez diyorum.
    Bu kanıya akp yi eleştirdiler diye değil acayip şekilde gömüyorlardi küfürlü şekilde. O yüzden öyle bir kanıya vardım.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    İki yakın çocukluk arkadaşımın çocukları evleniyordu düğüne gittim. En son seçimde akp ye oy verenlerin yarısına yakını genç olanlar akp ye gömüyorlardi. Rte yi iktidardan biz indireceğiz biz bunun böyle olduğunu bilmiyorduk dediler. Geç de olsa anladıklarını umuyorum. Bunlar doğrultusunda eğer muhalefet toparlanırsa akp den en az %10 daha düşüş bekliyorum %25 i geçemez diyorum.
    Politik olarak dikende dikilende herkes halinden memnun...

Sandık gelince Kudüs düüşmesin yegenim...Donsuz gezer yine de yedirmeyiz falan...

Sanki diğerleri gavuristandan gelmiş a.q

Walla halimize şükredelm ya o %25 zammı da vermeseydi

Yarın 30.gun salın artık şunu be ...

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bir tarafın açık yatma, yerel seçimlerde iktidar maça 3-0 başlar...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6.  Alıntı Originally Posted by caliagra Yazıyı Oku
    10/08/2023
    Arjantin peso
    arabada : 295
    evde : 600 oldu.

14.08.2023
    arabada : 365
    evde : 690 oldu
    16.08.2023
    arabada : 365
    evde : 730 oldu

7. 30. Gün

26,95 - 27,05 bandı devam

8. Asgari Ücret Artışının Mikroekonomik ve Makroekonomik Etkilerinin Analizi

https://www.mahfiegilmez.com/2022/12...a%20gelecektir.

Sayfa 17/1001 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •