Sayfa 17/689 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon
Arama sonucu : 5509 madde; 129 - 136 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. sessizlik hakim. diyarbakırlı varmış hissede.

2. Bu hisse de Diyarbakırlı değil Uzaylı olsa bir cacık olmaz. Rahatınıza bakın.

Hayırlı kandiller,dostlar....

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Hayırlı kandiller,dostlar....
    Allah razı olsun hocam, size de

Batık Dardanel bile 2 liraya dayandı.. Özsermaye -200 milyon neredeyse.. Esemin cirosu kadar dönem zararı var..

6. -688,400 tl zarar hayırlı olsun.

ESEMS Konsolide 2017/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -688.400

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Dövizin aşırı değer kazanması bilmem ne hikayeleriyle slazenger anlaşmasını sonlandırdılar.. La Gear ayakkabıları heralde TL ile alıyorlar.. 32 bine yakın slazenger ayakkabı satılmış ortalama 38 lira civarına geliyor.. La Gearların ortalama satış fiyatı 45 TL.. Slazengeri Gençeller satıyor , artık aralarında nasıl bir anlaşma yaptılarsa ... Satışların tamamına yakını Slazenger iken neden anlaşma iptal edilir anlamıyorum...Gençeller ithal edip toptan satışı gerçekleştiriyor.. Çetinkaya, Boyner, Migros vs büyük mağazalardaki tüm Slazenger markalarında Gençellerin adı geçiyor.. Sporpark çıktı bir de başımıza , site sahibi bilgilerini sorguladığınızda iletişim bölümünde Bora Alkaç'ın mail adresi yer alıyor.. Linkedinde aynı Bora Alkaç on Esemsporda müdür olduğu yazıyor...

Sayfa 17/689 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •