Sayfa 17/891 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon
Arama sonucu : 7123 madde; 129 - 136 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. bu ortamda bu kağıt gitmez.endeksin durumuna göre her gün düşecek.taki ortam düzelene kadar.bakın endeks % 1 düşmüyor ihlas %1 yada %2 hatta %3 düşüyor.adamlar fırsatı değerlendirmek zorundalar.

2.  Alıntı Originally Posted by caturcutur Yazıyı Oku
    Ne dedim size 0,84 dedim daha bunlar iyisi haftaya 0,7* lere hazır olun. Bu kağıt tekrar 0,4* ları görecek.
    Sayın SPK,Umarım sütşuruplara parmak bastığı gibi sanada bir orta parmak gösterirde şöhret basamaklarını tek tek yerine beşer onar çıkar hakettiğin şöhreti taze çıtır yaşında yakalarsın.. anladın sen onu..

3.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Sayın SPK,Umarım sütşuruplara parmak bastığı gibi sanada bir orta parmak gösterirde şöhret basamaklarını tek tek yerine beşer onar çıkar hakettiğin şöhreti taze çıtır yaşında yakalarsın.. anladın sen onu..
    nasıl canım açık yaz.eninde sonunda 0,4* ları görecek.borsada işlem gördüğü sürece

4.  Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    Senin gibi bazılarının adamı olmakla Onları övmekle olmaz
    Yakaladin be karasismek..cok zekisin nasil anladin..anlatsana..

5.  Alıntı Originally Posted by caturcutur Yazıyı Oku
    Ne dedim size 0,84 dedim daha bunlar iyisi haftaya 0,7* lere hazır olun. Bu kağıt tekrar 0,4* ları görecek.
    Rüyanda görürsün 0.4* ları. Uğurshuszzz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
    Yeni hüsolar türemiş, demek ki hareket yakın... Rampacı hüso nun her iletişiminden sonra ihlas gitti.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by TTolga Yazıyı Oku
    Rüyanda görürsün 0.4* ları. Uğurshuszzz
    ama gerçeğini göreceğiz er yada geç unutma

8.  Alıntı Originally Posted by caturcutur Yazıyı Oku
    ama gerçeğini göreceğiz er yada geç unutma
    Eğer endeks yüzbin altını görürse bu ş....siz pigme rahatlıkla 50 lileri gösterebilir.Şimdiye kadar biri geçememiş olması bunun olabilme ihtimalini arttırıyor maalesef...burda önemli husus bu fiyatlardan çok ky giriş yaparsa pigme olası endeks göçmesinde bunu deneyecektir.bu pigmenin dini imanı para,kimse de nasıl olsa hesap sormuyor.ytd

Sayfa 17/891 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •