Sayfa 17/992 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon
Arama sonucu : 7929 madde; 129 - 136 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Saygıdeğer arkadaşlarım burda yalan dolan Yok bilmiyorum yakın geçmişte mutlu akü olarak işlem görürken ünvan değişikliği ile mutlugayrımenkul oldu sonrası malum 2.80₺-3.80 aralığı işlem görüyor idi tam hatırlamıyorum ama 40₺ üstü rakamlara ulaştı ben hepinize al sat tavsiyesi yapmıyorum sadece güvendiğin kağıda yatırım yapıp beklemek diyorum gene sizleri yanıltmamalıyım o arsada bu parsan arazisinin oralarda diye hatırlıyorum yazdıklarım asla al sat tavsiyesi olamaz saygılarımla

Alıntı Originally Posted by Adalet Yazıyı Oku
    Saygıdeğer arkadaşlarım burda yalan dolan Yok bilmiyorum yakın geçmişte mutlu akü olarak işlem görürken ünvan değişikliği ile mutlugayrımenkul oldu sonrası malum 2.80₺-3.80 aralığı işlem görüyor idi tam hatırlamıyorum ama 40₺ üstü rakamlara ulaştı ben hepinize al sat tavsiyesi yapmıyorum sadece güvendiğin kağıda yatırım yapıp beklemek diyorum gene sizleri yanıltmamalıyım o arsada bu parsan arazisinin oralarda diye hatırlıyorum yazdıklarım asla al sat tavsiyesi olamaz saygılarımla
    O tam oyle degil sn.adalet;mutlu aku yabanciya arsalari haric satildi,arsalari sirket bunyesinden cikarmak icin boyle bir formul uretildi ve eski ismi mutgg simdiki ismi turgg olan sirket kuruldu,elinde mutlu aku olan hissedarlara da lotu olcusunde mutgg hissesi verildi,bir sure hem mutlu hem mutgg ayri ayri borsada islem gordu,sonra mutlu akuyu alan firma borsa kotundan cikmak istiyorum diye spk ya basvuru yapti,hissedarlardan cagri yoluyla paylar toplandi ve mutlu aku kottan cikti,mutgg ise mutlu akunun satilmadan onceki sahibi Turkerler yonetiminde borsada islem gormeye devam ediyor(biraz cetrefilli ve karisik bir surec yani)

Arsalar Istanbul ozelinde gorece yakin sayilabilir,turgg kartalda ,parsan ise pendikte.

Selamlar,bol kazanclar...

3. bakıp görmek lazım

........................
    ytd deli saçmasıdır

son bir ayda alanlar

satanlar

7.  Alıntı Originally Posted by pascha Yazıyı Oku
    O tam oyle degil sn.adalet;mutlu aku yabanciya arsalari haric satildi,arsalari sirket bunyesinden cikarmak icin boyle bir formul uretildi ve eski ismi mutgg simdiki ismi turgg olan sirket kuruldu,elinde mutlu aku olan hissedarlara da lotu olcusunde mutgg hissesi verildi,bir sure hem mutlu hem mutgg ayri ayri borsada islem gordu,sonra mutlu akuyu alan firma borsa kotundan cikmak istiyorum diye spk ya basvuru yapti,hissedarlardan cagri yoluyla paylar toplandi ve mutlu aku kottan cikti,mutgg ise mutlu akunun satilmadan onceki sahibi Turkerler yonetiminde borsada islem gormeye devam ediyor(biraz cetrefilli ve karisik bir surec yani)

Arsalar Istanbul ozelinde gorece yakin sayilabilir,turgg kartalda ,parsan ise pendikte.

Selamlar,bol kazanclar...
    Arkadaşım bir konuda aydınlattığınız için teşekkür ediyorum

8. Saygıdeğer arkadaşlarım ben daha önce küçük şimdi ise büyük göç alan İzmir'in kuzey ilçesinde yaşıyorum İnan'ın borsada kazancı çevremde yıllarca büyüklerime gençlere anlatmakla geçti kamu olsun özel sektörde olsun bıkmadan usanmadan gençlere diyorumki eğer hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız tasarruflarınızı borsada değerlendirin diyorum ama ne yazıkki bizde tasarruf mantalitesi paran varsa faize yatır garanti olsun ama ilk önce devletimiz 1983 gibi herhalde borsayı kuruyor ilk işlem gören senet sayısı 10 bilemedin 12 şirket işlem görüyor tüm ülkede tanıtım atağı Yok gençler ne yapsın babadan ne gördüyse oda o yoldan gidiyor güzel bir tanım yapılsa yurdumun her köşesinde anlatılsa böyle dinamik olan ülkemizin borsası böylemi olurdu neden gençlerimizin çoğu yatırım nedir bilmiyor çünkü bilinçlendirme hiç yapılmıyor bir halka açılma furyası kampanyası ve sonuç hüsran binlerce küçük yatırımcı hüsran oldu yıllarca biriktirdikleri birikimlerini kaybettiler eğer yatırım hakkında bilinçli olsalar idi başlarına bu hal gelirmedin bir yandan aç gözlü yatırımcılar bir yandan devletin mağduriyetine uğramış yatırımcılar biraz içimi döktüm hakkınızı helal edin ve sabır edin 13 senedir sabrediyorum ama arkadaşlar biri almış bir senede hak ettiği rakama zirvesine gitmiş oda şanş tabii onun için malınızın kıymetini bilin sabır edin saygılarımla. Asla al sat yatırım tavsiyesi olamaz herkes kendi aklınla hareket eder.

Sayfa 17/992 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •