Sayfa 17/963 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon
Arama sonucu : 7702 madde; 129 - 136 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1.  Alıntı Originally Posted by progen Yazıyı Oku
    Şirkete güvenmiyorsan yatırım yapmazsın burda da boş boş konuşup yatırımcının kafasını bulandırmazsın. O zaman bu kadar olumsuzluk varsa ne işin var diye sorarlar bu topikte değil mi . yada başka türlü derler ki bu spek veya başka yerlerin adamıdır. sen bide borsgundem kına yak düştü işte ne yapalım.
    YTD.
    Sen kafa bulandırmıyorsan kimse kafa bulandırmaz,adam al dememiş sat dememiş kendince yorum yapmış hemen adama kına yak felan ayıp kardeşim
    Şimdi millet yukarda maliyetlendi hisse tekrar çıkmazda ky zarar ederse asıl kınayı sen yakmalısın çünkü olumsuz yorum yapacak biri senin bu yorumunu görünce yapmaz üslup konusunda kendini değiştir

2. Tiber progen geçmiş sayfalara baktum satmissiniz herhalde sebebi nedir sagolun

3.  Alıntı Originally Posted by acemi75 Yazıyı Oku
    Tiber progen geçmiş sayfalara baktum satmissiniz herhalde sebebi nedir sagolun
    seçim riski almadım nakite geçtim.
    şunu diyorum madem hisse iyi değil diyorsanız o zaman yatırım yapmassın olur biter kimse kimseye zorla aldırmıyor ki.
    YTD.

4.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Sen kafa bulandırmıyorsan kimse kafa bulandırmaz,adam al dememiş sat dememiş kendince yorum yapmış hemen adama kına yak felan ayıp kardeşim
    Şimdi millet yukarda maliyetlendi hisse tekrar çıkmazda ky zarar ederse asıl kınayı sen yakmalısın çünkü olumsuz yorum yapacak biri senin bu yorumunu görünce yapmaz üslup konusunda kendini değiştir
    Ben sayın kingsailor cevap yazdım. Sana ne oluyor sayın tiger . sana mı kaldı cevap vermek avukatımısınız , ilgili arkadaş cevap versin. Ne derler 3. ye ne düşer derler sonradan.

5. Gedik almış satmamış tiger bilemedin.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by zorundostu Yazıyı Oku
    Gedik almış satmamış tiger bilemedin.
    Demek istediğim de bu işte ezbere konuşup atar tutarlar. sonradan derler biz KY dostuyuz, yesinler böyle dostluğu.
    temel ve teknik konuşsun boş konuşulmasın diyorum.
    YTD.

7. Yarın sabah seans sırasında belli olur mu ne olacağını

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Kimse yazmıyor

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 17/963 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •