Sayfa 170/365 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270 ... SonSon
Arama sonucu : 2913 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: BRKO - Birko Birleşik Koyunlulular Mensucat

mekda Guest
    Adamlar öyle böyle projeyi yapacaz diye çırpınıyorlar görünüyor. milyonlarca lira para yatırdılar paraları pul oldu.Şu an tam anlamıyla mallandı amcalar.İşi bilseler bu saatten sonra önce şirketin gözaltından çıkmasını sağlar, sonra gayrimenkul değerlemesi yapsalar( 5 altı yıldır değerleme yapılmamış) değerleme tutarı ile bilançoda özsermaye sermayenin 4 katına çıkar.Ticari arsa bu haliyle satılacak olsa m2 1000 tl eder herhalde. 445.000 m2 x1000: 445.000.000 tl eder.Yani brko bu fiyatları HAKETMİYOR.

mekda Guest
    Bir de 34-33 krştan bana mal kaptırdılar benden malı almak için vurdular 27 kuruşa diye düşünüyorum.Benden mal ALAMAZLAR .Hayırlısı bekleyip görecez kim sabırlı bakalım.

mekda Guest
    Gözaltından çıksa 60 kuruşa değerleme yapılsa 1 tl ye gider.yatırım tavsiyesi olmayıp gönlümüzden geçendir.projeyi hiç hesaplamıyorum bile.
    Son düzenleme : mekda; 04-01-2019 saat: 22:36.

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. mekta ne anlatıyorsun yıllardır köylüsüne yatırımcısını resmen soyan bir yönetim var nasıl güvenecegiz halı üretimini yanlızca kendi bayilerine bayileride sirket yöneticileri 1 kuruşa üretigi halıyı 1,1 kurusa kendi satan sirketi soyup bedelli parasını şirket kasasına koyup o parayla kendilerine bedelliden hisse alan bir yönetim var karsında nasıl güveneyim bu söyledilkerine yatrım tavsiyesi degildir ne imarından baghsediorsun adamlar kendi aliesine kendi köylüsene birkoyo birko yapan dedelerine saygısı yokki yatrımcıya saygısı olsun kendi yöneticiler arasında bile birbirlerinin arkasından iş çeviren birlerine hiç güvenmiyen bir gurup var bunlar bu kafayla birkoyu batırmazise iyidir mart nisan banka kredileri başlıyacak ödenmeye kar etmeyen bir halı var neyle ödeyecekler bedeliden gelen paraları hiç ettiler yatrım tavsiyesi degildir imar işimde yalan çok icrat sıfır 100000 likleri konut olarak çevreşehircilik bakanlıgının onayladıgı bir planaı nasıl imar çıkartamazlar bu tam bir orta oyunu yarın bir gün bunlar para lazm surdaki araziyi satmamızlasım diyim kendi piyasedegerin altınalıp aldıktan sonra imarı çıkarmıycakalrının garantisini kim vere bilir çok yazacak şeyvar bunların ardarı çatlamış ne ailerine saygısı kalmış nede çocuklarına helal lokma yedirme peşiindeler bunlarda dan yarımcı olarak be beklenir yönetim kurulundaki arkadaslar içki massında baya anlataıyorsunuz 0,80 den caktım malları sonra 0,40 tan aldım diye şişede durdugu gibi durmuyor bu işer çocuklarınızın suratına nasıl bakıyor sunuz yatrım tavsiyesi degildir

6. 1000 tl eder herhalde. 445.000 m2 x1000: 445.000.000 tl eder.Yani brko bu fiyatları HAKETMİYO metre karesşine suanki haliyle 900 olursa kyonlu köylüsü hazır hislerini saymaya ve arsayı satırmaya çok güçlü hi kendi bellietmeyenler var şirket yönetimde sanki onlarla olup dışarda köylüve dışardaki guruple mahdur olmasınlar diye hareket eden hemen ofiyata sattırıılar rsayı sen alacak bu ofiyata yatrım tavsiyesi degildir yazdıkalrım hep hayal ürünüdür

7. Hadi spekcik tırsak. Yazdığı 50-100 bin lotları yazıp sonra iptal ediyor.

Ama 29 a yazılan 34 lotluk iptalin mantığı nedir ya

8. Toplam lot 3539.Bu rekor olabilir. Hacimsizlik rekoru

Sayfa 170/365 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •