Sayfa 170/224 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220 ... SonSon
Arama sonucu : 1840 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: XU100'de Anatrendler

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku
    Estafurullah. Düşüş anlamında. Sefalet çemberi epey genişleyecek.
    --
    Peki Devir hocam şu bistimizden sıfir atılması olayı olacak mı Nisan demislerdi peki 135000 ler yalanmi oldu borsamiz üç defa 50000 dolar gördü yine görebilme ihtimali nedir bir de hocam ons ta çok yüksek bir dalga olacak gibi bence ons yeni zirveleri yaparken bizim borsamiz yeni rekorlar nasıl kıracak kafamda deli sorular ytd...

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

2.  Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku
    Bakış açınıza bağlı. Dow Jones muhtemelen yukarı döndü ve %15-20 yükselecek. Yani 18200 dip. Grafiğin ölçeğini büyütürseniz henüz fragmanı seyrettiğimizi söyleyebilirim. Bu yılın son çeyreğinden itibaren zihnimizin alışık olmadığı şeyler konuşmaya başlayacağız. Ne gibi şeyler derseniz şöyle bir örnek vereyim. Kendinizi bundan 1 ay öncesinde gibi düşünün, biri size geliyor ve NBA artık oynanmayacak diyor.
    --
    Analiz nokta atışı. En dipten %20 yükselmiş olacak dow future'lara bakılırsa.. Teşekkürler Sn DEVİR..

3.  Alıntı Originally Posted by finansci Yazıyı Oku
    Analiz nokta atışı. En dipten %20 yükselmiş olacak dow future'lara bakılırsa.. Teşekkürler Sn DEVİR..
    Bu aslında kısa vadeli bir hedefti. Önümüzde zaman var dalgalanma çok olur.
    --

4. Covid-19'un bulaşı hızı inanılmaz. Virüs aleminin Sergen Yalçın'ı gibi. İçimden bir ses bize yeni sürprizleri olduğunu söylüyor.
    --

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by DEVİR Yazıyı Oku
    Covid-19'un bulaşı hızı inanılmaz. İçimden bir ses bize yeni sürprizleri olduğunu söylüyor.
    --
    Naçizane görüşüm, sürprizin COVID-19'dan değil de COVID-XX'den geleceği.

6. Devir Hocam hoşgeldin. Sitenize abone olmuştum. Kapatmanız bizim gibi yön ve yatırım seçeneği arayışında olanlar için büyük kayıp oldu. Büyük resmi senin gibi çizeni ,tablo yapanı bir daha da göremedim.
    Sen gittin gideli bazı şuursuz millet EW dalga teorileri dalga geçip ağızlarına sakız etti. Bize de susmak düşünmek düştü. Arada bir yaz kafamızda bir tablo oluşsun hiç olmazsa .
    Eski site'nden kalma grafiklerinin bir kısmını hala saklıyorum . Ons Altın , EUR-USD .USD-TRY grafiklerin ya da güncel sayımların var ise bir ara bizimle de paylaşırsan , takipçin olan benim gibi küçük yatırımcıları sevindirirsin.
    Sana eski çalışmaların için teşekkür edememiştim . Sağol , varol .

7.  Alıntı Originally Posted by Elbruz bey Yazıyı Oku
    Devir Hocam hoşgeldin. Sitenize abone olmuştum. Kapatmanız bizim gibi yön ve yatırım seçeneği arayışında olanlar için büyük kayıp oldu. Büyük resmi senin gibi çizeni ,tablo yapanı bir daha da göremedim.
    Sen gittin gideli bazı şuursuz millet EW dalga teorileri dalga geçip ağızlarına sakız etti. Bize de susmak düşünmek düştü. Arada bir yaz kafamızda bir tablo oluşsun hiç olmazsa .
    Eski site'nden kalma grafiklerinin bir kısmını hala saklıyorum . Ons Altın , EUR-USD .USD-TRY grafiklerin ya da güncel sayımların var ise bir ara bizimle de paylaşırsan , takipçin olan benim gibi küçük yatırımcıları sevindirirsin.
    Sana eski çalışmaların için teşekkür edememiştim . Sağol , varol .
    Teşekkürler. Grafik çalışmalarım artık daha seyrek. Fırsat buldukça paylaşmaya çalışırım.
    --

8. DEVİR hocam aylar sonra sizi görmek harika. Umarım sağlığınız yerinde ve herşey yolundadır. Size aslında sormak istediğim orta uzun vade BİST ve ONS ALTIN analizleriniz nasıldır. Yorumlarınızda bahsetmişsiniz, şimdi hızlıca okuyup özümseme zamanı.
    Bu arada ben de çok eski okuyucularınızdan birisiyim. ONS Altın'ın (devirtrade sitenizde) 1900 dolara gidişini ilmek ilmek işlemiştiniz analizlerde. O nedenle özellikle altın için beklentinizi çok merak ediyordum.. Selam ve saygılar..

Sayfa 170/224 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •