Sayfa 170/670 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270 ... SonSon
Arama sonucu : 5356 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

Tamam haklısınız da fiyat olarak bir yıldır yerimizde sayıyoruz da neden biz neden bu hale geldik şirket nerede hata yaptı

Kimse bunun üzerine yorum yapmıyor hızlı büyüme mi veya kontrolsüz Avusturalya da şirket satın alındı hiçbir haber yok Tohum işi

ne oldu salak mı şimdi Alarko tarıma bu kadar yatırım yapıyor ben önümüzdeki dönem gıda stratejik öneme sahip olacak

Balıkesir'deki mama işi ne oldu Özbekistan yatırımları ne oldu şirket tam bir kapalı bir kutu

Birkaç kelimede SAYIN 666 ya bişey yazmak isterim genel olarak baaktıdığınız zaman kazanan arkadaş çok olduğun düşünmüyorum

bir HALKBANKASI kaç tan halka arz edildi ne durumda Petkim ne durumda tabii ki hisse bazlı iyi örnekler de var bunlara kafa

yoracağımıza şirketimize kafa yoralım lütfen saygısızlık olarak anlamayın da kimse aradı mı şirketi beni çok iyi niyetli görebilirsiniz

ama

TUFE %40 iken ENAG %230 acikliyordu Dudu. Cakma degerlerle karsilastirma ne kadar dogru olur.

Iyi yapmissin, eline saglik.

Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Türkiyede muhteşem insanlar var ,bunlardan bir taneside uzun yıllardır takip ettiğim sayın Önder YOL dur .kimdir bu insan derseniz Türkiyede ilk elektrikli traktörü yapan ve dünyada eşi benzeri olmayan bir icat yapan adamdır .kendilerine bir mail vasıtasıyla ulaşıp her türlü desteği vereceğimi yazıp görüşme talep ettim,buna beni iten sebebe gelince izlediğim bir röpörtaj oldu ,hem sevindim hem üzüldüm ,aşağıda o röpörtajıda ekleyeceğim ,izlemenizi tavsiye ederim .

Cadi kazani kayniyor dibimizde, dronumuzu indirdiler, adamlar 2 tane ucak gemisi cekti sondaj gemimizin dibine, donanmamiz atisli tatbikat yapiyor 16-20 Ekim'de yanlarinda... sirketin neyine kafa yoracakmissin acaba sn. habala?

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Cadi kazani kayniyor dibimizde, dronumuzu indirdiler, adamlar 2 tane ucak gemisi cekti sondaj gemimizin dibine, donanmamiz atisli tatbikat yapiyor 16-20 Ekim'de yanlarinda... sirketin neyine kafa yoracakmissin acaba sn. habala?
    Bu sorunuzun cevabı siyasidir SN. 666 buna cevap veririm ama siyaset yok artık hayatımda şirketler çalışıyor iyisiyle kötüsüyle

7.  Alıntı Originally Posted by habala Yazıyı Oku
    Tamam haklısınız da fiyat olarak bir yıldır yerimizde sayıyoruz da neden biz neden bu hale geldik şirket nerede hata yaptı

Kimse bunun üzerine yorum yapmıyor hızlı büyüme mi veya kontrolsüz Avusturalya da şirket satın alındı hiçbir haber yok Tohum işi

ne oldu salak mı şimdi Alarko tarıma bu kadar yatırım yapıyor ben önümüzdeki dönem gıda stratejik öneme sahip olacak

Balıkesir'deki mama işi ne oldu Özbekistan yatırımları ne oldu şirket tam bir kapalı bir kutu
    Ben bu hisseyi takip etmeye başladığımdan beri bir ferbis halka arzı muhabbeti duyuyorum. 15 Şubat tarihinde başvuru yapılmış, aradan 8 ay geçmiş, halka arzlar halk tarafından inanılmaz bir talep görür hale gelmiş ama bu halka arz bir türlü gerçekleşmemiş. Ne zaman gerçekleşeceğine dair bir haber de duymadım açıkcası. En azından bu konu hakkında bir güncelleme-bilgi gelse bence hisseye biraz canlanma sağlayacaktır.

8. Ne halt ettiği belli olmayan eregl 'yi bile basamıyorlar her an zırt diye bir temettü kap ı atar da malı elimizden alırlar diye korktukları için. Aynı şekilde froto. Hadi gitsin bassın froto'yu 500'e de görelim tahtacının erkekliğini. Endeks yamulurken dün froto bir türlü düşemedi

Hekts'ın f/k'sı çok yüksek diyenlere şirket 100 kat giderken zittir çekenler şimdi nerede yanlış yaptık diye düşünüyorlar. Olur öyle. İlk defa pump&dump yiyen şirket bu değil, son da olmaz.

ytd

Sayfa 170/670 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •