Sayfa 171/359 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271 ... SonSon
Arama sonucu : 2868 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: DZGYO Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. mrb arkadaşlar bende burdayım.satmadım satmam.bu fiyatlara.carşamba günü city de 1309 lotcuk almış.hayır diyelim hayır olsun.bu gidişle 2 ayda benim aldığım kadar lot almış olur.değerlendirme raporlarına baktım varlıkları 452 trilyonu buluyor.30u borç desen net varlıklarına 8.40 pay değeri olur hissenin. hadi bununda yarısı de.şu anki 2,97 fiyata göre sudan ucuz görünüyor.kaldiki 3.7-4.20 aralığından 1.300.000 lot a yakın deniz yatırım satmış hisseyi baskılamak için bu lotları bu fiyattan alanlar cahil değil ya.benim bildiklerimi onlarda biliyor ki aldılar.

2. hisse düşer de çıkar da önemli olan temel analizi.yani varlığı.varlığı var.yönetim iyi.gelecek beklentisi var sa ev alacağına dzgyo al koy kenara.çeyizlik yani.

3. Hikmet bey selamlar sizden 2 ay kadar önce tanıştım bu hisseyle mart 22 ve 23 deki yaklaşık yüzde 33 lük yükseliştede iyi bir kar yakalamış olmama rağmen satmadım.Çünkü sizin gibi hissenin geleceğinin çok parlak olduğunu Bodrum ve Sarıyer projelerinin başlıbaşına çok büyük gelir kaynağı olucağını düşünüyorum dahası olası bir satış durumunda yeni sahiplerinin gayrimenkul adına çok daha büyük ve müşterisi hazır (Araplar) projeler üreteceklerini öngörüyorum.Ancak kafamı karıştıran geçenlerde atmış olduğunuz bir msj da hisse zorunlu çağrısı yapılacağını bununda şimdi açıklanması halinde 6 aylık ortalamaya denk gelen 2,90 civarında olacağını belirtmişsiniz.Bu durum da özellikle maliyeti yukarda olan hissedarlar çok ciddi zarara girerler yani olası bir satışta hisse zorunlu çağrısı yapmak Denizbank’ı satın alanlar İçin şartmıdır bu konu hakkında bizleri aydınlatabilirmisiniz

4. hisselerin sahipliğinde yüzde elliden fazlasi el değiştirdiğinde çağrı zorunlu ama belirlenen fiyattan çağrı uymak zorunlu değil.fiyatı beğenmediyseniz çağrıya katılmazsınız.o yüzden sorun yok.ayrica değerleme raporu illa da önceki kötü örneklerdeki gibi olacak diye birşey yok.patron ne isterse oyle olur.kaldıki 4,2-4,7 aralığından 650.000 lot satmış deniz yatırım.bu fiyattan bu hisseyi alanlar birşey biliyorki aldılar yoksa fiyatı bu seviyelere çeker buralardan alırlardı.yada almazlardı.benim kanaatim de hisse nin iyi yerlere geleceginde.

5. Bilgilendirme için çok teşekkürler

6. 60 bin hacim neyin nesi yaa

Moto G (4) cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by hikmet52 Yazıyı Oku
    hisselerin sahipliğinde yüzde elliden fazlasi el değiştirdiğinde çağrı zorunlu ama belirlenen fiyattan çağrı uymak zorunlu değil.fiyatı beğenmediyseniz çağrıya katılmazsınız.o yüzden sorun yok.ayrica değerleme raporu illa da önceki kötü örneklerdeki gibi olacak diye birşey yok.patron ne isterse oyle olur.kaldıki 4,2-4,7 aralığından 650.000 lot satmış deniz yatırım.bu fiyattan bu hisseyi alanlar birşey biliyorki aldılar yoksa fiyatı bu seviyelere çeker buralardan alırlardı.yada almazlardı.benim kanaatim de hisse nin iyi yerlere geleceginde.
    denizyatirim satmasi kotu bir sey birileri bir sey biliyorda aliyor demenizz cok sacma satis hikayesi olan bi sirket ky parami 3 e katlicam die atliyor tahtaya bu kadar basit bir olay. sizin açınızdan deniz yatirimin satmasi nasil iyi birsey gibi görünüyor anlamiyorum... ins su satis isi olumlu sonuclanirda herkes kazanır. ytd.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Çıkarken tedbir koyan SPK düşerken neredesin adi herifler hepiniz işin içindesiniz.

Moto G (4) cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 171/359 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •