Sayfa 171/774 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271671 ... SonSon
Arama sonucu : 6185 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. mobilden takip ediyorum.farkettim ki alis satis kademesinin altindaki kademelere satis emri verip duruyorlar.amaclari satmak olsa o an ki kademeye emir girerlerdi.amaclari fiyatin yukari cikmamasi.Elbette bunlari sizler biliyorsunuzdur.

2. yine ayni hareket daha alt kademeye satis koyup cikisi engelleyen var ben mi yanlis okuyorum verileri arkadaslar.borsadan hic anlamadigim ortada ama 8 aydir gun gun kademe ve olusan fiyatlari inceliyorum.boyle bir kaniya vardim.yanlissam lutfen ogretiniz. saygiarimla.birde fincan kulp a dogru gidecek hissiyati var sanki.
    birde Sabirsizlarin Sabirlilara Kazandirdigi yerdir sozunu bildigim icin inatla bekliyorum ama gelin gorun ki kendimi (sabirda )AŞTIM.

3. dj cool sirketinin satin alinmasi tamlanmis.kapta haberi verildi.

4. dolar 5.55 tl hayra alamet degil.bakalim yarin biste yansimasi ne kadar olumsuz olacak

5. Burası bizim istediğimizi yaparız tipi ahbap çavuş ekonomisi sınırlarına dayanmış bulunuyor, çünkü Türkiye kapitalizmi uluslararası mal ve finans sermayesine bağımlı ve dolayısıyla küresel kapitalin de oyun alanıdır. Devleti yöneten zümrenin çıkarları ile Türkiye kapitalizmin çıkarları gittikçe daha fazla çatışıyor. Neo liberalizmin serbestlikler (sermayenin serbestçe çalışma koşulları, piyasa devleti vb. ) ve özel mülkiyet güvencesi gibi koşullarını ihlal etmekte, toplumsal artık-değerin gittikçe artan parçasına, üyeleri arasında dağıtmak üzere el koymaktadır. Ülke çok ciddi bir toplumsal (ekonomik, siyasi, kültürel) krize, dağılma sürecine girmeye başlaması gerçek bir olasılıktır.

Siyasi ve ekonomik bütün olumsuzlara rağmen, inatla minör dalgalı 2nci düzeltme hareketi (yukarı yönlü) görüntüsü veren BİST, gün sonunda bu görüntüsüne koruyabilecek mi?

E madem öyle, buyurun buradan yakın:

Zeki Müren Paşa dan zalimin zulmü varsa, sevenin Allah ı var
    https://www.youtube.com/watch?v=JzspzALqmEE
    Teknik Analiz size fiyatın değil, kitlelerin davranışını gösterir. Bütün trendler, insanların birbirine aşıladığı duyguların üzerinde yükselir.

6. arkadaslar bireysel olarak oldukca zarardayim.ancak uzuntum daha cok dolar uzerinden Turkiye ye yailan saldirilari.İnsallah gerekli tedbirler alinirda Ulke ekonomimiz rayina oturur.

7.  Alıntı Originally Posted by EmilGudea Yazıyı Oku
    Benim USDTL analizimde 5.20 , 5.29 muhtemel zirve seviyeleri (idi). USDTL kurunda uzun vadeli kanalın tepesinden savrulma ya dalgaların en sonunda görülen alım paniğidir, dolayısıyla bir köpüğe ve dalga sonuna işaret eder, ya da kanal dışında (serbest uçuş bölgesine) çıkıldığını haber verir. Elliott dalgaları dışarıdan müdahale edilmeyen piyasa dinamiklerinde geçerlidir, (kendi haline bırakılmış) piyasaları incelerken yararlıdır, dolayısıyla çapraz kurlar Elliott kurallarının ihlaline açıktır. İdeolojik saplantının hakim olduğu, her türden dış müdahaleye açık bir durumda bundan sonra ne olabilir? Bilmiyorum. Ama şu bir gerçek TR bugün çok büyük bir kur kriziyle karşı karşıyadır. Böyle bir dönemde bütün piyasa aktörleri kör olacaktır. Körlük panik yaratır. YTD.
    Dolar da 6.46 zirve fiyatı, umarım dalgaların en sonunda görülen alım paniği dolayısıyla bir köpüğe, kanal tepesinden savrulmaya ve dalga sonuna işaret ediyor olsun. Her ne kadar çok umutlu olmasam da. Tüm bu olayların fazla değinilmeyen bir yönü de şu ki Türk bankacılık sistemi fiilen yabancıların elinde. Dolar 7 lirayı geçip bankalar batmaya başlayınca bu contagion (yayılma, bulaşma) etkisi yapıp Avrupa bankacılık sistemini de vuracak. Nitekim bugün Alman basınında dile getirilmeye başlandı. Özellikle İspanya nın 83 milyar$, Fransa nın 38 milyar$ ve İtalya nın 17 milyar$ Türk bankalarına sağladığı kredi ile ilk etapta etkilenecek ülkeler olarak gösteriliyor. TR deki krizin daha şimdiden Alman DAX borsasında Deutsche Bank ve Commerzbank hisselerinde baskı oluşturduğundan bahsediliyor. İşin en acı tarafı makalenin en altında yeni bir makalenin başlığı aynen şu; Piyasalar Türkiye nin iflasına oynuyor.
    https://boerse.ard.de/anlagestrategi...banken100.html
    Teknik Analiz size fiyatın değil, kitlelerin davranışını gösterir. Bütün trendler, insanların birbirine aşıladığı duyguların üzerinde yükselir.

8. Haber Türkçe de düşmeye başlamış.

http://www.patronlardunyasi.com/habe...lenecek/208888

Sayfa 171/774 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271671 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •