Sayfa 172/1000 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272672 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    PPK toplantısı öncesi doları gıdıklıyorlar olabilir mi?
    Faizleri düşürürsen başına gelecek budur diye
    Birde bu PPK toplantısı Mart ın 6 sın damı 15 denmiydi?

Kötü bir espri:Dolarda fazla gıdıklanıyormuş,kahkahadan ölüyormuş....

saygılar/başarılar
    6 Mart çarşamba...

2. Türk tarafı ABD’nin Patriot teklifini geri çevirdi.

3. BBG haberine göre, kamu bankalarına sermayelendirme geliyor

4.  Alıntı Originally Posted by dublerakı Yazıyı Oku
    Türk tarafı ABD’nin Patriot teklifini geri çevirdi.
    çevirir tabi
    2 batarya vardı
    başında da Hollandalı ve alman birlikler
    biri maraş taydı
    basıp gittilerdi
    kafalarına göre
    şimdi patroyit verek
    çocukmu var karşında
    eyyy abd
    :-)

Alıntı Originally Posted by Enflasyon Yazıyı Oku
    1.28 den çekilen konut kredisini 2-3 ay sonra banka geri çağırabilirmi ? ihtiyaç kredilerinde geri çağrılma olayı varmış ama konutta duymadım !!?
    hayır öyle bir şey olmaz ihtiyaç kredisindede taksit atlamadıkça hattt atlasan bile geri çağrılma olmaz en fazla takibe yollanır. sadece ticari kredilerde çağrılma olur
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    araba konusunda kriz olduğuna son 15 günde iyice emin oldum
    eskiden arabaya lpg taktırmak için iyi ustalar 1 hafta sonraya gün verirlerdi. 15 gün önce aradım ustayı randevu alayım diye ne zaman geleyim dedim yarın sabah gel dedi. götürdüm hemen taktı. Arabanın yıllık bakımı vardı 2-3 gün sonraya randevu evrem ustam hemen getir dedi. götürdüm. tüvtükte sıra vardır 7-8 gün den önce sıra alamam diye düşündüm baktım her gün boşluk var aldım randevuyu götürdüm. o kuyruk olan muayene istasyonunda önümde sadece 2 kişi vardı. yaptırdım muayeneyi. lpg ci ustaya uğradım 1.000 km kontrolü diye birşey avrmış onu yaptırdım usta sinek avlıyor sanayide. sobanın başına oturmuşlar lak lak ediyorlar. notere gideyim ruhsata işleteyim dedim noter bomboş. baktı ruhsatta bir sıkıntı var emniyete gidip düzeltmeniz lazım dedi
    ahan avyavı yedim kesin bugün öüğleden sonraya kaldı dedim. gittim emniyet trafik tescilde in cin top oynuyor sıra matiği bile açmamışlar bankolarda memurlarda lak lak ediyor. girdim bi bankoya 5 dakikada hallettiler işimi. tekrar notere gitim gene bomboş 10 dakika sürmedi yeni ruhsatı verdiler çıktım geldim. tüm bu anlattığım işleri evden saat 8.30 da çıkıp 12 de dönerek hallettim eskiden olsa sadece emniyet kısmını bile öğlene kadar yapamazdım.
    O aradığınız kalabalık kuyruklar patates, soğan, bakliyat varlık kuyruklarında olabilir, oralara takılmıyorsunuz sanırım.

7. başkan hayırlı olsun
    tüp ne kadara patladı?
    gerçi iyi etmemişsin
    o tehlike ya

8. Aslında çok derine inmeye gerek yok. Faiz ile enflasyon ile mücadele nasıl yapılıyorsa döviz ile mücadele de öyle yapılıyor. Japon bilim adamu Taşımasu önderliğinde.

Sayfa 172/1000 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •