Sayfa 173/502 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273 ... SonSon
Arama sonucu : 4010 madde; 1,377 - 1,384 arası.

Konu: EndeksS

1.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    öyleyse,

zamanda 21 mart başlangıçlı 32 hafta takip ederken,

mekanda 2815.33 hedefli 2481.52 alt üst takip ediyoruz
     Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    zaman ve mekan
    mekan 2481.52 alt üstten, 2815.33 alt üst

zaman 21mart+32 hafta=28 ekim

zamanda 31 ekimden itibaren short güçleniyor daha önce değil, buna dikkat edelim,..

09 mayıs rusya zafer günü(burada ukrayna ile ilgili bir gelişme olabilir) biz zaten ite kaka longuz, öyle demiştik, it kaka long,

31 ekim 2022 short güçlenmesi 8 kasım 2022 abd kongre seçimi ile anlamlı duruyor, buradan bir abd siyasi bunalımı tetiklenebilir, buna dikkat

bir pozitif sonrası (şimdiki yükseliş) araya yaz alıyoruz gibi bir durum var sanki
    ''mekan'' 2815.33 alt üst te tamam ama ''zaman 31 ekim''de final ediyor,

buradan geriye doğru bulabilersem şu alıntı tam buraya kadar olan konuyu anlatan
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

2.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    öyleyse,

zamanda 21 mart başlangıçlı 32 hafta takip ederken,

mekanda 2815.33 hedefli 2481.52 alt üst takip ediyoruz
    zaman ve mekan
    mekan 2481.52 alt üstten, 2815.33 alt üst

zaman 21mart+32 hafta=28 ekim

zamanda 31 ekimden itibaren short güçleniyor daha önce değil, buna dikkat edelim,..

09 mayıs rusya zafer günü(burada ukrayna ile ilgili bir gelişme olabilir) biz zaten ite kaka longuz, öyle demiştik, it kaka long,

31 ekim 2022 short güçlenmesi 8 kasım 2022 abd kongre seçimi ile anlamlı duruyor, buradan bir abd siyasi bunalımı tetiklenebilir, buna dikkat

''bir pozitif sonrası (şimdiki yükseliş) araya yaz alıyoruz gibi bir durum var sanki''
    bir pozitif sonrası, araya yaz alıyoruz gibi bir durum var sanki demişiz,...

şimdi bir pozitif sonrası bu burada ukrayana rusya bunalımının bizi abd nin kucağına itmesinden başka bir şey değil, akape abd ye koştukça bortsa para yaptı, bu gün zaten mesaj 1374 TE ...... yorumuma o nedenle bu YORUM la başladım,..

bir pozitif sonrası, yani akepe nin celladına aşık olması, bu hep öyle oldu, Suriyenin kuzeyini 3 yerden yardı ama güvenli bölge ile bunu teslime mütemadiyen hazır, akape böyle, yapacak bir şey yok,..bu dünyada tedavisi yok

her neyse

3. şimdi bunjlar gelişim,

buraya kadar olanın kısa özeti

mekanda hedef 2815.33 alt üst le hedef tamam

zamanda ise 31 ekime kadat ite kaka zorlanarak ta olsa longun devamını bekliyorum, hedefe daha var,

4. şimdi mesaj 1379 dan devamla,

elimizde 2815.33 alt üst ün geçilmesi ile birlikte olası realize ihtimalimiz var??? altı short (REALİZE), üstü LONG (logn devam manasında)

malum ben bunu 2481.52 den atacaktım ama korktum ve 2815.33 e etelemiş idim, iyikide korkmuşum

5. öyleyse madde 1 2481.33 alt üst kovalayacağız

madde 2 ''boncuk'' bakacağız

6.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

usd bazlı grafik (yukarıda bahsettiğim gelip tekrar vurduğumuz direnç yeresi)

TL bazlı grafik (usd bazlının aynısı fakat TL esas)
    yukarıda alt alta verdiğim bu iki grafiği incelerseniz eğer;

usd bazlıda no1 dirence çarparken (bu gün kü agresif yükselişle bu oldu), bunun TL sinde no1 geçileli bayağı bir olmuş oysa, bu günkü agresif yükselişle neredeyse no2 ye gelmek üzereyiz ve yelpazeler konusunda bahsettiğim 2815.33 alt üst yersiyle no3 mavi, gündeme gelecek sanki,..ve usd bazlıda no1 sonra no 2 dir yeresi var,

bütün bunları sakin sakin renk kodlarıyla grafiklerden takip ediniz,..dediğim anlaşılacaktır,

bir üllüzyon ap açık ortada, piyasa illüzyonu her zaman çok sever,.., ve ne yapıyoruz ellerine

daha önce koyunun olmadığı yerde demiştim, burada koyun =faiz, faiz kımıldamadıkça piyasa bu illüzyona devam edecektir, çünkü keçi burada piyasanın ta kendisi oluyor,..
    bu piyasa keçi piyasası, inatçımı inatçı,

değilmi her şey çok kötü yükseliş inadına,

allahtan yelpazelerimizle ve zaman analizlerimizle bunları bir bir buluyoruz ve burada bahsediyoruz
    grafiklere geri dönersek,

usd de pembe hedefim ken TL de mavi hedefim,..

bütün bunlar kur korumanın devam ettiği ortam ile yorumlanırsa

TL için rakAmda 2850-2950 arası,
    USD de 1.95XX-1.98XX arası

ilk realizedir,...

diğer analzim zamanda 31 ekim 2022 ye kadar short olasılığı henüz görmediğimden geçen bahsettiğim bu agresifliğin ilk realizelerinin bu seviyelerden olacağını, dikkat short konuşmuyorum realize diyorum, sonrasında bahsettiğim ite kaka long işine bu işin dönüşeceğini, ....

bu seviyeler benim yelpazede bahsettiğim 2815.33 alt üst yersi olluyor zaten ilk etaplı
    mesaj 1356, 1357 ve 1358 konu olraka bncuk dizilimini esas alıyor,...

7. burada USD de no2 dirence giderken, TL de pembe boncuğa gidiyoruz,

8. boncuklara göre 2815.33 üstüne biraz daha var sonucu çıkıyor,...

ancak yinede

2815.33 bir alt üst hedef olduğundan bunun altına gelişler realize olarak değerlenebilir,..bu durumu 2815.33 ten rakam olarak veya 2815.33 baz olarak minör tradeden mütemadiyen kovalayabiliriz

Sayfa 173/502 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •