Sayfa 174/596 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274 ... SonSon
Arama sonucu : 4768 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: İDEAL veri terminalinde /Sistem/İndikatör/Robot

1. Şurada 3 5 tane karşılıksız egitim veren üstad kalmis.Bu tarz insanlar onlari da bezdirerek benim egitim hakkimi gasp ediyorlar.Bu dili ogrenmek icin cabaliyorum.Bu insanlari bezdirerek benim egitimimi engellemeye kimin ne hakki var? Kimse kusura bakmasin ben sessiz kalamam,egitimimin engellenmesine musaade edemem.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by oyatci Yazıyı Oku
    Caniniz yandi diye iftira atmak neden? Kisisel sayfasi degil mi engeller engellemez kendi bilecegi is..burda manipülasyon nerede bir onu izah eder misiniz? Bir de sisteminde hile var demissiniz,sisteme bakiyorum ben bir hile goremedim.Neden yapsin ki, sistemi mi satıyor? Sagda solda insan karalayacaginiza aspirin alin aciniz dinsin..

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben size hakaret etmedim ama siz bana hakaret ediyorsunuz beni tanımadan. Yine yeterince tanımadığınız birisini emin olmadan körü körüne savunuyorsunuz. Son derece emin şekilde o kişiye iftira attığımı söyleyerek bana iftira attığınız farkında mısınız? Beni engelledi diye niye canım yansın o kim ki benim canımı yakacak komik olmayın

Buyrun Algorobotrader'ın son zamanlarda paylaştığı hileli bir sistemi. Bakın bakalım Long ve Short çizgileri nerede? Longlar sinyal barının en düşüğünden, shortlar sinyal barının en yükseğinden girilmiş. Çok dürüst bir arkadaş değil mi? Bunu yaparak sizin gibi insanları kandırarak etkilemeye çalışan birisi kendisi. Bir arkadaşımı sadece sinyaller neden high ve low dan gerçekleşiyor diye sorduğu için engelledi. Tabi şimdi size göre bu arkadaşım da son derece kötü birisi ki engeli yedi değil mi !! insanlara hakaret etmek ne kolay klavye başında değil mi

Bu arada bu son dönemde paylaştığı hileli bir sistem. Daha önce bunun gibi farklı yapıda hileli çok sistem paylaştı kendisi.

Buyrun twitter linki aşağıda

https://twitter.com/AlgoRoboTrader/s...88571710644224

3.  Alıntı Originally Posted by Wolfie Yazıyı Oku
    Ben size hakaret etmedim ama siz bana hakaret ediyorsunuz beni tanımadan. Yine yeterince tanımadığınız birisini emin olmadan körü körüne savunuyorsunuz. Son derece emin şekilde o kişiye iftira attığımı söyleyerek bana iftira attığınız farkında mısınız? Beni engelledi diye niye canım yansın o kim ki benim canımı yakacak komik olmayın

Buyrun Algorobotrader'ın son zamanlarda paylaştığı hileli bir sistemi. Bakın bakalım Long ve Short çizgileri nerede? Longlar sinyal barının en düşüğünden, shortlar sinyal barının en yükseğinden girilmiş. Çok dürüst bir arkadaş değil mi? Bunu yaparak sizin gibi insanları kandırarak etkilemeye çalışan birisi kendisi. Bir arkadaşımı sadece sinyaller neden high ve low dan gerçekleşiyor diye sorduğu için engelledi. Tabi şimdi size göre bu arkadaşım da son derece kötü birisi ki engeli yedi değil mi !! insanlara hakaret etmek ne kolay klavye başında değil mi

Bu arada bu son dönemde paylaştığı hileli bir sistem. Daha önce bunun gibi farklı yapıda hileli çok sistem paylaştı kendisi.

Buyrun twitter linki aşağıda

https://twitter.com/AlgoRoboTrader/s...88571710644224

----------
    oradaki kodlar parayla satılmıyor bunu biliyorsunuz/bile bile çamur atmaya devam ediyorsunuz
    Barların en yükseğinde ve düşüğünde de satılabilir alınabilir, öyle bir kod yazılması sizi neden bu kadar etkiledi?
    Hayatınız boyunca bar kapanışını bekleyen script dili (küçük büyük vs) kullandığınız için C# dili kullanan idealcileri gördünüz afalladınız.
    sizin yazdığınız bir kod var mı?
    kendi sayfanızda tek bir kod ve ekran resmi neden yok? yoksa hem yazamıyor hem de çamur atan tarafta mısınız?
    keza evet.
    ideal kullanan insanları yerip alaşağı etmek için hem twitter hem de burada yeni user açmanızın sebebi bu mu?
    sırf sataşmak için açtığınız forum hesaplarınızın 3-4 tane mesajdan ibaret olduğu ve salt @algorobotrader'a saldırıdan ibaret olduğu apaçık belli.
    hem bu forumda hem de twitter'da kendi sistemlerinizin ekran çıktılarını yayınlayın da insanlar o eşsiz bilgilerinizden faydalansınlar.

- şimdiye kadar kaç kişiye zerre kadar faydanız dokundu?
    - ömrünüzde tek bir insana bile yardım ettiniz mi?
    - hayatınız boyunca herhangi bir kişiye bedavadan birşey öğrettiniz mi?
    - Türkiye'nin en iyi Sistem/Algoritma/Robot yazılımı olan iDeal'in Yerli Yatırımcının gözünde değerini yükseliyor olması ve dikkate alınıyor olması sizi niye bu kadar çok üzdü de H ve L'den al-sat'a dikkat çektiniz ?
    - Twitter hesabı içinde yüzlerce ekran çıktısı var, neden diğer sistem resimlerine odaklanmadınız?
    hülasa, "borsa oyuncularına ideal yazılımının tanıtılmaması gerekiyor her türlü baltalamayı yapalım" adlı kampanyanızın deşifre olduğu gözlerden kaçmıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by derborsa Yazıyı Oku
    ----------
    oradaki kodlar parayla satılmıyor bunu biliyorsunuz/bile bile çamur atmaya devam ediyorsunuz
    Barların en yükseğinde ve düşüğünde de satılabilir alınabilir, öyle bir kod yazılması sizi neden bu kadar etkiledi?
    Hayatınız boyunca bar kapanışını bekleyen script dili (küçük büyük vs) kullandığınız için C# dili kullanan idealcileri gördünüz afalladınız.
    kendi sayfanızda tek bir kod ve ekran resmi neden yok? yoksa hem yazamıyor hem de çamur atan tarafta mısınız?
    keza evet.
    ideal kullanan insanları yerip alaşağı etmek için hem twitter hem de burada yeni user açmanızın sebebi bu mu?
    sırf sataşmak için açtığınız forum hesaplarınızın 3-4 tane mesajdan ibaret olduğu ve salt @algorobotrader'a saldırıdan ibaret olduğu apaçık belli.
    hem bu forumda hem de twitter'da kendi sistemlerinizin ekran çıktılarını yayınlayın da insanlar o eşsiz bilgilerinizden faydalansınlar.

- Türkiye'nin en iyi Sistem/Algoritma/Robot yazılımı olan iDeal'in Yerli Yatırımcının gözünde değerini yükseliyor olması ve dikkate alınıyor olması sizi niye bu kadar çok üzdü de H ve L'den al-sat'a dikkat çektiniz ?
    - Twitter hesabı içinde yüzlerce ekran çıktısı var, neden diğer sistem resimlerine odaklanmadınız?
    hülasa, "borsa oyuncularına ideal yazılımının tanıtılmaması gerekiyor her türlü baltalamayı yapalım" adlı kampanyanızın deşifre olduğu gözlerden kaçmıyor.
    Hoş geldin egocu, repaint ve blokcu reis ) az eleştiriye gelmelisin. Bir dost tavsiyesi.

Sevgiler,

5.  Alıntı Originally Posted by derborsa Yazıyı Oku
    ----------
    keza evet.

Hahaha savunmaya bak, gerçekleri yüzüne vurunca nasıl da zoruna gitmiş :D ya algorobotrader'ın kendisi sensin ki öyle gibi duruyor ya da kodlamadan zerre anlamayan birisin. Hadi sana güle güle repaintçi hoca..

6.  Alıntı Originally Posted by player2974 Yazıyı Oku
    Hoş geldin egocu, repaint ve blokcu reis ) az eleştiriye gelmelisin. Bir dost tavsiyesi.

Sevgiler,
    Adam DEV bir egodan oluşuyor. Hayır anlamadığım ne güzel insanlara faydalı olmaya çalışıyorsun ki bence çok güzel bir şey bu, o hileli sistemleri paylaşarak ne elde etmeye çalşıyorsun?

7. [IMG][/IMG]

Aracı kurum isimlerini kısaltımış MLB şeklinde değilde normal merrill lynch şeklinde yazılana nasıl cevirebilirim...
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

8.  Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku

Aracı kurum isimlerini kısaltımış MLB şeklinde değilde normal merrill lynch şeklinde yazılana nasıl cevirebilirim...
    Versiyon Yenile yapın. Sorun devam ederse müşteri hizmetlerini arayın. 0-212-385 35 35

Sayfa 174/596 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •