Onemli Gunler Banner
Sayfa 174/273 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224 ... SonSon
Arama sonucu : 2179 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

Alıntı Originally Posted by Moothy Yazıyı Oku
    çok değil 3-5 sene sonra 15-20 tl ler de verecektir diye düşünüyorum
    Katılıyorum ama keşke enflasyon marifetiyle olmasa .. Bugünkü rayiçlerle olsa

2. Başlık ölmüş

Herkes mi döküldü yahu.

Nerede o sabahlara kadar yazılan şişe topigi.

Şimdi eregl topici hareketli.

Kap geldi yazan eden yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    Başlık ölmüş

Herkes mi döküldü yahu.

Nerede o sabahlara kadar yazılan şişe topigi.

Şimdi eregl topici hareketli.

Kap geldi yazan eden yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    19 liradan almaya başladım ortalama 26-28 civarı ama özellikle 40 tl bölgesinde geçirdiği süre anlamsız uzun.resmen trade hissesi haline dönüştü.yatırımları bilançosu kimsenin umrunda değil 2 tl indirip kaldırıyorlar her gün.şimdi de 50 tl yi gösterip 46-48 e çekme furyası başladı ne olacak böyle bilmiyorum,asla satmayı düşünmüyorum ama çok hantal be abi.

4.  Alıntı Originally Posted by Moothy Yazıyı Oku
    19 liradan almaya başladım ortalama 26-28 civarı ama özellikle 40 tl bölgesinde geçirdiği süre anlamsız uzun.resmen trade hissesi haline dönüştü.yatırımları bilançosu kimsenin umrunda değil 2 tl indirip kaldırıyorlar her gün.şimdi de 50 tl yi gösterip 46-48 e çekme furyası başladı ne olacak böyle bilmiyorum,asla satmayı düşünmüyorum ama çok hantal be abi.
    Günaydın, sağlık ve esenlikler dilerim.
    Sağlık ve vefat nedeniyle ben de bir müddet uzak kalanlardanım forumdan.
    Eğer Borsayı 2022 yılından beri takip ediyorsanız bugünkü hareketler sizi çok şaşırtır, normaldir. Ama yıllardır Borsayı takip edenler bu hareketlerin normal olduğunu söyleyeceklerdir sanırım. 2022 yılı çok farklı bir yıldı, hisseler çoğunlukla yukarı gitti, ama SİSE nin geçmiş yıllarını bilenler aylarca aynı kademede nasıl da bıktırdığını iyi bilirler. Eğer hisse kendine yeni bir kanal yapıyorsa bu hareketler normal sayılır bence. Bakalım göreceğiz. Bu forumda çok daha bilgili arkadaşlar var, onlar da belki fikirlerini söylerler.

5.  Alıntı Originally Posted by ring Yazıyı Oku
    Günaydın, sağlık ve esenlikler dilerim.
    Sağlık ve vefat nedeniyle ben de bir müddet uzak kalanlardanım forumdan.
    Eğer Borsayı 2022 yılından beri takip ediyorsanız bugünkü hareketler sizi çok şaşırtır, normaldir. Ama yıllardır Borsayı takip edenler bu hareketlerin normal olduğunu söyleyeceklerdir sanırım. 2022 yılı çok farklı bir yıldı, hisseler çoğunlukla yukarı gitti, ama SİSE nin geçmiş yıllarını bilenler aylarca aynı kademede nasıl da bıktırdığını iyi bilirler. Eğer hisse kendine yeni bir kanal yapıyorsa bu hareketler normal sayılır bence. Bakalım göreceğiz. Bu forumda çok daha bilgili arkadaşlar var, onlar da belki fikirlerini söylerler.
    geçmiş olsun,başınız saolsun

güzel tahmin evet mayıs 2022 den beri borsadayım,şişe benim gözbebeğim beklentimde büyük,şirketin vizyonu,gücü,yatırımları öyle güzel ki benim kalbim kırılıyor bu fiyatlarda gezdiği için

6. Ring hocam başınız sağolsun..

şişe geçmiş senelerde 1şişe= 1$ algısını bir türlü aşamamıştı.bugün 2,5$ civarı...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,894
     Alıntı Originally Posted by fantom54 Yazıyı Oku
    şişe geçmiş senelerde 1şişe= 1$ algısını bir türlü aşamamıştı.bugün 2,5$ civarı...
    Benzinli idi, hibrit oldu. Kaç şirketi içinde barındırıyor artık. Eski hiç bir veriyi bu günkü haline göre baz almak doğru olmaz.

Sayfa 174/273 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •