Onemli Gunler Banner
Sayfa 174/235 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by adsuz Yazıyı Oku
    Şu paylaşımın kime, ne yararı var? Tam tersi sinir bozucu; bize ne sizin yaptığınız kardan zarardan.Bir de bir değil iki değil, sürekli yaptığınız bir şey. Lütfen varsa şirketle ilgili bilgi paylaşalım.
    Kendini tatmin ediyor arkadaş. Çok başarılısın diyip alkışlamamızı bekliyor herhal.. Her sayfada sürekli doğru zamanda doğru hissede çıkıp girdiğine yönelik sürekli yorumları var.. Bir kere zarar ettiğini görmedim )) Allah akıl fikir versin ne diyim

2.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    42000 TL yıl 300000 yaptım şimdi ev alıyorum biraz da kredi çekerim şimdi halk bankasından çıktım güzel kardeşim

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mavideniz Ağam Akın yolu birdir .Yeni bilancolari da izledim .Fiyasko bilançolar .
    Bilancolar hisselerin hemen hepsinde piyasa değerlerine göre çok çok düşük kaldı.
    Bugün Adana da 3 adet sıfır arakat daire için 2 ayrı emlakcidan 3 ayrı Adanalı hemsehrim ile anlaştık .Sözleşmeleri imzaladık ve tapu işlemlerini başlattık.

Adana emlak piyasasında son ayda bir kıpırdama var özelikle yeni gelişen yerlerde.Eski stok daireler bitmek üzere imiş .Buralarda yeni yapılacak dairelerin fiyatlarının çok yüksek olacağı söyleniyor.

Bu yüzden borsadan yaptığım cukkalardan emlak sektörü ne aktarma yapıyorum.

Borsaya kalan para ile devam edecegim Mavideniz Ağam

3.  Alıntı Originally Posted by Anil0070 Yazıyı Oku
    Kendini tatmin ediyor arkadaş. Çok başarılısın diyip alkışlamamızı bekliyor herhal.. Her sayfada sürekli doğru zamanda doğru hissede çıkıp girdiğine yönelik sürekli yorumları var.. Bir kere zarar ettiğini görmedim )) Allah akıl fikir versin ne diyim
    Hoşgörü n Gafur u .Gafur a sahip çıkalım.Mumdan çıkmış yangın.Dedeciiiiim.
    https://youtu.be/ToJQCO-Kkhw

4.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Mavideniz Ağam Akın yolu birdir .Yeni bilancolari da izledim .Fiyasko bilançolar .
    Bilancolar hisselerin hemen hepsinde piyasa değerlerine göre çok çok düşük kaldı.
    Bugün Adana da 3 adet sıfır arakat daire için 2 ayrı emlakcidan 3 ayrı Adanalı hemsehrim ile anlaştık .Sözleşmeleri imzaladık ve tapu işlemlerini başlattık.

Adana emlak piyasasında son ayda bir kıpırdama var özelikle yeni gelişen yerlerde.Eski stok daireler bitmek üzere imiş .Buralarda yeni yapılacak dairelerin fiyatlarının çok yüksek olacağı söyleniyor.

Emkakcinin birinin dediğine göre sahibinden.com da 50 ilanı için aylık 1800 TL ödeme yapıyormuş .Ve bu ilan sadece 1 ayık geçerli imiş .İlanın on siralarda görünmesi için ekstra ödeme gerekiyormuş .

Kabataslak bir hesapla 1 milyon ilan olsa aylık 40 milyon TL yıllık 500 milyon TL ara yapar .Al sana Türkiye nin ilk UNİCORN u .Ama onlarca satış teklifine rağmen sahipleri satmiyorlRmis .

Önemli NOT:Sahibinden.com un hubvc ile uzaktan yakından bir alakası yoktur .

Benimkisi bir tahmin .Asla yatırım tavsiyesi değildir.

5. Hatip ağa Adana da konutlarda düşüş olmuş mu daha düşer mi sence şu anda dip mi

6.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku

Helal olsun Hatip AĞAM. Demir YAMAN AĞAM ile hisselerden cukkalari goturdunuz. Vurdunuz milletin topuguna ve şimdi paraları emlak sektörüne mi aktariyorsunuz?

Bari borsada tutsaydiniz.Mali goturdunuz be borsada Yazık borsadan servet kaciriyorsunuz .

7. Twitter aleminde 50 civarında üstad vardi izlediğim .8 aydır borsa yükselince 5 bin den 155 bin arasında takipçileri olan bu ustadlar en üstünde tutuluyorlardi .Borsada artık yok aşağı döndü ve takipciler küfür etmeye başladı bu ustadlara.
    Bu ustadlar su an takipcilerine mal çakmaya devam ediyorlar .Eski zirveleri kirdirmayip hisseleri %20-30 indirip kaldiriyorlar .Ama zirveleri kirdirtmiyorlar .

Ustadlar takipcilere hisseleri CAK CAAAKKK CAAAAKKKKK.Cak o zaman CAN CAAAKKK CAAAAAAAAKKKK

8.  Alıntı Originally Posted by borsa1988 Yazıyı Oku
    Hatip ağa Adana da konutlarda düşüş olmuş mu daha düşer mi sence şu anda dip mi
    Ağam tüm Türkiye de konutlarda yükseliş başladı.Artik stoklar bitmek üzere.Arsa sahipleri yükselen daire fiyatlarını gördüğü için arsa fiyatlarını yükseltti.Elinde satacağı daire kalmayan müteahhit ler yeni inşaatları yapmaya başlamışlar .Bu yeni konutlar 6 ay 1 yılda piyasaya arz olduğunda yeni maliyetle piyasaya sunulacak .Bu da -%30-35 yüksek fiyatlarda olur - diyor emlakçılar . 25 e yakın emlakciyla görüştüm bir haftada .

Sayfa 174/235 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •