Sayfa 175/428 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275 ... SonSon
Arama sonucu : 3417 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: VAKFN - Vakıf Finansal Kiralama

1. kasım 2016 yılında 1 kere dolandırıldım bir daha niye mart 2017 de girdim.. kendi kendime dedimki bu kağıt 3 ay önce milleti dolandırdı şuan tekrar çıktı bir daha aynı hareketi yapmaz milleti dolandırmaz dedim. 5 civarından almadım baktım düşüyor 4.500 den aldım. 3 ay arayla aynı hareketi yapamaz dip görmez bu ülkede adalet var spk var güvencesiyle girdim. meğersem bunlar gündüz vakti adam s.... larmış. chaylak böyle sakin sakin yazdığıma bakma öyle sinirliyim ki bu adileri bulsam karşıma çıksalar etlerini çiğ çiğ yerim.

bir kağıt hop %300 yukarı gidiyor alıp kar eden 100 de 2 dir.
    sonra hoop %300 aşağı gidiyor alıp zarar eden 100 de 40 dır.

ve 5 ay arayla 2 kere aynı operasyonu yapıyorlar. bunlara göz yumanında bunları yapanında allah belasını versin.
    bide devlet hissesi dandik kağıtta değil. adanadaki D grubu ahmt TİC LTD ahmet kuruyemişin kağıdı değilki bu.
    tamam borsadır bu riskli bir yatırım aracıdır devlet hissesinin 5 günde %20 düş. 5 günde %150 nasıl düşüyorsun ??? ve bunu 5 ay arayla 2 kere yapıyorsun. gündüz vakti adam s...yolar

2. Biz 5 maliyet 4 e razi etti adiler diyoruz ordan dalga gecer gibi persembe diyip de simdi artistlik yapiyor. Neyse herkesin yazilari var. Pazarlamacilik eski zanaat...

3. Aynen ilk defa ruyadan aglayarak kalktim bu hisse sayesinde...

4. Ve endeksin 100 bin oldugu devirde bi kamyon zararlayiz desek gulerler...nasip.iyi gunler

5. Benim yorumlarımın silinmesi ve hasta birininkilerin kalması buranın kalitesini gösteriyor.

6. Arkadaşlar vakfende metronun ne kadar hissesi var bilen varmı

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Geçmiş.kap.haberlerine baktım brüt takasa girdiği gün 3.09.muş fiyatı ve metronun.en son sattıklarından. Kalan yüzde 1.52 yazıyor yarında brüt takas sona eriyor.acaba bu bilgilere.göre hissenin gelecek durumu nasıl olur

8.  Alıntı Originally Posted by sonumut23 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar vakfende metronun ne kadar hissesi var bilen varmı

sayfalarca okuduğunda hissede kar eden yok 1 yada 2 kişi vardı kar edip yazan. 1-2 kişide büyük big bang patlamasından sonra maliyet düşürmek için kredi çekip ortalamayı düşürmeye çalışıyordu.. vampir metro gelince big bang den sonra 20 gün önce 450 bin lot satmıştı son 10 gündür ara ara 20 30 bin lot tadımlık alıyor. niyeti big bang 2 mi bilinmez... vampirin elinde ne kadar var bilmiyorum bende çok yazdım sordum cevap veren olmadı..

Sayfa 175/428 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •