Sayfa 175/645 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275 ... SonSon
Arama sonucu : 5158 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

1. Borsamızdaki tüm rezilliklerin belirsizlik ortamından değil insan kalitesizliğinden ve ahlaki hedonizmden kaynaklandığı at hırsızı şebekeler çalışma biçimlerini , her işlemden yatırımcımızın soyulmaya çalışıldığını Müstakbel İngiltere kralı Charlesdan tutun tüm batılı liderlere ve Londra global PİYASA oyuncularına BİLGİ OLARAK ilettim , vb. …. rapor yazdım yolladım fena bir finansal hukuksuz ortama sahibiz , hukuk dışı bir ülke olduk , çok sorunluyuz .

Hisse neti sohbet ortamından dolayı çok severim ama sohbet güzel de yapısal sorunları has safhada olan yalanın gelenek olduğu ve çürümüş bir ülkede madalyonun afyon tarafı boş beleş sohbetlerdir.

ÜLKEMİZDE suçlu ve onlara göz yumanlar çoktur ARACI KURUMLarı da kullanarak haberli usullerle BORSAYA DADANMIŞ SERMAYE ÇETELERİNE ve onların uzantılarına sosyal medyada propaganda yaptıranlar vardır, devlet suçlu ama aracı kurumların hukuksuz işlerimleri varsa bile ve etken sermayenin palanın tümü masum propagandası bunlar !
    Gülerim bu konuya

Türk halkı bugün de piyasa oyuncuları ve bazı insider ve danışıklı işlemlerle suç işleyen kurumlarca soyuldu onları övmeden ilan eden isimlerini yazan hisse net hesap sayısı ben dahil yok denecek kadar azaldı hiç şaşırmıyorum buna

Burada isim vermem x y z den ibaret değil liste …

Allah’a şükür 2 dil biliyorum ve dünya sosyetesini ve elitlerini yakından tanıyorum , bu sayede belki bilineni en sert ve detaylı şekilde DÜNYAYA ifşa ediyorum TÜRKİYEDEKİ BORSA olmuş bir HALKIN paraları fonu soygunuhane ….

Dolayısıyla baştan söyleyim bu ortama , bu ülkeye yabancı filan da gelemez değişim yaşanmadan

şu an seçim sonrası hayali bir yükseliş ve azgın sıcak fonlar hariç kimse lot filan da almayacak organize fonlar muhtemelen 6500-8000 puan üstünden 3-6 ay sonra alıma başlar arkadaşlar ve Hukuk ister hesap verilebilirlik ve adil kanunlar ister finansal piyasalara tam tarafsız ve göreceli bağımsız spk ister arkadaşlar …

15 mayısta sıcak azgın fonlar alım yapınca kendinizi kandırmayın yabancı gelmeyecek çakması gelecek arkadaşlar ….

15 mayısta tüm aracı kurum işlemlerine de soruşturma açılmalıdır raporları Londra’ya yolladım İngilizce alık seçik yazdık Rezil kepaze ettiler ülke dingonun ahırına döndü arkadaşlar

2. Sayın Deniz Ali o kişileri yazsan ne olacak?

Bugün 2 tane şirkette mesela geri alım var isimleri yazmak istemiyorum. Birinde fiyat fona devredilen fiyatın % 30 aşağısında bu çok yakın zaman bir tanesinde fona devredilen fiyatın % 50 aşağısından. Bak işte sana örnek ne saf foncular var piyasada. Acaba öyle mi yoksa başka bir şey mi var.

İşin kötüsü bak bu işlemlerde herşey legal. Konuşsan ne olacak. Kendini boşa yorma.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,992
    Algilarinizla oynatmayin )
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

4. Aynen satmayan kar etti ama pazartesiye 3 işlem günü var bakalım 15 tl olacak mıyız

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,384

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,384

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,992
     Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    Aynen satmayan kar etti ama pazartesiye 3 işlem günü var bakalım 15 tl olacak mıyız
    Nasreddin hocanın göl mayalamasi gibi ya ilk turdar C.baskani secilirse...
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Tokmaklaya tokmaklaya gidiyor iste. Para babalarindan iyi secim sonucunu bilen mi olacak. Ulkemiz icin hayirli olsun, bu musibet bir daha musallat olmasin.
    Ama herifler kimseye kolay para kazandirmiyor. Kagit zaten 14'tu 1 ay once. Uzun vadeli bakmak lazim.

Sayfa 175/645 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •