Sayfa 176/248 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226 ... SonSon
Arama sonucu : 1981 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: ODAS - Odaş Elektrik

Odaş Yatırımcılar servisi telefonda diyor ki; Bilanço göndereceğimiz tarihi KAP a bildirmekle mükellef değiliz, 13 Marta kadar daha vaktimiz var, o zaman öğrenirsiniz diyor...Demek ki, borsadaki diğer kurumsal şirketler bu işi bilmiyorlar, boşu boşuna KAP a bildirimde bulunmuşlar...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
    bunlar böyle....
    sonuna doğru açıklıyorlar....kafasına göre....

4.  Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    1.2 milyarı tıpış tıpış ödicek hatta başlamıştır bile öz kaynaktan düşer bu miktarı olur biter fosile dayalı üretim yaptıgından fonlar ve ytırımcılar için out bir durum güneş enerjisine ytırım yapmaz bunlar enerji işinden uzak duracaz demişti ceo Burak Altay altın işi ne olcak bu herşeyden önemli kılçıksız 15 milyra yakın altın yatakları ve gümüşte 3 te biri kadar mahkeme yi delmeye çalışıyorlar altın işi için seçimden sonra buna el atması lazım seçimden önce halk ı hiçe sayamaz devlet oradaki halk istemiyor altın çıkarılmasını ytd
    ya arkadaş bakıyorum da şirketle alakalı hiçbir bilgi birikimin yok.kafana göre yorum yapıyor sonuç çıkarmaya çalışıyorsun ama makinaya yüklediğin veriler yanlış olunca da sonuçlar hakeza olumsuz çıkıyor.Cantenin geçenlerde yapılan genel kuruluna gelmiş olsaydın bunların hiçbiri soru olarak kafanda kalmazdı.
    1-)EPDK sorununu çözmesi gerkiyor diyorsun. adamlar zaten bu konuda haklıyız diyorlar ve bu haksız cezanın iptal edilmesi için mahkemeye başvurmuşlar. ama bizde mahkemeler öyle ha diye karar almazlar.benim şahsi fikrim en az 2-3 yıl bu mahkeme olayının sonuçlanması sürer. bu süreçte bu parayı öderler sorun yok. en fazla bir çeyrek karı gider. öyle özsermayede azalma mazalma diye bir şey sözkunusu olamaz.çünkü yılın ilk çeyreğinde zaten bu miktardan fazla kar eder.
    2-)altın madeninde zaten tüm sorunlar halledilmiş,çed süreci aşılmış.karar bakanın önünde imzayı bekliyormuş. oradaki miktar 30 ton ve en az 30 milyarmış.gümüşü saymıyorum.Bu haberin düşmesiyle hisse 30 lara yolcudur.YTD.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
    biraz hareket geldi....
    bilanço bu akşam mı yoksa....

7.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    ya arkadaş bakıyorum da şirketle alakalı hiçbir bilgi birikimin yok.kafana göre yorum yapıyor sonuç çıkarmaya çalışıyorsun ama makinaya yüklediğin veriler yanlış olunca da sonuçlar hakeza olumsuz çıkıyor.Cantenin geçenlerde yapılan genel kuruluna gelmiş olsaydın bunların hiçbiri soru olarak kafanda kalmazdı.
    1-)EPDK sorununu çözmesi gerkiyor diyorsun. adamlar zaten bu konuda haklıyız diyorlar ve bu haksız cezanın iptal edilmesi için mahkemeye başvurmuşlar. ama bizde mahkemeler öyle ha diye karar almazlar.benim şahsi fikrim en az 2-3 yıl bu mahkeme olayının sonuçlanması sürer. bu süreçte bu parayı öderler sorun yok. en fazla bir çeyrek karı gider. öyle özsermayede azalma mazalma diye bir şey sözkunusu olamaz.çünkü yılın ilk çeyreğinde zaten bu miktardan fazla kar eder.
    2-)altın madeninde zaten tüm sorunlar halledilmiş,çed süreci aşılmış.karar bakanın önünde imzayı bekliyormuş. oradaki miktar 30 ton ve en az 30 milyarmış.gümüşü saymıyorum.Bu haberin düşmesiyle hisse 30 lara yolcudur.YTD.
    Altın rezervi kulağa hoş geliyor. Gübretaşın altın rezerviyle nerden nereye geldiğini biliyoruz.30 milyar bana büyük hayaller kurmak için az geldi.Bunun büyük bir kısmı çıkarma maliyetine gider zaten.Geriye ne kalır ki?
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    biraz hareket geldi....
    bilanço bu akşam mı yoksa....
    8 üstüne geldi nihayet....
    kalıcı olsun....

Sayfa 176/248 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226 ... SonSon