Sayfa 176/1013 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276676 ... SonSon
Arama sonucu : 8100 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by kakkala Yazıyı Oku
    Fed fed fed diyoruz ama neden birtek bizde yükseliyor dolar neden diğer gelişen ülkelerde yokuş aşağı iniyor..

Algı yönetimiyle bir yerleremi yönlendiriliyoruz acaba..
    Diger EM lerde ic savas ve fiziki cephesel tank savaslari yok .
    Guney afrika nin tanklari mozambikte havaya ucmuyor.

Hindistanin baskentinde her hafta bombalar ile 40 50 kisi ölmüyor.

Brezilya da Rus buyukelcisi brezilya polisi tarafindan sirtindan vurulmuyor.

Bunlarda kucuk etmen.
    Biraz.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    şu halimiz 2001 Arjantin'in haline benziyor, yağmada o kadar ileri gitmişlerdi ki, belediyelerin su idarelerini bile satmışlardı,devlete ait hiç bir kuruluş kalmamıştı,üstelik bu satılan şirketlerin özelleştirme paraları ödenmemiş,rüşvet olarak cukkalanmıştı.

Mısır'ın TUİK'i yok mu ?
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Mısır'ın TUİK'i yok mu ?
    MUİK'i var.

Yani biz öyle diyoruz.

Kendiler ise CAPMAS diyorlar. Central Agency for Public Mobilization and Statistics (CAPMAS)

Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Ha ha...

Atlanta FED 1. çeyrek büyüme tahmini şu an 1.2

Lokomatif buysa...

Enflasyon var ama büyüme sıkıntılı..

Gazın devamı gelmeli..Trump gazı..

Bu sefer gerçeği..yüksek basınçlı ekonomi..

Diğerleri için sonuç değişmez...

Durgunluk ve enflasyon..

Çok oldu..kendinizi koruyunuz..
    2 gün önce:

Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü'ne (OECD) göre dünya "düşük büyüme tuzağına" takıldı.

Örgüte göre iş çevrelerin yatırım yapmaktan çekinmesi ve tüketicilerin temkinli davranışları nedeniyle dünya 2016'da sadece yüzde 3 büyüyecek. Bununla birlikte Amerika Birleşik Devletleri'nde (ABD) büyüme tahmini 1.8 olarak açıklanırken, Euro Bölgesi'nin 1.6, İngiltere'nin ise 1.7 büyümesinin beklendiği kaydedildi.
    Esasen FED büyümenin coştuğundan değil..enflasyondan dolayı, yani enflasyonun gerisinde kalmamak için faiz artırmak zorunda kalıyor sanırım..Taylor kuralına göre FED'in faizleri %4'ü şu ana kadar bulmalıydı..

Gemi kurtulacaksa..tabiki Trump'ın gemisi..

Gaz devam etmek zorunda..

Trump son twit'inde özel sektör istihdamı beklenen 190K yerine, 298K çıkınca:

Great news. We are only just beginning..
    Bu daha başlangıçmış..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hollanda'ya gerçekleştirmeyi planladığı ziyaretle ilgili konuştu. Çavuşoğlu, Hollanda'daki etkinlik için mevkidaşıyla görüşeceklerini belirterek, "Bugün haber bekliyorum Bert Koenders'tan. Kendisi bugün arayacak, ona göre de bugün kararımızı vereceğiz. Rica ederse 'Seçim sonrası gel' diye, adam gibi rica ederse yalnız, öyle şey yok baskıyı maskıyı kabul etmeyiz biz, seçim sonrası cuma ya da cumartesi günü gidebiliriz. Yok her şartta bizim için zor derse, bu cumartesi ben giderim. Gideceğim" dedi.

Diplomasiyi, mahalle kabadayılığı üslup ve raconu seviyesine indirdiler nihayet apronda deve kesen zihniyet...

6.  Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    bak işte arkadaşım çarpılırsın bana alıntı yaparak cevap verme bekçi kaç defa uyardı değil mi o da haklı farklı görüşleri okursanız mazaallah aklın karışır falan
    O bekçi dediğin insan bu forumdaki üslubuyla adam gibi adamdır. Yıllardır bir saygısızlığını, samimiyetsizliğini görmedim.
    Paylaşacağın fikir veya eline tutuşturulan metin her neyse paylaş ve fazla tatava yapmadan uza.
    Bunun dışında düşük profil mahalle teyzeleri gibi insanlara sataşma.

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Haydaaa kimse rakam vermez (veremez) olmuş

peki rumenigge kim dövmeye çalışıyor hükümeti ?
    ben yılbaşında yıl içerisinde 6 ya değer demiştim
    sonra mb ve tuik açıklamalarına baktım ve tahminimi 6.69 a revize ettim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. IMF nin taktiği nedir?

Tabut imalatçıları gibi kenarda elini ovuştura, ovuştura bugün kaç ölü gelecek diye bekler.

NAZİKCE UYARMIŞ : TÜRKİYE KÖTÜ YOLDASIN.

ŞU UYARIYI YAPMAKTA ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOK GEÇ KALDIN SAHTEKAR.

IMF’den emlak balonu uyarısı

http://www.sozcu.com.tr/2017/ekonomi...arisi-1722597/

Sayfa 176/1013 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •