Sayfa 176/371 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276 ... SonSon
Arama sonucu : 2961 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. Spk Twitter'dakilere ceza keser. Koca firma sahipleri manipülasyon yapar tık yok. Ky da kimsenin umrunda değil. Bir bilgilendirme yazısı bu kadar mı zor?

2. Bu şirketin bir an önce kendi sahibini bulması lazım.Süreç uzadıkça işler sarpasarıyor

3. Yatırım ilişikleri son firari davalıların davasının Haziran 2022 ye ötelendiğini bildirmiş
    Sanırım bu bilgi yeni dank etti kafalara sanırım.Ama olay şu bu dava sonucu beklemeden de Genel Kurul yapmanın önü bir anda açılabilir...Firarilerin şirketteki oranları ne kadar bilmiyorum araştırıyorum ama belki genel kurul yapmaya engel değildir ..bilemiyorum ama bir belirsizlik de ortadan kalktı şimdilik
    YTD

4. Düşündüğüm gibi olmuş. Zaten tahtadaki hareketler hiç yakın zamanda 20-30 lira temettü dağıtılacağına işaret eden hareketler değildi.

Haziran 2022 olarak da düşünmeyin siz. O gün geldiğinde, iki satır yazıyla 2023-2024'e de atılabilir. Hatta kişisel olarak düşüncem, çok uzun yıllar boyu bu davanın çözülmeyeceği. 2030'lara kadar bile uzayabilir, ama bu sadece şahsi düşüncem. Bir de seçim olayları, siyasi belirsizlikler, şunlar bunlar işin içine girerse; bana göre, dava konusunda daha başlangıçta bile değiliz. Yani siz 2022 Haziran diyenlere de bence bakmayın.

Burada fark yaratacak gelişme şu olabilir; eğer kar dağıtım kararı alabilecek imkanları olursa olumlu yönde bir şeyler olabilir.
    ...

5. Bir kararname ile uluslararası sözleşmeden çıkılıyorsa temettüyü de vermek için bir karar çıkabilir ama çıkmazsa kağıda inanç kalmaz

6. Ahhhhh sizlete yazdım yazdım anlatamadım, Tacirler de sıkıştı,zararına burdan badıp Vadelide tersini yapıyor. 3 kuruşluk arbitraj için degermi ?? Esas bunları takip edeceksin, yasaklatacaksın. Ytd

7. Maşallah. Devre de kesti

8. Eğer düşüş devam edecek ise
    50 günlük HO. 121 200 günlük 106
    50 Haftalık 103 200 Haftalık 66
    Buraları izlemek lazım şirketin temettü beklentisi garip bir karar vs olmaz ise en erken 2022 Temmuz.Rezerv bulunması belki zıplatır ama onların da üretime geçmesi 2023 falan olur benim açımdan haftaya ufak ufak kaçma zamanıdır zararı kabullenmek de bir erdem.
    Şirketten yana pek umudum kalmadı açıkçası…
    Ytd

Sayfa 176/371 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •