Onemli Gunler Banner
Sayfa 176/1043 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276676 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by Seher Tümer Yazıyı Oku
    Merhaba
    Hayırlı ramazanlar
    Yünsa hakkında görüşünüz nedir?
    17 li rakamlar hedef konumunda daha önce geçmiş sayfalarda analiz etmiştim sanırım

Sayın Çelik Çomak deva ile ilgili yorum alabilirmiyiz acaba.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by tafa Yazıyı Oku
    Sayın Çelik Çomak deva ile ilgili yorum alabilirmiyiz acaba.

15.90 lara kadar gab boşluğu var genelde gecen sefer gab doldurup yukarı yapmıştı burayıda doldurup yukarı atar diye düşünüyorum

Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    15.90 lara kadar gab boşluğu var genelde gecen sefer gab doldurup yukarı yapmıştı burayıda doldurup yukarı atar diye düşünüyorum
    Teşekkür ederim.

5. Sn. Celik comak, GEREL covid 19 icin guneykoreli buyuk bir firmanin distrbtrlgnu ustlenmiş ultraviyole teknolijisinde, ayrica e şarj icin devam eden yatirimi. Gecen ay bakanliktan guzel bir yatirim tesvigi almisti, butun bunlari birlestirince sizce ilerisi icin guzel bir yerlere gelirmi şirket?

6. sn Çelik çomak hisse yorumlarınızı neredeyse en başından beri okudum hele rtabl öngörünüz muhteşem keşke daha fazla saklayabilseymişşiniz mükemmel olurdu..soğukkanlı ve ciddi anlamda değerli öngörüleriniz foruma ve buradaki insanlara çok değer kattığına eminim.

Dışarıdan takip eden birisi olarak sizi tebrik etmek istedim .

7.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    17 li rakamlar hedef konumunda daha önce geçmiş sayfalarda analiz etmiştim sanırım
    Çok teşekkür ederim sanırım gözümden kaçmış
    Hayırlı akşamlar

8.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Sn. Celik comak, GEREL covid 19 icin guneykoreli buyuk bir firmanin distrbtrlgnu ustlenmiş ultraviyole teknolijisinde, ayrica e şarj icin devam eden yatirimi. Gecen ay bakanliktan guzel bir yatirim tesvigi almisti, butun bunlari birlestirince sizce ilerisi icin guzel bir yerlere gelirmi şirket?
    4.90 civarlarına kadar cıkış görünüyor orta ve uv vade düşünüldüğü zaman güzel rakamlara gider orta vade 10 ve üstü uzun vade 28. ve 30 civarları ön görüyorum YTD bol kazançlar

Sayfa 176/1043 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •