Sayfa 177/1011 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277677 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: Viop XLVI

1.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    ben de short yaptım, tcell ve 2 banka

iyi oynayan kazansın
    kısmet abi ... spottan aldım ben selocanı ... bankaları bilemem yukseleni kırdı aşağı xbank iki gün önce .. dönüp testediyor görüntüsü var .. direnç çalışırsa düşebilir... kısmet
    yatırım tavsiyesi değildir .. epik wave 5 of 3 rally is loading.. 08.08.2024

2.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    o cenabetten bi bok olmaz...

onunla aynı fiyatta olan senetlerin hepsi 40 liranın üstüne attı...
    bence olması lazım artık ...

bu arada .. vitrinde değişiklik var .. spot ışıkların altında krdm geldi ..
    yatırım tavsiyesi değildir .. epik wave 5 of 3 rally is loading.. 08.08.2024

3. bende belcika gibi calısma gün sayısını haftada dörde düşürüyorum...

çok ekstrem bişey olmadıkca cuma işlem açmıcam...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. viop son görünüm böyle. bence
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

5.  Alıntı Originally Posted by SEL Yazıyı Oku
    kısmet abi ... spottan aldım ben selocanı ... bankaları bilemem yukseleni kırdı aşağı xbank iki gün önce .. dönüp testediyor görüntüsü var .. direnç çalışırsa düşebilir... kısmet
    ben de spotta shortladım..

vadeli tahtaları endeks dahil çok sığ, işleme girmek/çıkmak çok zor, herşeyi spotta yapıyorum artık

6.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Devam...

28 dk ve 1.2+ dayız.

TUPRS ı fena fışkırtabilir.
    Ver gazııııı... İstikrarlısın... Habire gaz...

7. gazcılara dokunmayın gundwane abimiz haklı olabilir, bu endeks 5400-6000 arasına o kadar hızlı gider ki don lastikleri bile tutmaz elde kalır .
    short yapmayın kredili açılmayın ... en cimri siz gibi trade edin , bu piyasa traderlara , kesinlikle acımadan dümdüz eder... her gün aşırı volatilite yaşıyoruz %3-5 düş -çık , çık-düş bu nedir ki ne ? fışkırtma ve şelale boks maçına dönmüş ortam acaba, hangi saat gelecez gidecez diye bekler olduk 2 yönlü makaslar yaşıyoruz...

8.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Shortculara yağmurlu günde su bile yok...Tüm sistemleri al yaptı.

Gogogo
    Allah iyiliğini versin, Ronaldo gibi güldürme kendine... Abkaaaa, emekli olma vaktin gelmiş...

Sayfa 177/1011 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •