Sayfa 177/951 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277677 ... SonSon
Arama sonucu : 7603 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    Teşekkürler ama geç kaldık. Bitti. Çok aradım linki ama bulamadım.
    Son iki slayta yetişebildim. Net borç/favök 2 seviyesinde kalacakmış. Yatırım harcamaları yine milyar dolar seviyesinde olacakmış.

Soru cevap kısmında kimse soru sormadı. Çok ilginç. Sigortayı, mittali, madeni, antidampingi...vs nasıl sormazlar anlamadım.
    Yetkim olsa sorardım ama izin yoktu. Özel kişilere izin verilmiş anlaşılan. Yoksa millet fena saydırırdı.....

2. devre kesecek kapanmadan....

3. Endex bozsaydi devre kesecekti heralde..

4. Endeks in bütün yükselişlerinden bağımsız İlk etapda 44 ardından 36 tl beklentim var.Bu sene de temettü yü pas geçecektir diye düşünüyorum.Geçen sene olduğu gibi 6 ay falan sürecek bir derin U çizmesi muhtemel.Endeks de de gevşeme olursa U nun dibi 1 dolarlara değebilir bu sefer ki bana göre eregl nin ederi 0.90-1.10 dolar arası falandır max.

5. Beni engellemis,oyle lidfa pazarlarken iyiydi patron malini servis etti millete ama burasi boyle yapanin yanina kar kalir ettigi hesap sorani olmaz

6.  Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Endex bozsaydi devre kesecekti heralde..
    Ak dan devam filmi cekti mittal, imi gundur ak dan alim-satim karisik ne kadar mittal den dustu bilmek zor,yarin takasta anlasilir olur

7. Burada çok yazdım, Oyak'ın mevcut yönetimi komple değişene kadar hiç bir Oyak şirketinden bi b.. olmaz. Siyasetin tepeden tırnağa nüfus ettiği, ahbap çavuş ilişkileri ile yürüyen işler ve iş bilmezlerin doldurulduğu kadrolar ile ancak bu kadar. Maden haberinden sonra Ermaden genel müdürü olan kişinin TV de verdiği röportajı izleyenler ne demek istediğimi tam olarak anlamıştır. Halen anlamayan varsa o röportajı bulup izlesin anlarlar. O vatandaş Ermaden e genel müdür olmazdan önce DSİ bölge müdürlüklerinin birinde çalışan bir kişi iken Ermaden gibi bir şirketin en tepesinde ki koltuğa madenciliğin m sini bilmeden nasıl oturuyor sorusunun cevabını da artık herkes kendisine sorar cevabı da kendisi verir. Ülkenin önemli varlıklarının bulunduğu güzide bir kurum maalesef yıldan yıla ehil olmayan zihniyetin elinde eriyip gidiyor. Mittal de bunlardan bir b.. olmayacağını iyice idrak etmiş olacak ki bu fiyatlarda bile arkasına bakmadan gidiyor. Neyse yeterince canınızı sıkan konu var zaten.
    Az insan çok huzur

Sayfa 177/951 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •