Sayfa 178/343 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278 ... SonSon
Arama sonucu : 2744 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1. 8 li rakamlar görüldü tahminim 85 civarlarında toparlanma gelebilir 92 lere doğru .çok hızlı indik bilançolar falan bile beklenmedi.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. dgate özelinde konuşursak iş yatırımı ve oyak ın pastada payı büyük. bunların alımı önemli
    Tekkeyi Bekleyen Çorbayı İçer

3.  Alıntı Originally Posted by ÇORBACI Yazıyı Oku
    dgate özelinde konuşursak iş yatırımı ve oyak ın pastada payı büyük. bunların alımı önemli
    peki alıyorlar mı dostum ?? senin takaslardan gördüğün nedir ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    peki alıyorlar mı dostum ?? senin takaslardan gördüğün nedir ??
    iş 57 bin lot oyak 4 700 lot aldı bugün, dün iş 73 bin lot oyak 8 bin lot sattı.

5.  Alıntı Originally Posted by ÇORBACI Yazıyı Oku
    iş 57 bin lot oyak 4 700 lot aldı bugün, dün iş 73 bin lot oyak 8 bin lot sattı.
    herhalde dün çıkarken satmışlar şimdi yerine koyuyorlar ???
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. temmuzun 2 sinden beri iş 148 bin lot oyak 11 bin lot almış. deutsche 166 bin lot citi menkul 83 bin lot satmış

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    herhalde dün çıkarken satmışlar şimdi yerine koyuyorlar ???
    öyle gözüküyor. bakalım tam anlamıyla tahtada söz sahibi yok gibi bana göre. çünkü takaslarda yüzde 18 oyak yüzde 11 iş, yüzde 8 deuce, yüzde 8 citi var. yani takaslar dağınık gibi biraz. malı birisi toplamak isterse o zaman güzel olur.
    tarihi zirveye giderken citi ve deuche bank yani yabancıların takaslardaki oranı yüzde 40 mış. o zamandan beri yukarıdaki oranlara düşmüşler. iş yat o zaman yüzde 3 müş. oyak ta yüzde 18 miş. yani malıın yüzde 24 lük kısmını yabancılar iş yatırım ve diğer yerlilere devretmiş.

8. hadi aşkımız datagate...göster kendini yahu...

Sayfa 178/343 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •