Sayfa 178/238 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228 ... SonSon
Arama sonucu : 1899 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: GBPUSD (Cable)

1. Selim bey Viop sayfasına da bakın orda Altın pozisyonu alanlar oluyor.. Link atıyorum..

https://www.hisse.net/topluluk/showt...46#post6421546

2.  Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    TV açık, Çağla Şikelin programı var. Yine "kansere karşı bir numaralı karışım"lardan bir tanesinin tarifini veriyorlar

Yıllar önce yurt dışından bir tane arkadaşım gelmişti Türkiye'ye. Televizyonda bu tarz sağlık programları vardı o sıralar, sunucular doktor kıyafeti falan giyiyordu. O yabancı arkadaşım bunları görünce çok şaşırmıştı. Türkiye ne güzel falan demişti .
    İnsan kendi kendini kanser edebiliyor

Çaresi mutluluk bence

3. Sn boymatlıya da burdan selamlar sevgiler

4. Uyandığımdan beri birşey yemedim..

Kendime güzel bir krep yapayim diyorum.. Hakettim

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Bloomberg HT yi her gün özellikle sabahları izlesek iyi olacak.. Sloganı da zaten İzleyen Kazanır
    Şahsi düşüncemi söyleyeyim. Ben o tarz yayınları falan izleyince çok etkileniyorum. Belki de iradesiz oluşumdan kaynaklı bir şey bu. Onlara güvenerek işlem stratejimi küçümsemiyorum, işlemden erken çıkıyorum ya da işleme girmiyorum. Daha çok yakın tarihte benzer şeyi youtube'da takip ettiğim bir herif yüzünden yaşadım. Ona çıkart güvenerek kârı en başında aldım ve hedefi beklemedim. Daha da izlersem nalet olsun

bu arada yeni ve ilginç bir şey fark ettim. Koltukta uzanarak foruma bir şeyler yazdığım zamanlarda bilgisayarın mikrofonunu kullanıyorum. Yani ben konuşuyorum bilgisayar söylediklerimi kelimelere döküyor. İlginç olan şey: daha demin "herif" kelimesini sanki ayıp bir şeymiş gibi *** şeklinde yazdı. "Herif" ayıp bir kelime mi ki? Yoksa bu da yeni bir "bayan" değil "kadın" polemiği mi?

"Herif" değil, "erkek" diyeceksiniz!! :P
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

6.  Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    33250 şu an Dow..Ya bunun 32240 a düşmesi lazım ya..Teknik olarak..
    Bunda ciddiyim

32240..

7.  Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    Şahsi düşüncemi söyleyeyim. Ben o tarz yayınları falan izleyince çok etkileniyorum. Belki de iradesiz oluşumdan kaynaklı bir şey bu. Onlara güvenerek işlem stratejimi küçümsemiyorum, işlemden erken çıkıyorum ya da işleme girmiyorum. Daha çok yakın tarihte benzer şeyi youtube'da takip ettiğim bir herif yüzünden yaşadım. Ona çıkart güvenerek kârı en başında aldım ve hedefi beklemedim. Daha da izlersem nalet olsun
    Biraz kendimizi geliştirsek iyi olur. Herşeyin faydası var.. Ne oluyor ne bitiyor.. Bir veri nasıl yorumlanmalı..

Haber akışı da çok önemli.. Asya Avrupa Amerika piyasalarındaki haberler ne..

8. Herifi kullanmadaki niyete bağlı herhalde. Siz Amerikalı bir herif demişsiniz ben çok güldüm

Sayfa 178/238 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •